Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Ez az amiben van 4 külön mód? Az egyik egy lövölde? Mert méretben stimmelne.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Szedem is amíg nincs rá adó :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) CocooN-z válasza Spancho (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

:U

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) Bogyó bá' válasza Spancho (#2) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ugyanez jutott nekem is az eszembe! :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#5) Reinkz


Reinkz
senior tag

mscvr120dll hibat észlelt leszedtem egy ilyen dll filet aztán egy új hibát dobott.. megprobálom mégegyszer leszedni..

(#6) AS válasza Reinkz (#5) üzenetére


AS
félisten

Nekem is ugyan az.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Diocles


Diocles
aktív tag

"A fejlesztés a bejelentés utáni napon kezdődött, azóta pedig néhány mozgóképen kívül csak pár képet lehetett látni belőle."

Hát a gamepodon lehet. A hivatalos szájton és youtube csatornán viszont heti rendszerességgel kerültek fel egyórás videók sok-sok gameplay-jel, ahol mindig beszámoltak a fejlesztés menetéről. Az első játszható verzió már legalább 2 hónapja letölthető és azóta teszteli is a közösség szorgosan.

(#8) Akybron válasza Reinkz (#5) üzenetére


Akybron
aktív tag

Így látatlanban valószínűleg nincs felrakva a Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#9) .LnB válasza Enton (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az, mert az csak egy engine tech demo pack volt. Ez az UT korai változata.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Bogyó bá' válasza Akybron (#8) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az is hiányzott, annak pótlása után most meg az X3DAudio1_7.dll-t hiányolja a mocsok... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#11) tálusz válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


tálusz
tag

Nálam meg az UE4.exe-t hiányolja. :D

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor az első verzió kiszivárgott azt se tudtam működésre bírni, azt hittem most majd jobb lesz a helyzet :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) dunc válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


dunc
nagyúr

dx update?

(#14) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Ez meg mindig nem a publikus pre alpha build, hanem a forum felhasznaloinak szant verzio, a core gameplay tesztelesere... Persze attol meg barki letoltheti akinek a link megvan. Szoval ha valakinek nem tetszik, hogy ut3 fegyver modellek vannak bent es nincsenek texturak a mapokon, az megnyugodhat, mert nem marad igy semmikepp.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#15) Tazsam01 válasza Spancho (#2) üzenetére


Tazsam01
tag

Remélem lesz alacsony felbontású textúrákkal és mono hanggal for hungarians verzió, vagy esetleg rendelhető lesz dvdn is úgy olcsóbb.
A világ barma vagyok, hogy két éve kidobtam az optikai meghajtót mondván nekem az már úgyse fog kelleni. XD

(#16) #10691584


#10691584
törölt tag

Én kapok egy ilyet és passz

(#17) Sonja


Sonja
veterán

Nincs másik link? :F Csak 300kbyte-al szedi.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18) .LnB válasza #10691584 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konlúzió?!: AZ UT4 nem fut a Megyeri hídon. :DDD ;]
bocs, tudom, hogy sz*r :D

Érdemben sajnos nem tudok segíteni, csak ez a hülyeség jutott hírtelen eszembe! :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

+1 nekem sincs dvd irom/olvasom

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A fentiek a hivatalos linkek. Ennyi kiegészítés jár még hozzá:

"You may also need to install the Visual Studio 2013 redistributables in order to play. You can download them from http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=40784 . Also make sure you have the DirectX run time installed."

Live-Die-Respawn

(#21) #10691584 válasza oriic (#20) üzenetére


#10691584
törölt tag

"DirectX run time"?? A gépigényéről amúgy mi tudható? Már persze, ha elindulna

[ Szerkesztve ]

(#22) sto1911 válasza #10691584 (#21) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs mellette egy redistributable mappa? Abban minden benne szokott lenni, ami meg kellhet.
A DX runtime meg egy sima Direct X-et jelent :D

(#23) #10691584 válasza sto1911 (#22) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nincs mellette semmi ilyesmi, a visual c pakkok meg fent vannak. Mindössze ezt a kódot írja ki mikor hibára fut. A directX-et meg tudtommal egy ideje nem szokás telepítgetni és régen sem neveztük így :U Bár én fel szoktam rakni a 9c-ből a legújabbat a biztonság kedvéért, de még egyszer nem láttam plusz hatását.

[ Szerkesztve ]

(#24) igp


igp
csendes tag

már kb 2 hónapja tölthető és kb hetente dobnak ki újat.

(#25) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, hogy ne csak az legyen, hogy kinek nem indul. Nekem megy. Beléptem ugráltam. Nem tetszik. Ez a movement f*s. Összefüggéstelen a mozgás. Quake-hez szokott embernek szerintem nem igazán fekszik az ilyen. Vagyis nekem nem. :/ Bár egy két duel-re kiállok valakivel, ha gondolja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Bogyó bá' válasza .LnB (#25) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem is megy a Visual Studio-val, de hang nélkül, és hót ronda az egész textúrák hiányában. Deleted...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27) .LnB válasza Bogyó bá' (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem van hang, és simán fut Win7-en.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Silent77 válasza .LnB (#27) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam sincs hang.
Win 7 64 bit

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29) atidzsiforc válasza .LnB (#25) üzenetére


atidzsiforc
őstag

azert itt-ott finom kis trukkoket lehet osszekombozni, de tenyleg nem egy cpm movement :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#30) Akybron válasza .LnB (#25) üzenetére


Akybron
aktív tag

A Quake-hez szokott embernek furcsa. Ahogy az UT-hez szokottnak a Quake.
Előző UT-hez kell hasonlítani.

73&DX HA5OJN

(#31) .LnB válasza Akybron (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos, nem is szeretném gerjeszteni itt az indulatokat! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) D.Va válasza Bogyó bá' (#26) üzenetére


D.Va
senior tag

Az igazi HC PRO gamerek amúgyis textúrák nélkül küldik az ilyen gémeket (quakelive-ot is...), vagy ultra low-on... a lényeg az egyszerűség és a láthatóság... grafika nem kell csak simple items, no sky no skidmarks stb... csak egy célkereszt kell a képernyőre... vagy valakinek az sem... :))

(#33) tomas51


tomas51
senior tag

Soha nem próbáltam még Unreal-t, ha valakit érdekel (és persze ha működik) teszek fel gameplayt!
Hogy láthassátok mit kinlódok. ;)

üdv
Peti

(#34) gantum válasza tomas51 (#33) üzenetére


gantum
aktív tag

XD :DDD

(#35) winhate válasza .LnB (#18) üzenetére


winhate
őstag

Ez szenzációs volt ! :-D

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#36) M0RGI


M0RGI
őstag

Tudna valaki másik linket? 40 k/s... :W

(#37) oriic válasza M0RGI (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A linkek a hivatalos fórumból vannak, nekem pl, max sebességgel jött tegnap.

Live-Die-Respawn

(#38) winhate válasza M0RGI (#36) üzenetére


winhate
őstag

2.2MB / sec el jon fixen most

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#39) sto1911 válasza #10691584 (#23) üzenetére


sto1911
veterán

Mar jon nekem is, bar csiga hozza, majd megnezem neked. Lehet amugy DX11 kell neki, azert keves a fenn levo 9.
Ha valakinek megvan dobja mar fel dropboxra.

(#40) #10691584 válasza sto1911 (#39) üzenetére


#10691584
törölt tag

Ezt most nem értem. Win7x64 Sp1 van fent, a dx11 alapból a rendszer része. Dx9-et csak megemlítettem, hogy fel szoktam pakolni, hátha kell valamelyik régi játéknak, mert anno arról volt szó, hogy a dx11 (önmagában) félig-meddig csak "emulálja". Viszont az könnyen lehet, hogy a videokártyát nem szereti, az ugyanis csak 10.1-es (quakelive-hoz még így is sok :DDD ) Amúgy nekem 3.8-3.9-között ingadozva jött le. Nem vágom miért lassult így be nálatok, bár az könnyen elképzelhető, hogy sokan rákattantak( :F )

[ Szerkesztve ]

(#41) sto1911 válasza #10691584 (#40) üzenetére


sto1911
veterán

Lehet a VGA regi hozza, ahogy irod :)
Nalam egesz nap toltotte, felraktam, elindult, de 10 perc utan toroltem is :D Majd a teljest megnezem megint. Mondjuk az mar latszik most is, hogy VGA cseret kivan.

(#42) atidzsiforc válasza #10691584 (#40) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az en notim hd4670-en eldocogott, mikor kiprobaltam.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#43) #10691584 válasza atidzsiforc (#42) üzenetére


#10691584
törölt tag

És te ugyanezt töltötted le? Mert nekem csak ennyi volt, hogy belefulladt abba ami a képen látszik :O

(#44) sto1911 válasza #10691584 (#43) üzenetére


sto1911
veterán

Van egy bat fajl a gyokerben, azzal inditod?

(#45) #10691584 válasza sto1911 (#44) üzenetére


#10691584
törölt tag

Azzal kezdtem, aztán később UE. Ahogy nézem a bat-ban csak ennyi van:

"start Engine\Binaries\Win64\UE4.exe UnrealTournament -SaveToUserDir
exit
"

[ Szerkesztve ]

(#46) #10691584


#10691584
törölt tag

Letöltöttem mégegyszer (4mega/sec-el jött amúgy) a zip rendben van, kicsomagoltam, futtattam, eredmény: ugyanaz.

(#47) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Mindjárt kipróbálom, hogy Lubuntun hogy fut. :) Érdekesség, hogy csak a Windows változatok 1 GB körüliek/felettiek, a Linux változat mérete 800 MB sincs.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#48) Badman 4ever válasza Badman 4ever (#47) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Itt se indul, hiányol egy UnrealTournament.uproject fájlt...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#49) Badman 4ever válasza Badman 4ever (#48) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sikerült elindítani, nem lesz ez rossz. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#50) parampa válasza #10691584 (#46) üzenetére


parampa
aktív tag

Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013

Ahogy fentebb többen linkelték. Próbáld még 1x feltenni.
Nekem sem indult el csak kb 3. C++ telepítés után. Admin joggal.

Integrált HD4200-ön low-mediumon is elfut. Még nagyon alpha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.