Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tkazmer:] Maffia

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ohh... és még életben maradtál? :P

Mivel írtál róluk ide, tönkretetted az alibijüket. Lehet már keresnek. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) #43960832


#43960832
törölt tag

Honnan tudod, hogy az étteremben az nem csak egy alkalmazott volt, aki az érkező tulaj(ok)nak átadta a napi bevételt? Lehet, hogy csak a helyi áramszolgáltató behajtói voltak, mert sokáig nem fizették a számlákat. :)

(#3) tkazmer válasza #43960832 (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

onnan, hogy az alkalmazott, aki minket kiszolgált, neki adta oda az általunk fizetett összeget és tőle kérte a visszajárót.
az áramszolgáltatós lehetőség persze ettől még élhet:)
habár az áramszolgáltató képviselői szerintem viszonylag ritkán járnak kettesével, és a fekete öltözék sem lenne logikus egy szimpla dolgozó részéről egy déli helyen

#1) Thunderzolee
ha megtalálnak, írok arról is :))

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) stangli válasza tkazmer (#3) üzenetére


stangli
senior tag

szvsz ha megtalálnak akkor már nem fogsz ide írogatni :F :DDD

(#5) Thunderzolee válasza stangli (#4) üzenetére

Hát... ezt én nem akartam ideírni, de nekem is ez jutott eszembe.. :U :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) tkazmer válasza stangli (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

amiket leírtam, többnyire mind az interneten, szabadon, bárki által hozzáférhető információk. az meg, hogy ott voltak, arrafelé - legalábbis szerintem - teljesen természetes, legalábbis a benzinkút élete látszólag úgyanúgy zajlott, autók jöttek-mentek. szerintem ez a dolog csak nekem/nekünk említésre méltó

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Tidus válasza tkazmer (#6) üzenetére


Tidus
addikt

A rendőrőknek nem gyanúsak ezek az emberek, ha egy magyar túrista kiszúrja őket, bár nálunk sem kérdezik meg a kopasz tetkós, huszonéveseket az Audi A8-ban, hogy miből élnek.

(#8) tkazmer válasza Tidus (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

te, ha ezek tényleg a maffia voltak - és minden jel erre utal - akkor gondolod, hogy a rendőrséget még nem vették meg kilóra?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) Tidus válasza tkazmer (#8) üzenetére


Tidus
addikt

Hát mondasz valami igazságot.
De hogy még a rendszámon is feltüntessék a Comorrát, az egész világon mindenkinek a szicilliai maffia jut eszébe, erről a szóról!

(#10) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Miért nem mentél oda és kérdezted meg tőlük: elnézést, önök maffiozók? Kérhetnék egy autogrammot? :D

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#11) Mr.Csizmás válasza Gonosz15 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor valószínűleg nem tudna már írni ide ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Gonosz15 válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Ezzel arra szerettél volna célozni, hogy egy golyót kapott volna autógrammnak? ;]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#13) Mr.Csizmás válasza Gonosz15 (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Szép kis story.
Csak azt nem értem, ha ők voltak a maffia, miért kell hirdetni a kocsikon címerrel is? :D Ráadásul úgy, hogy még egy magyar is rájön, hogy ők a helyi nehéz fiúk :)

Én azért valami poént ellőttem volna a Stallone-s maffiózós filmből a keresztapáknak, úgy 10-15 méterről mikor már közelebb van a kocsi, mint a fiúk :))

Picture me Rollin' by 2pac

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tkazmer:] Maffia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.