Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) sti10p


sti10p
senior tag

Sajnos saját tapasztalat, hogy sok tekintetben manapság nem lehet meglenni Facebook nélkül. Pl. egyetemistaként, az összes fontos szakos infót oda pakolják föl az ezért "felelősök", pedig én még akkor is jártam egyetemre amikor még sehol sem voltak az ilyen oldalak és csodák csodája akkor is szépen működött az egész, sőt. Inkább csak még több a kavar meg a félreértés, mert ez is inkább amolyan instant messenger formában működik, egy egy bejegyzés vagy válasz megírására, átgondolására annyi időt sem fordítanak mit egy normális e-mail-re, és ahogy a személyes, értelmes, minőségi kommunikáció lekorlátozódik, elveszünk a redundáns, hibákkal teli, átláthatatlan információk katyvaszában. Persze eleinte nekem is úgy tűnt, hogy ez néha milyen jó tud lenni, aztán jött az újabb generáció, meg az "aktualizáció", ami már alig tartja magát a szintaxisok és a konvenciók betartásához, amely révén a teljes kommunikációs inkompetencia és zűrzavar felé haladunk.
Erősen gondolkodok néha a profilom megszüntetésén, de ezt egyszerűen nem tehetem meg, nevetséges és egyben ilyesztő a helyzet és sajnos nem csak rajtam múlik.

[ Szerkesztve ]

XY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.