Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Szergely83


Szergely83
tag

Számomra az a hihetetlen, hogy ezt teljes komolysággal közzé is tették... :C

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

az emberi kiváncsiság és hiszékenység egy hatalmas gond
Aki nincs tájékoztatva vagy nem tudja ezek veszélyét,az ráfázhat.

(#4) macman507


macman507
aktív tag

Ez érdekes, én még korábban feltettem kíváncsiságból ezt (mint chrome addon) és elvileg rendesen működött, bár lehet azért van csak még meg az fb-m, mert nem egy szép csaj, vagy valami híresség vagyok :D

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#6) -szp- válasza macman507 (#4) üzenetére


-szp-
aktív tag

Ez most nagyon meglepett. Elméleti lehetőség persze van rá, hogy a napló alapján végigszkenneli a program, kiket vettél fel, aztán összehasonlítja a jelenlegi listával, kiveszi azokat akiket te töröltél le, majd a saját fiókoddal és egy másikkal is rákeres a hiányzó felhasználókra. Ezek alapján meg lehet mondani hogy deaktivált fiók, esetleg le vagy tiltva, de a FB még VPN-es kapcsolat esetén is figyelmeztet, hogy gyanús tevékenységet észlelt.
Mikor volt ez?

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#7) gtamate2


gtamate2
veterán

Minden portál átvette a buzzfeedről, persze mindenféle említés nélkül :)

*Sn0w

(#8) macman507 válasza -szp- (#6) üzenetére


macman507
aktív tag

Elképzelhető, hogy én egy másik verziót használtam, ez meg valóban egy jelszó lopóval megáldott változat, de hát ki tudja már ugye.
Olvastam a honlapján ennek, hogy valóban úgy működik, ahogy írod a hsz-edben, végülis ezt manuálisan is meg lehetne csinálni ugye.
Pontosan nem tudom, talán pár hónapja lehetett mikor valamiért keresgéltem ilyesmit.
Már töröltem, ha jól emlékszem a weboldala ez volt: http://www.deleted.io/, de most nem elérhető. (per pill megint bejön, de előbb 502 gateway error volt)
Pár infó az oldalról: http://website.informer.com/deleted.io
Meg ez alapján látni mikor jelent meg, "tűnt el" nagyjából: http://web.archive.org/web/20150314234634/http://www.deleted.io/

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9) -szp- válasza macman507 (#8) üzenetére


-szp-
aktív tag

Köszi, frissítettem a cikket.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#10) hodostamas


hodostamas
addikt

Én az FB purity-t használom, tartalomszürésre, de egyszer meglepett.. felugrott egy kis menű hogy valaki letörölt :) Viszont ez sztem loggolja az ismerősöket kik vannak épp, és ha valaki eltünik egyből jelzi amint belépek.

[ Szerkesztve ]

(#11) macman507 válasza -szp- (#9) üzenetére


macman507
aktív tag

Nincs mit, valóban nem érdemes ilyesmit használni egyébként, még ha működik is, könnyen bele lehet olyanba futni, ami átverés és csak pórul járunk vele, nehéz biztosra menni sajnos az ilyen programokkal, amik lehet működnek, de a FB-nak például láthatóan nem tetszik az ilyesmi és nehezítik a készítő(k) dolgát. :)

Ugyanazért nincs például "Dislike" gomb sem, amiért azt, hogy ki törölt minket nem jelzi nekünk a FB.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#12) atike


atike
nagyúr

Kincs. Még jó, hogy nem érint... :)

(#13) big-J


big-J
őstag

Számomra az a hihetetlen, valakiket ilyen dolgok érdekelnek.

(#14) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nem bedőlnek az emberek, hanem kíváncsiak. Valóban túlterhelt, pár napja működött (nekem is). Konkrétan csábítja az embert, hogy ki vajon ki is törölt le engemet?! Marketing az egész...

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#15) tatabike válasza kiszi07 (#14) üzenetére


tatabike
őstag

Szerintem meg olyan mindegy, ki törölte ki magát, vagy ki törölt engem a listájáról. Ha fontos számomra az illető, úgyis egyből észereveszem, ha meg nem veszem észre, akkor igazából nem is tartom Vele a kapcsolatot, tehát érdektelen...
Amúgy annó az iwiw is így működött, ott sem közölték senkivel, ha egy ismerősük megpattant...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16) zseko válasza twollah1976 (#1) üzenetére


zseko
veterán

(#17) Kékes525 válasza atike (#12) üzenetére


Kékes525
félisten

Kincs, ami nincs! ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) Pete55555


Pete55555
addikt

...Szeretem leracsniztatni...

(#19) moli.hu


moli.hu
őstag

nagyon ciki ez a cikk. es a hvg-tol bocsanatkeres is elmaradt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.