Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tom5


Tom5
addikt

:F

(#2) kispx


kispx
addikt

(#3) Tom5 válasza kispx (#2) üzenetére


Tom5
addikt

túlvok rajt....nem ér semmit ez a videó.

(#4) sztanozs válasza Tom5 (#3) üzenetére


sztanozs
veterán

És ez?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) Tom5 válasza sztanozs (#4) üzenetére


Tom5
addikt

Ezt még nem láttam. Továbbítom az illetőnek, hátha....

(#6) sztanozs válasza Tom5 (#5) üzenetére


sztanozs
veterán

google első találat volt :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Öööö már én se emlékszek rá, de kollega gépén fent volt. Pár perc volt leszedni. Lehet ezért nem emlékszem.
Ami biztos - szvsz -, hogy a Spybot S&D tuti leszedi. Igaz kell hozzá egy teljes futtatás, majd mikor megtalálja akkor nem tudja leszedni, de következő indításnál előbb elindul mint az adott program és úgy már leírtja gyorsan... Bár sz.tem nagyobb kihívás kézzel lepucolni. Ha van kedve az illetőnek. Első körben a böngészőből, aztán ha nem megy a kézzel a programfiles-ből, aztán ha így se akkor csökkentettmódban... aztán a registryből stb... Jó móka ez! :D

(#8) hoffman_ válasza Dany007 (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ahogy nézem a kollega se noobie, ezek megvoltak, de a program tojt mindre magasról.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Tom5 válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Tom5
addikt

Végre valaki aki látja... :U

(#10) juliabrilke válasza Tom5 (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kelleni fog oda az a full format (ne csak a c partíciót) + patkómágnes párosítás. ;)

.

(#11) Dany007 válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Hát akkor passz... én tuti leszedtem... nem véletlenül ütötte meg a szememet a bejegyzés címe.
Még mindig azt modnom, hogy Spybot S&D frissítve. Ezt biztos nem próbálta mert ma már nem olyan népszerű program.

(#12) hoffman_ válasza Dany007 (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én ha évente maximum egyszer arra fanyalodom, hogy ilyen vackokat keressek a gépen - :D - akkor az S&D-vel csinálom :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) Dany007 válasza hoffman_ (#12) üzenetére


Dany007
veterán

No, örülök hogy akkor nem csak én használom még. :)

Egyébként nem emlékszem rá, de biztos, hogy volt ilyen a kollega gépén. Az is biztos, hogy most nincs, és az is, hogy S&D-t is használtam.

De egyébként csökkentett módban hálózat nélküli verzióval mindent ki lehet pucolni. Nálam pl Firefox pluginek közé épült be ilyen. És hiába tiltottam le Firefoxban attól még az lett a default keresőmotor. Berágtam rá és a firefox könyvtárakból töröltem ki.
Aztán rákerestem a nevére regeditben plusz a gyártó cég nevére meg mindenre ami csak ahhoz köthető. És addig F3-aztam amíg megnem találtam az összes ilyet és ki nem töröltem mindet. El is tűnt egyből mindenhonnan. :)

De volt már olyan esetem is, hogy az adott kis féreg bent volt a futó folyamatok között. Hiába találtam meg az exéjét vagy a DLL-ét nem tudtam kitörölni. Ekkor jött a csökkentett mód, de volt olyan is, ami még csökkentett módban is bent futott. És hiába lőttem ki a feladatkezelőben, kb 2 másodperc és visszamászott újra... Ilyenkor szépen ráfókuszáltam a törlésre, majd mielőtt okét nyomtam volna, gyorsba kilőttem a taskot a feladatkezelőben... a maradék 2 másodpercben pedig ablakot váltottam a törlés képernyőre és rányomtam az OK-ra. És töröltem mielőt visszatudott volna mászni! :D
Szóval meg lehet oldani, csak pöcsölős.

Ilyenkor sírom vissza a Win98-as időket. Ott csak nyomta megy "újraindítás DOS módban"-t, és máris azt a fájlt töröltem ki amelyiket akartam, egy rossz szava nem volt a rendszernek. :D

szerk.: vagy még annyi ötletem van, hogy mondjátok meg mivel telepedik ez a Babylon toolbar meg search aztán kipróbálom itt a céges gépen! ;] Az egyetlen probléma, hogy a Spybot már valami 800 ezer ismert kártevőnél tart, így több, mint egy óra mire lefuttatja a keresést... Annyi szabadidőm meg nem biztos hogy lesz itt a melóban. De megpróbálhatom. (mondjuk van egy céges Eset sec a gépen, nem tudom az engedné-e a telepítést vajon?)

[ Szerkesztve ]

(#14) Tom5 válasza Dany007 (#13) üzenetére


Tom5
addikt

Ugyan így vagyok a spybottal, de azt h mivel ment fel ez a retek...azt nem tudom. Így hogy nincs nálam a gép majd csak hétvégén tudok mókolni vele. Idegesít, hogy mindenkinek olyan könnyen eltünt nekünk meg ott virít...él és virul. :W :DDD

(#15) Thunderzolee

Én is találkoztam már vele többször is.
Mondjuk csak olyan gépeken, amelyekre új oprendszert kell felraknom.

Azt nem lehet tudni mi telepíti?

Esetleg a fészbúkos játékok valamelyike?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Tom5 válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


Tom5
addikt

Hallottam olyant, hogy a sweetIM-hez van köze...na most az illető facebook-zik ugyan de nem játszik és tölt le facebookra semmit. Gépén nem is találtam sweetIM-et.

(#17) Thunderzolee válasza Tom5 (#16) üzenetére

SweetIM?
Azt szoktam látni tényleg, elég gyakori..
Le kéne ellenőrizni, mármint engedélyezem a SweetIM-et magamnak, oszt meglátom.
Na majd egy tesztgépen kipróbálom, a sajátomon inkább nem. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.