Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Először is ha ez a fiúka celeb, akkor én soha az életben nem akarok az lenni. Mondjuk sok más celeb miatt sem. Meg "csak úgy" nem. ;)

Érdekes a kép, hiszen lánnyal mutatkozik, holott közismerten és beismerten meleg a srác.

Tarhál. Van bőr az arcán, jó vastag.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy ez a Steiner Kristóf ki a csoda? Megint ilyen Megasztáros celebnek mondott szennyedék? Mintha már hallottam volna a nevét, de nem ugrik be honnan.

Amúgy ez még itthoni viszonylatokhoz képest is szánalmas, hogy egy ilyen normálisnak tűnő (tehát nem csóró) pár TV-ért meg DvD lejátszóért kuncsorogjon...

[ Szerkesztve ]

(#3) Probber válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Probber
őstag

Honnan veszed, hogy az lány? ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Vakegérke válasza Dany007 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valamelyik zenés TV-csatornán volt műsorvezető a lelkem.

Nem párocskáról van szó. Kristóf meleg. Nem rovom fel neki, nem élcelődöm állapotával. Viszont ha ezt a tényt a lány nem tudja, és párjának gondolja ezt a "celebet", akkor Kristóf jócskán átveri őt.

Probber: Nincs ádámcsutkája. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Vakegérke válasza Kalandor (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt például nem tudtam, hogy Kristóf izraelita, bár a Steiner név utalhatott rá. Nem poén, nem számít. Az viszont már igen, hogy Ancsika miképpen barátnő. Ha lelki, akkor rendben van, de ha az igazságot nem tudva, akkor baj van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Ivan15


Ivan15
senior tag

:Y -vagy viszi Mo-ra a cuccokat eladni. Ugy latszik nem eleg a fizu, kell vmi stabilabb forras is :))
Ez jo bejegyzes tildy :) :O

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Vakegérke : teljesen jogos amit írsz. Érdekesnek tartom, hogy egy otthon felkapott műsorvezető , aki korábban kinn élt Izraelben, és most itt él, ezeket az alap dolgokat ne tudná előbb utóbb megvenni. Ráadásul van, ami nem kis összeg, nem hinném, hogy az ebayt sem ismeri...

Lehet ingyen ehhez ahhoz jutni, van is a gumtreenek egy freebies rovata, amiben olyan cuccokról írnak, ami ingyen elvihető, node ez még nekem sem jutott eszembe, hogy most, hogy bringát szeretnék, tarháljak. Pedig jelenleg minket sem vet fel nagyon a pénz .

Még egy használt bringa is 100 font körül van....
Lámpát meg kap a Sainsburysben 4 fontért. Ha errre sem futja, nem életképes.

Mindjárt fel is rakok egy hirdetést, hogy ingyen erősítőt meg bicajt kérnék, csóró magyar nemceleb vagyok:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

micsoda? ez meg most londonban van és kunyarál? :U pofám leszakad :( ajándékozzátok meg mondjuk egy "f*ck off, chelsea-fans!!" feliratú manchester united mezzel és küldjétek be valami késdobálós, keménykötésű chelsea drukkerek által gyakran látogatott helyre, hogy igyon egyet :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) tildy válasza mephi666 (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Olybá tűnik.
Azt írja "Az elmúlt napok leginkább azzal teltek, hogy kidolgozzuk a tervet: hogyan élhetünk, azaz inkább túlélhetünk egy ilyen drága városban."

Hát, dolgozni kell. Így.
Viszont a lakhatást és a közlekedést/cigit/piát leszámítva nem olyan drága hely, mint ahogyan leírja.

Nekem inkább maga a hirdetés szövege volt visszataszító. Én inkább valahogy úgy fogalmaztam volna, ha van nem már nem használt kidobandó ez meg azod, nekünk jól jönne, szívesen fogadnánk. De ez nekem nagyon nagy mellényesnek tűnik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) mephi666 válasza tildy (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... ti is megéltek meg n+1 ismerősöm is, akik mondjuk épp londonba költöztek ki... vagy írországba és egyéb helyekre... ők DOLGOZNAK... nem voltak itthon se celebek, se semmi hasonló... attól, hogy ez a (számomra totál unszimpatikus, beképzelt) divatmajom itthon egy közismert homoszexuális volt meg műsorvezető (khm), kint semmivel nem több, mint az összes többi meleg, amiből 12 egy tucat... dolgozni kell, rendes munkát végezni és meg lehet élni... ez a nagy titok és több milliárd embernek már bevált :K nem venne rá semmi, hogy én nekiálljak tarhálni... ha megszorulunk időnként, akkor sem kéregetek még családtagoktól sem, mert az önbecsülésem sérülne...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Tetszik a címváltoztatás! :C Így sokkal találóbb lett.

(#14) #51736960


#51736960
törölt tag

sokat gondolkodtam, miképpen kommentáljam ezt az írást, de végül mindig arra jutok, hogy legszívesebben egy baseball ütővel b*sznám fejbe ezt a figurát, egyszerűen nem jut eszembe más értelmes elképzelés :)

(#15) DopeBob


DopeBob
addikt

Valami nem stimmel... hogyhogy lány van mellette a képen? :DDD

Vagy ő is csak ilyen divatbuzi volt?

MZ/X

(#16) Mr.Csizmás válasza DopeBob (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

divatbuzi, aki ülve pisál a wc-n (igen, erről is volt egy külön interjúja....)

(mellesleg a hsz.-ekben nincs burkolt zsidózás ááá dehogy :D ;] )

mondjuk steiner kristinek egy jó szerepe volt, az argoban az átlag 2 hetes popsztár szerepe :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) mephi666 válasza #51736960 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy csinálnád, mint a jó kovács? addig ütnéd, amíg meleg? ;]

ui: egyébként én is hasonlót gondoltam, de nem írtam le inkább... az előző kommentem így is vagy 5ször átmodoltam, hogy finomabb legyen és ne tűnjek homofóbnak... nem vagyok az, ezt a szemetet akkor is utálnám, ha hetero lenne, mert a személyiségét/hozzáállását rühellem kegyetlenül...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem ugrott be a nevéről kiről van szó, de még a képről sem. :N a hozzászólások vezettek rá! Velem van a baj? Áshatom magam, mert nem ismerem a magyar "sztárokat"?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#19) krstf


krstf
újonc

Sziasztok. :) Köszönöm a figyelmet először is. Ha böngészitek picit a Gumtree, vagy Craigslist hirdetéseket, látni fogjátok, hogy rengeteg ilyen jellegű hirdetés van. Van külön rovat "free stuff", és van benne külön "wanted" és "giving away". Londonban vannak recycle centre-ek, ahová emberek beviszik a megunt, feleslegessé vált tárgyaikat, és csereberélnek, és charity shopok, ahol szitén otthagyhatják őket. Ennek itt hagyománya van, és egyáltalán nem tartom kínosnak, hogy nekünk a tévénktől a kanapénkig minden ilyen "lomtalanításokból" való. Azt, hogy valakire rásütik, hogy "celeb", nem ő maga határozza meg, és ez végképp nem kell, hogy meghatározza a mindennapjait. Ha valaki ismert, ha valaki tévénél dolgozott, annak ciki az, ami egy átlagos egyetemista számára tök oké? Miért? Én sem otthon, sem itt nem érzem magam többnek, vagy kevesebbnek más dolgozó embereknél. Tanulok, jelenleg 10 magazinnak írok rendszeresen, fordítok, és szabadidőmben sem ülők és vakarom a seggem, hanem mondjuk takarítom a házunkat, amiben 7 lakótársammal élek együtt, főzök, hogy ne kelljen pénzt költenünk étteremre, vagy lazításképp kigazolom a kertet. Nem hiszem, hogy bármi miatt szégyenkeznem kellene. Emellett komoly okaim vannak arra, hogy ne vásároljak új dolgokat - még akkor sem, ha tizenötször ennyit keresnék: mielőtt a bolygónkat újabb adag szeméttel fertőzném,körülnézek a kidobandók között. Én abban hiszek, hogy a ruhákat, háztartási gépeket, stb mozgásban és használatban kell tartani addig, amig múködnek, addig sem halmozzuk a szart a Földön. Mindenkinek szép napot kívánok, és köszönöm azoknak, akik nem csak átfutották, amit írtam, hanem el is olvasták, és el is gondokoztak rajta. Nem kell egyetértenünk, de attól még gyűlölködnünk sem. :) K

(#20) Mr.Csizmás válasza krstf (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elolvastam.

nos, egyetértek abban, hogy nem szabad újabb adag szeméttel halmozni a Földet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) Dany007 válasza krstf (#19) üzenetére


Dany007
veterán

"Én sem otthon, sem itt nem érzem magam többnek, vagy kevesebbnek más dolgozó embereknél. Tanulok, jelenleg 10 magazinnak írok rendszeresen, fordítok, és szabadidőmben sem ülők és vakarom a seggem"

Első kérdés ekkor merült föl bennem. Miszerint ha dolgozol akkor mért nem vagy képes boltban megvásárolni egy - itthon - 5 ezer forintos DVD lejátszót?
Mert ha én a havi 85 ezres keresetemből megtudom engedni magamnak az ilyesfajta "luxuscikket" évente 1x-1x (megélhetés és egyéb kiadások mellett), akkor gondolom a külföldi keresetből meg bőven meg lehetne ezt oldani.

Utána olvastam, hogy a bolygót véded. Szóval okés.
Ezesetben tudnék felajánlani pár 5-8 éves ruhát ha gondolod. Nehogy új trendi cuccokat kelljen venned, nekem pedig nem kell kidobnom őket.

"Én abban hiszek, hogy a ruhákat, háztartási gépeket, stb mozgásban és használatban kell tartani addig, amig múködnek"

Szóval ez egy kicsit álszentnek tűnik. Nem hinném, hogy turiból vett 4-5 éves agyonhasznált ruhákban mászkálnál, de ha mégis így van, akkor tekintsd ezt semmisnek :)

[ Szerkesztve ]

(#22) RootRulez válasza Dany007 (#21) üzenetére


RootRulez
félisten

Elsőre egyet értettem Kandúrral, de ezen már elgondolkodtam...

═════════════════════════════════════════

(#23) mephi666 válasza krstf (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de amíg működik az adott műszaki cikk, vagy használható a bútor, addig ép eszű ember szerintem alapból nem is dobja ki... (beadja bizományi kereskedésbe, eladja, elajándékozza, stb...) ha pedig elromlik, akkor megpróbálja megjavítani/megjavíttatni... ha pedig már végképp elromlik, akkor megy a szeméttelepre "földet pusztítani"... ha nagyon ki akarom forgatni a mondataid: nálad (mivel főleg használt/régi cikkeket gyűjtesz be) elvileg gyakrabban fognak elöregedni/elromlani a berendezések és statisztikailag esélyesebb lesz, hogy te jobban pusztítod a földet... :) ...holott szerintem pont azzal tesz az ember többet a természetért, ha mondjuk egy új/környezetbarát/energiatakarékos berendezést használ a régi/elavult/pazarló helyett... így ilyen megközelítésből szerintem elég fals, amit összeírtál a védelmedre...

#21: ebbe a részébe meg bele sem gondoltam és egyetértek... elég "vicces" a helyzet (én a dvd-lejátszómat az első komolyabb diákmunkáért kapott pénzemből vettem, ami kb. 60ezer huf volt... és emellett kifizettem a rezsi felét és éltem is 1 hónapig)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Mr.Csizmás válasza Dany007 (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fel tudok ajánlani egy ca. velem egyidős hajdú mosógépet, teljesen üzemképes :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) tildy válasza krstf (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Kedves Kristof!

Nem gyulolkodeskepp: En is itt elek, eveket dolgoztam azert , hogy megtehessem. Nem mediaban , nem felkapott emberkent, hanem egyszeru , videkrol fovarosba koltozott lanykent, majd nokent. Leirnam, nem a szemelyeddel van problemam, csak nekem a viselkedes kicsit visszas. Hogy miert?

Semmi gond nincs azzal , ha ker az ember , csak ezt illik kicsit emberiebben megfogalmazni, nekem ugy tunt , azt szeretned , hogy masok adjanak neked dolgokat, ajandekba. Raadasul teszed ezt (odahaza) ismert emberkent, olyankent, akinek nem hinnem, hogy mondjuk egy 4 fontos lampa ne ferne bele a havi keretbe, anelkul , hogy a zsebedben turkalnek.

En is megkerem ismeroseim, ha van olyan amit kidobnanak, esetleg hadd nezzem meg, annak idejen lomtalanitaskor is szetneztem, hatha van valami, aminek hasznat tudnam venni.

De ez nem jelenti azt, hogy felmegyek a gumtreere es ugy inditok, hogy bocsi , de kevesbol elunk, adjatok mar ezt meg azt. Ajandekba persze.
Tudom, hogy van freebies rovat ott, en is szet szoktam nezni.

(Nalunk amugy csak az egyikunk keres, kvazi kettonket tartom el , leirhatnam , milyen munkat vegzek ,de aki ismer, ugyis ismeri legutolso nagy projektemet )

Mindenesetre nekem eszembe nem jutott volna "tarhalni", mert amig van egy kis penz a zsebemben, inkabb megveszem. Ha nem most , akkor kesobb.

Amugy en sem tartom kinosnak , ha lomtalanitasbol szerzek valamit, de ez igy itt kicsit mas.

A 7 lakotarsas hazbol meg amint tudtok, menjetek. Tapasztalatbol beszelek.

( megegyszer, nem a szemelyeddel van/volt problemam - akar ossze is futhatunk es elbeszelgethetunk egy kave/sor mellett, itt Hackneyben).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) krstf válasza Dany007 (#21) üzenetére


krstf
újonc

Pedig ez így van - turiban vásárolok szinte csak és kizárólag. :) Pontosabban itt Londonban piacon - de ebben itt nincs semmi fura. Másfél-két éve vagyok vegán, azóta egyre titkábban vásárolok újonan bármit is, a fent említett okok miatt. Ráadásul régebben, mikor még (ezt most sarkítva mondom) kizárólag az érdekelt, hogy mi van rajtam és milyen színű a hajam, baromi sok ruhát felhalmoztam, amiknek nagyrészét elajándékoztam, a maradék meg a következő 10 évre is elég szinte. A vicces az, hogy az emberek jelentős része - akiknek fogalmuk sincs, hogy az elműlt 3-4 évben hol voltam, mit csináltam - még mindig a 6 évvel ezelőtti Viva Kristófra asszociál, ha szóba kerül a nevem, de természetesen ezért senkit sem hibáztatok, vagy okolok, ez tök természetes. A dvd lejtszós kérdésedre itt a válaszom: http://www.youtube.com/watch?v=9GorqroigqM

(#27) #04441088 válasza krstf (#26) üzenetére


#04441088
törölt tag

celeb van a ph-n :Y :D
Tildyvel egyetértek amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#28) krstf válasza mephi666 (#23) üzenetére


krstf
újonc

Köszönöm Mephi, nem arról van szó, hogy ruhákat kell küldeni, mert fázom, szerintem ezt te is pontosan átlátod... mindenem megvan, amire vágyom, hajszáírítónk és tévénk nem volt, de már az is van. :) Egyébként pedig hidd el, hogy koránt sem egyértemű, hogy az emberek nem dobják ki a nem használt tárgyaikat. Mi itthon egész másképp gondolkodunk ezekről a dolgokról, de jo(bb)léti társadalmakban (sajnos) minden nap ott áll a szemetes mellett egy tévé, egy mikró, egy zsák tök jó ruha, ikea bútorok, amiket 1-2 éve vettek, stb. Tapasztalatból beszélek, ezt látom itt Londonban, ezt láttam Tel Avivban, stb. A lakótársaimtól pedig nem menekülök, mert nagyon szeretem őket. :) Szeretem ezt a kissé gyökértelen, nagyon melós, és életszagú létet. Én otthon egyfajta burokban éltem, és most nagyon élvezem azt, hogy ebből kiszakadtam.

(#29) localhost válasza krstf (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én csak annyit tennék hozzá, hogy bárkinek joga van kiállni az utcasarokra és (a) kéregetni (b) árulni magát...

Ki melyik megoldást választja! - kinek mit enged vagy parancsol vagy tilt a lelkiismerete.... semmi köze, ahhoz, hogy ki celeb és ki nem.

Én "harmadik utas vagyok" - azaz megkeresem a pénzt és megveszem boltban a vágyott dolgaimat.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) krstf válasza localhost (#29) üzenetére


krstf
újonc

Nagyon drasztikusan fogalmazol, de elfogadom és megértem az álláspontod. Én is keresek pénzt, és azt lakbérre, az épp munkát kereső lakótársnőm lakbérére, a kettőnk kajájára és tömegközelkedésre költöm - egyelőre. Volt már jobb is, lesz még jobb is. De ismét és utoljárra elmondom, hogy ennel elsősorban NEM pénz kérdés az oka, hanem mindaz, ami ebben a videóban benne foglaltatik, és tényleg arra kérlek titeket, hogy ha van szabad pár percetek, nézzétek meg, mert nagyon, nagyon, nagyon érdekes és tanulságos. http://www.youtube.com/watch?v=9GorqroigqM El kell mennem most, mindenkinek szép napot mégegyszer, és jó volt beszélgetni, vitázni kicsit. :) x K

(#31) Eastman válasza localhost (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Két dolog jutott a címről eszembe (mielőtt elolvastam volna a bejegyzést):

1. Egy napon ez Veled is megeshet, kedves Tildy.
2. Nem az a lényeg, hogy hol vagy, hanem, hogy hova tartasz.

Kristóf eddigi "munkásságát" nem sokra értékelem. Viszont mindenkit becsülök aki munkából akar megélni. Ha frankó amit itt leírt, akkor az irány jó.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) #51736960 válasza #04441088 (#27) üzenetére


#51736960
törölt tag

ez csak az első fecske, lehet, hogy ezután idejön minden leszerepelt médiahuszár.
már alig várom, hogy maunika vagy bajor imre postokat olvassak a logouton :D

szerk: annyit még hozzátennék, hogy Kristóf felfogása a bolygó megmentéséről tényleg dícsérendő, de ettől még számomra továbbra is egy nemszeretem figura marad.

amúgy én is imádok szakadt cuccokban járni, ha épp nincs semmilyen találkozóm, úgy mászkálok a városban mint egy hajléktalan... :)

[ Szerkesztve ]

(#33) #04441088 válasza #51736960 (#32) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kemény lenne:D
De többet nem szólok, mert a végén még híradóba leszünk:D
Loveless: Jaaa, akkor téged láttalak múltkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) tildy válasza Eastman (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

erre ket dolgot tudok mondani, egyik amit az OV videonal is: lehet , hogy nekem sem olyan jo az angolom, de nem vagyok OV, erre a metodikara : nem vagyok "Viva Kristof".

ketto : lehet , hogy megesik velem, de miota dolgozom, azon kuzdok, hogy ez sose forduljon elo velem. Se az, hogy masra legyek utalva, mas tartson el, se az, hogy kerni kelljen.

Igaz kertem mar itt a ph-n tesco piros pontokat, de azoktol akiknek nem volt szuksege ra, egyebkent nem emlekszem, hogy kuncsorogtam volna valamiert. nem az en mentalitasom.
Ennyi.
(ui. nem akarok en senkit sem bantani, csak 1. meglepodtem, 2. erdekes volt )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) mephi666 válasza krstf (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

ruháról én szerintem nem nagyon írtam, hogy küldenék :) (műszaki cikkekről beszéltem főleg és a használt/régi cuccok esetenkénti környezetbaráttalanságáról)

mindenesetre nem voltál soha szimpatikus képernyőn, továbbra sem vagy az... és ha most valaki nem csak egy másodreggel szórakozik, akkor valamilyen szinten szerintem becsülendő, hogy normális hangnemben/jó helyesírással összehoztad itt ezt a pár kommentet... még akkor is, ha rengeteg helyen nem értek vele egyet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ki ez a Steiner Kristóf?

Várjunk csak... nem érdekel.

***

(#37) Dany007 válasza krstf (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Én első körben azt se tudtam kiről is van szó. Az meg, hogy ez a Viva tévés dolog már 6 éve lefutott fogalmam se volt. Én csak azt a képet ismertem rólad, amennyit el-el kaptam a médiában innen-onnan. Meg kell hagyni, hogy ez elég negatív volt, még akkoris ha a valóság teljesen más. Tehát a sok negatív hozzádállás köszönhető a médiának.

A környezettudatosság jó dolog. Nem is akartam ezt a részt leszólni. Nem használt cuccokat mi is szoktunk adogatni, főként rokonoknak tovább. Jelenleg is van pár nem használt műszaki cikkem, amit viszont árulok, mivel a pénz kell belőle, becserélni meg nemtudnám.
Csupán furcsa volt a meghitt képpel és szöveggel vegyített hirdetés. Nem tudom jobban megfogalmazni. Nekem nem a környezettudatosság jött le belőle.
Szóval ettől függetlenül úgy tartom, hogy aki teheti, az inkább vegye meg a boltban a 6 ezer forintos DVD lejátszót, az ingyenest meg vigye el az, akinek ételre is alig telik. És pont.

(#38) Eastman válasza tildy (#34) üzenetére


Eastman
őstag

1. meglepő, 2. talán "érdekes", 3. nem gondolom, hogy bárki aki kér az "kuncsorog", "tarhál", stb.

Hiszek a tárgyak (sőt a pénz) körforgásában is. Én még nem bántam meg, hogy bárkinek adtam 10-20-100 forintot. Amikor úgy hozta a sors, hogy kérnem kellett, mindig kaptam.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) szablya válasza krstf (#28) üzenetére


szablya
tag

Sok mindent írnék, de nem teszem, jobb ez így. Ha tényleg más irányba tartasz, mint amit sok millió embernek a tévén keresztül mutattál, akkor elismerésem, így tovább, de ezt amúgy ezek után nehezemre esik elhinni.

A bolygó pedig nem attól fog megmenekülni, hogy pár "ember" tarhál. Akármilyen szép is, amit gondolsz, a gyakorlatban nem működik. Ez a dolog nem rajtunk múlik, hanem a sok tolvajon, akik népek vezetőinek tartják magukat (tisztelet a kivételnek)... pontosabban múlhatna rajtunk is, csak sajnos nem azon a sok birkán, akiket a média - a Te és társaid hathatós segítségével - nevelt.
Ha ne adj Isten lesz egy műsorod, amiben megmutatod, mi az amit, és akik rosszul csinálnak globális szinten, és rávezeted az embereket arra, hogy hogyan tegyenek ez ellen hathatósan, akkor azt mondom igen, ez a srác tényleg csinál valamit. Mindaddig azonban ezt a "zöld" életmódot csupán ócskaságnak, képmutatásnak tartom, lehet zölden élni, de nem kunyerálva.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#40) venember83


venember83
nagyúr

A hirdetés bizony már eltűnt, ha jól láttam. Érdekesch.

(#41) CséZé


CséZé
őstag

engem már csak az érdekel hogy, hogy a rákba találta meg ezt a bejegyzést 10 órával a megjelenés után.

(#42) localhost válasza CséZé (#41) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez bennem is felmerült >>> SelfSurfing ... Önmagára guglizott...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) Dany007 válasza localhost (#42) üzenetére


Dany007
veterán

+1, bennem is pont ez merült fel. Csak nem akartam megírni... Elég gyors volt tényleg. Tényleg, a link is eltűnt.

Amúgy Szablya utolsó bekezdésével teljes mértékben egyetértek. :R

(#44) vans?


vans?
őstag

Beszarnek, ha ez nem fake. CseZe megfogta a lenyeget, marhara elkepzelhetetlen, hogy par oraval a megjelenes utan ide irjon a 'nagy Steiner Kristof' .(:D)

hábm bábm

(#46) Dany007 válasza Kalandor (#45) üzenetére


Dany007
veterán

Ez így igaz és itt a sok kicsi sokra megy elv érvényesül is.
De az illúzió bennem akkor omlott össze, amikor egy cikkben leírták, hogy a gyárak és ipari létesítmények ~ 100 ezres nagyságrendben felülmúlják az átlagember által okozott környezetszennyezést. Mármint amire egy átlagember képes (beleértve szemét, autó stb...)
Innentől kezdve úgy érzem, hogy elsődlegesen az ipari területen kellenek komolyabb szabályozások és új módszerek a környezet kímélésére.

[ Szerkesztve ]

(#47) maláj válasza CséZé (#41) üzenetére


maláj
őstag

loál :DDD
és még az email cím és elvileg az aminek kellene lennie ;]
akárki is regelt a környezettudatos felfogása rendben van bár az "előélete" tudatában elég érdekes, hogy pont ő aki ...

(#48) Mr.Csizmás válasza CséZé (#41) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy valamelyik rajongója adta le a drótot.

napiszaron bevett szokásuk volt az önjelölt emósztárok (hoolie, makó szilvi, sp, stb.) köreiben...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) Móci válasza CséZé (#41) üzenetére


Móci
addikt

Vagy valaki nagyon ráér, s jó troll.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#50) krstf válasza Dany007 (#46) üzenetére


krstf
újonc

Mindenkinek igaza van a maga szempontjából, de én abban hiszek, hogy "gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan". Ahogy ti is mondjuk Paris Hiltonra, a homoszexualitásra, vagy a kutyámra asszociáltok a fejem láttán, ez másokkal is így van, pedig másról sem beszélek, csak kollektív felelősségvállalásról. Hiszitek, vagy sem, a média úgy működik, mint a cenzúra: minden közszereplőböl lefölözik azt, ami számukra eladható és érdekes, és azt kitolják az ablakba, a többi pedig - ha az illető megfeszül is - rejtve marad éveken át. Én nagyon fiatalon kerültem bele ebbe a közegbe, és kellőképpen exhibicionista voltam ahhoz, hogy ne érdekeljen, hogy fals képet kommunikálok saját magamról. Mindeközben akit igazán érdekelt, hogy ki vagyok, mit csinálok, kis utánajárással megtalálhatta, de a tévés "ízelítők" nyilván nem mindenkit sarkalltak erre. Nyilván rengeteget hibáztam életem során, és még fogok is, de tanulok a hibáimból, és tapasztalatként fogom fel őket. Ezerszer szívesebben nyilatkozom vagy írok erről: http://life-style.hu/eletmod/20100113_vegan_nyers_valosag_konyha.aspx , vagy erről:
http://www.life-style.hu/eletmod/20091127_izrael_palesztin_beke_civil_szervezet.aspx ,
mint a kutyám ruháiról, de végül az a 3 mondat fog bekerülni a műsorba. Éppen ezért azt teszem meg, amit tudok: én óvom a környezetemet, igyekszem minél többet beszélni ezekről a dolgokról, és egyre kevesebbet nyilatkozni faszságokról. Ez egy folyamat. Az ember nem nő fel egyik napról a másikra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.