Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) sanyijedi


sanyijedi
őstag

nekem a GwhatchR állandó kijelzővel, 3-4 napig lazán elmegy..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) Dany007 válasza noorbertt (#1) üzenetére


Dany007
veterán

3-4 óra ha folyamatosan játszol rajta...
Játszani egy karórán? Ez már eleve idétlen dolog...

Ahogy látom kb egy napot ki fog bírni normál használat mellett. Ennyi. Telefon mellé majd a karórát is odateszik tölteni az emberek.
Végülis nem tragédia, akinek annyira kell egy ilyen, annak biztos megér ennyit.

(#4) akishamis


akishamis
csendes tag

Játékra egy smartwatch?? Minek, hülyeség, nem az a funkciója...Én imádom a Sony Smartwatch 2-met simán elmuzsikál 4-5 napig... De még a smartwatch 1 is bírja 2 napig simán úgy, hogy lassan azt 3 éve használom.

Nokia 3210+Windows 95

(#5) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Revolutionary...

(#6) #24536576


#24536576
törölt tag

Ez az egész okosóra mizéria csak az igénytelen embereknek lett kitalálva, de mind azt hiszi mekkora császár vele, meg milyen menő ;] . Meg is érdemlik, ha lemerül 1 nap alatt, fél év múlva meg 2 csomag szotyit ha érni fog.

(#7) Rolly válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Rolly
veterán

nekem 2 napot meg éjszaka lekapcsol kijelzővel mondjuk napi 50-100 eseményt jelez (rezgéssel) plusz éjszaka megy rajta a alvás figyeléses app.... de ez még akkor is 2 nap nem fél ... mint ez az apple cucc tud ...

(#8) akishamis válasza #24536576 (#6) üzenetére


akishamis
csendes tag

Tévedsz..ez nem menőség, vagy igénytelenség és nem is érzem magamat tőle császárnak. Egyszerűen hasznos számomra és szeretem. Ennyi. Hülyeségeket és felesleges dolgokat ne képzelj mögé.

Nokia 3210+Windows 95

(#9) arn


arn
félisten

Fail... Filleres dolgokra van szukseg, ami honapokig birja.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én még mindig ezt találom a legigényesebb és leghasznosabb "félokos" órának amit tölteni se kell mert napelemes.. :U Nervo

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#12) #24536576 válasza akishamis (#8) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerintem az igényesség nem itt kezdődik. Egy igazi óra időtálló, sokkal precízebb szerkezet, nem fél évre veszi az ember. Egy karkötő szerűség, mint a Samsung Gear Fit és egy igazi óra páros sokkal normálisabb, ha már muszáj ilyen viselhető kütyü.

(#13) wertigo1984 válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bizony. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14) inthro


inthro
aktív tag

Én SmartWatch 3-at használok hónapok óta és teljesen hiányolom, ha nem lehet rajtam, nagy segítség nap mint nap, de ezekkel a különc töltőkkel a sírba visznek más gyártók... Ám kíváncsi leszek milyen lesz az Apple terméke.

◕‿◕

(#15) Valzor válasza #24536576 (#6) üzenetére


Valzor
aktív tag

Akkor a mondatod alapján minden ember aki okosórát hord igénytelen. Well played. :DDD

Sok topikban leírtam már a véleményemet az okosórák hasznosságával kapcsolatban, nincs kedvem még egyszer leírni. Úgy se lehet meggyőzni senkit arról, hogy hasznos, főleg, ha még az illető sose hordott ilyet.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#16) Wapmester


Wapmester
senior tag

hát bizony ez sem váltsa meg a világot.

(#17) dikan válasza inthro (#14) üzenetére


dikan
tag

Én is a SmartWatch3-at nézegetem egy ideje. Tetszik, hogy van benne GPS is. De megvárom az Apple Watchot (főleg az ára miatt) és utána eldöntöm, hogy melyiket veszem. (Amúgy meg használom az összes platformot, úh ilyen szempontból mindegy lenne :))

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#18) ctvagyok


ctvagyok
őstag

A mostani wear és tizen orák mennyit bírnak. fogalmam sincs ez most sok vagy kevés.

(#19) inthro válasza dikan (#17) üzenetére


inthro
aktív tag

Én csak jót tudok róla mondani, gyengéjének a kijelzőt mondanám színben, mert ha nem szemből nézzük akkor fakul, de a fényerő miatt és sok egyéb miatt ezt megbocsáltom neki, egyszóval imádom. :)

◕‿◕

(#20) arn válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


arn
félisten

hu ez franko lesz... nah ilyen kellene kicsit vekonyabba, meg annyi, hogy ne ket szerkezet legyen benne, hanem a telorol allitsa be az idot. nem is lenne mas igenyem.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) Rolly válasza dikan (#17) üzenetére


Rolly
veterán

Hali Dix :)

(#22) gabancs


gabancs
addikt

Mondjuk ez a legrondább az összes közül. Jobs biztos nem bólintott volna rá.

(#23) Beantech


Beantech
tag

Nem gyözött meg. A pebble az egyetlen ami felismerte az e-ink kijelzö értelmét? Más órát még nem találtam ilyen kijelzövel..sajnos.

(#24) frenetik


frenetik
tag

na, majd akkor 5 év múlva veszek egy okosórát, ha már fejlettebbek lesznek az akksik.
vagy akkor se. :D

(#25) inthro válasza Beantech (#23) üzenetére


inthro
aktív tag

Valakinek pedig a pebble nem tetszik, köztük nekem sem, mert nem tud annyit amennyit szeretnék és kinézetre sem szép.

◕‿◕

(#26) inthro válasza frenetik (#24) üzenetére


inthro
aktív tag

Most mit szeretnél egy több funkciós eszközről, amit kiegészítőnek használunk? Sokat tud, ha egyszer felvennél egyet hidd el tetszene.

◕‿◕

(#27) Valzor


Valzor
aktív tag

Én nagyon vártam, hogy a CES alkalmával a Pebble is bejelent egy új órát, mondjuk kör alakú kijelzővel, de nem így lett, pedig biztosan sokaknak jobban tetszene mint a mostaniak. Úgy látszik, hogy inkább a szoftverre koncentrálnak mostanság, pl nemrég jelentették be, hogy a Pebble kezeli az Android Wear notifikációkat is :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon jó és rengeteg értelme van.

(#31) Pdaw


Pdaw
csendes tag

(#33) gabancs válasza Pdaw (#31) üzenetére


gabancs
addikt

Gyerekek, ez nagyon gáz. Azzal a nagy kabátgombbal.....

(#36) WinPho


WinPho
senior tag

Miért van olyan érzésem, hogy ez mindezek ellenére jól fog szerepelni eladásokban? :F

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#37) K.Peti 31


K.Peti 31
csendes tag

Játék?! Egy okosórára ?! XDD WTF?!! :DD A másik az ára lesz mert tuti nem 2 fillér lesz ahogy az apple-t ismerjük. :)

S.G. az istennő

(#38) Matada2.3 válasza arn (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem ez a tökéletes, persze akkor neked ez lenne jó: Activité :) csak akkor meg kell fizetni azt a pár fícsört :)

Finn the human

(#39) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Most erre mit lehet írni?!

Inkább csak annyit, ha az én okosórám ennyit bírna, már nem lenne okosórám.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#40) noorbertt válasza inthro (#25) üzenetére


noorbertt
őstag

Mit nem tud? Erdekel mert En olyan sok mindent felfedeztem benne h nincs idom ra...

(#41) no more


no more
addikt

Naponta kell tölteni és gondolom még csak nem is vízálló... akkor mégis mi értelme???

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#42) noorbertt válasza no more (#41) üzenetére


noorbertt
őstag

Tuti vizallo

(#43) zdanee válasza no more (#41) üzenetére


zdanee
őstag

Cseppálló. Kézmosás, eső OK. Zuhany, úszás nem OK.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#44) Fejvadi válasza gabancs (#33) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#45) Fejvadi válasza mrlujoak (#39) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ennyit :)

(#46) Touch-ko


Touch-ko
őstag

En erdekesnak talalom, valszeg megveszem. Am nem emlekem, hogy az Apple okosoranak hivta volna.

A 3-4 ora hasznalati ido nem rossz. Igazabol fogalmam sincs mennyit hasznalnam, de az iPhone6-ombol 9ora 49 perces uzemidot tudott kicsikarni, de egy oraval nem fogok netezni, videot nezni vagy mondjuk Real Racing3-at jatszani...

"Az informátor szerint most a cél 2,5 óra teljes kihasználtság során, például intenzív processzorhasználatot igénylő játékok esetében, vagy 3,5 óra normál fogyasztású alkalmazások folyamatos használata mellett."

A keszenleti ido nem ugyanaz a keszenleti idoval... 19 oras keszenleti ido napi hasznalathoz eleg lenne nalam. Csak kiegeszitokent hasznalnam. En egy eselyt adok, megha nem is latom tul sok ertelmet egy ilyen oranak..

(#47) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hirtelen azt hittem a hátlap fedelén egy gigantikus méretű akku van amit teccés szerint cserélhető :C

(#48) Touch-ko válasza no more (#41) üzenetére


Touch-ko
őstag

Pont ugy toltod naponta mint a telefonod.. Vizallo? Gondolom nem buvarkodni akarsz benne. Sztem 2 csepp viztol nem megy tonkre, amugy lehet ra gadget biztositast is kotni gondolom es akkor emiatt is "vedve" vagy.

(#49) Fejvadi válasza Halkow. (#47) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az. gigantikus az akku.

(#50) kolosanyi válasza Touch-ko (#48) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért azt elismerheted (Apple ide vagy oda), hogy ez az üzemidő nagyon kevés egy óránál. Elfelejtem feltölteni egy este és másnap délelőtt már nem látom, hogy mennyi az idő? Nevetséges. De ugyanilyen nevetséges az összes többi okosóra is. Egy-két funkciót tegyenek bele meg kezelje az értesítéseket azt cső, nem kell ide komoly SoC meg erőforrásigényes játék. Például sportolóknak kiváló választás a Polar M400, a legújabb firmware frissítéssel már kezeli az értesítéseket is, szóval az egyetlen kifogás, amivel a MA! tesztelője élt, már javítva lett. Ez 8 órát simán elmegy bekapcsolt GPS és Bluetooth mellett úgy, hogy közben követi a sporttevékenységet. Ez még mindig kevés, de már kicsit értelmesebb, mint a 2,5-4 óra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.