Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

F×ne.. szinte mindig lemaradok ezekről, mivel a címsorból keresek, alig-alig látom a Google főoldalát.

Am egy paprika nem jobban jelképezte volna? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) tildy válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

De:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Apollyon válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én meg igoogle-t használtam mindig, és visszatértem a sima googlere hogy lássam ha valami klassz doodle van. De lehet visszatérek igoogle-re, mert ott vannak afféle "widgetek", és a legfontosabb pl a Napi csaj volt, ami bazi jó volt, minden napra egy új lenge öltözetű vagy öltözet nélküli hölgyezet képe :D
De amikor meglátom a narancsot, mindig megkívánom, lehet be is küldök ma egy kilót :DDD
Lehet ezért nem paprika van, mondjuk most épp pont azt eszem :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) Egorov válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Egorov
aktív tag

Magyar narancs. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) Dany007


Dany007
veterán

"kepa google cimoldalan."

Kis szóköz hiányzik... Még a bejegyzések címében sem lehet ékezetet használni egy magyar fórumon? =/
Okés, én is írok telóról hsz-eket. Akkor persze sokkal kényelmesebb ékezet nélkül... De legalább a cím... :)

(#6) Apollyon válasza Dany007 (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gondolom bent melóban nincs magyar kiosztású billje... :U
Amúgy ez a gépelési hiba közel sem annyira vérgáz, mint amikor időhatározóként azt írják "egyenlőre" meg ly-vel a "muszáj"-t

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) tildy válasza Dany007 (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Koszonom, elnezest , javitottam.
Kb 1 honapja nincs magyar billentyuzetes gepem, es nem is szandekozok magyar kiosztasra at visszaallni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Apollyon válasza tildy (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szabad tudni mi lett azzal a magyar kiosztású géppel? Mármint gondolom notebook aminek ugye nem lehet cserélni a billjét, és gondolom nem angol csávónak adtad el :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) sz4blya válasza tildy (#7) üzenetére


sz4blya
csendes tag

nyelvi eszköztár tálcán, beállítások, magyar 101 gombos hozzáad, alt+shift-tel vált.

világéletemben angol kiosztású billentyűzetet használtam, soha nem is láttam értelmét a magyar kiosztásnak. egy billentyűparancs a váltás, ozt kész a magyar klaviatúra.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#10) Apollyon válasza sz4blya (#9) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért az elég tré hogy lenyomsz egy gombot és hót más karakter van alatta ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) danih


danih
addikt

Sikerült egy jellegtelen és picit talán méltatlan logot kreálni... Mintha kaliforniai narancs reklámja volna.

(#12) csƵ válasza danih (#11) üzenetére


csƵ
őstag

Én nem Kaliforniára gondoltam, hanem a szeretett kormányunkra. :D

(#13) Dany007 válasza tildy (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Én is jobban szeretek ékezet nélkül gépelni. Kényelmesebb is gyorsabb is.
De itt ez v.hogy zavaró...

(#14) tildy válasza sz4blya (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

plusz folyamatos valtogatas, ha eppen programozok , angolrol magyarra es vissza, raadasul nem tudok gepirni, nezem a billt, ha gepelek. (ellenben gyorsan gepelek, ezert is vannak elutesek neha)

Linux ala meg (melohelyen) nincs keyboard switcherem . Alt+shift (ismerem) nem valt :P (Na jó, most talán sikerült beállítani). Mac alatt is maceras. Ipad alatt meg varhatok , hogy feljojjenek a magyar karakterek.

Tudom kifogasnak hathat, de nekem igy egyszerubb. El lehet olvasni, erteni is lehet.

Iscariah: augusztus eleje ota nem hasznaltam magyar billes , windowsos gepet. Macbook air volt egy honapig (ismerose) , aztan mostanaban ubuntu meg ipad, meg macbook pro. A magyar gep meg meg van, lehet ha megint ele ulok, fogom hasznalni magyar karakterrel, mivel mint irtam, a billt nezem, ugy gepelek, ergo ott egyszerubb.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Иван


Иван
őstag

Ez csak a magyar guglin van kint, ha a juesz változatot nézed, nincs semmi. Ezt csak mi látjuk.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Psychonaut válasza Иван (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Dede, mindenhol ez van.

(#17) vans? válasza Иван (#15) üzenetére


vans?
őstag

Mindenki latja.

mod: na latom megeloztek, bocs.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#18) tildy válasza Иван (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Uk-ben Google.co.uk-t ajanlja fel alapbol, es itt is kinn van, munkatarsaim kerdeztek is rola.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Kassadin válasza csƵ (#12) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindig csak a politika... :N

(#20) Иван válasza Psychonaut (#16) üzenetére


Иван
őstag

Hmm... Igazatok van. Mindenesetre volt már olyan guglig kirakás, ami nemzetre szabott.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#21) Apollyon válasza Иван (#20) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Általában a nemzeti ünnepek, pl márc. 15. és barátai:)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.