Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Boldog készülődést kívánok! :)) :C Apudnak meg jobbulást!

IN GOD WE TRUST!

(#2) tildy válasza talmida (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyenkor mindig megkernek , hogy bizonyos dolgokat vigyek nekik. Ilyen szokott lenni az automata illatositoba a toltet pl., vagy anyumnak a kontaktlencse tisztito.
Apu jol van, most kedden mehet haza a rehabilitaciorol.
Remenykedunk abban, hogy sikerul elintezni a legjobb felszerelest, amivel ismet jarni tud. Egyelore azt mondtak neki, hogy a fo kozlekedesi eszkoze az a kerekesszek, de nem hallgat a dokikra, jarokerettel megy mint a villam:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) anjani182 válasza tildy (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Tényleg és mennyi a töltet a Brise mozgásérzékelős illatóstóba? Én a minap egy ezresért vettem, igaz +30%-al több van benne..

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) tildy válasza anjani182 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Airwick kb 2 fontert szokott lenni, neha 3, de ha Poundlandban vagy 99p storeban veszem, akkor 99p vagy 1 font darabja. Igaz ezek utangyartott termekek, de vannak olyan jok, es a nagy mozgaserzekelos motyoba is belemennek, olyan van odahaza is . Most epp vaniliasutis van itthon, de telre szeretem a forralt borost, vagy almas-fahejast is:D
Megmutatom milyen van
[link]

gondolom te erre a fajtara gondolsz . ilyenbe megy bele: [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) anjani182 válasza tildy (#4) üzenetére


anjani182
őstag

Sajnos nekem Brise van, a kis utántöltők itt sem gázosak van 3-as csomag meg ilyenek, de a mozgásérzékelős utántöltő ára elég húzós. :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) talmida


talmida
Közösségépítő

Gyerekek, én azt hallottam, hogy ezek az illatosítók (beleértve az illatos gyertyákat is) egytől egyig mind mérgező hatásúak. :(( Legjobb illatosító a friss fenyő, szegfűszeges narancs, forralt fahéjas almalé, ...na és ami mindent überel, az a frissen sült sütemények illata. :R ;)

Tildy, apukád előtt le a kalappal!! :R Gyors gyógyulást kívánok neki!!! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#7) tildy válasza talmida (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Hazaert a rehabilitaciorol :D Maris kerul-fordult, felszerelte a kapaszkodot a wcbe:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) talmida válasza tildy (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:Y Tyűűűűűűű, apád aztán nem anyámasszonykatonája! :D :R

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.