Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ujtzjani


ujtzjani
tag

Köszönöm szépen nagyon jó és érthető leírás. :R

(#2) Chosen válasza ujtzjani (#1) üzenetére


Chosen
addikt

:R

(#3) Archttila


Archttila
veterán

Nagyon hasznos írás, köszönjük szépen! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4) gezatata


gezatata
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a tömör de lényegre törő írásod.
Ha egyszer fog születni egy hosszabb magyarázós verzió, szívesen fogom olvasni a többi érdeklődővel együtt.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5) Ala


Ala
tag

Köszi az összefoglalást. Amúgy én is szívesen olvasnék egy bővebb összefoglalót és fejtágítót.

(#6) kormi0312


kormi0312
senior tag

Köszönöm szépen én is a leírást, nagyon hasznos! ;)

Említetted, hogy TV esetében más a helyzet. Arról esetleg tudnál írni légyszi, hogy mit és hogyan kell beállítani / használni egy TV kalibrálásához?

Köszi szépen előre is :R

(#7) oszy


oszy
veterán

Egy lényegre törő írás. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8) oszy


oszy
veterán

"6. Ha minden érték rendben, akkor Continue on to calibration és kb 30-40 perc múlva kész a profil a monitorodhoz. A profil élesítéséről itt találsz információt: Katt ide."

404-es hiba!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#9) gezatata válasza oszy (#8) üzenetére


gezatata
aktív tag

Jelenleg itt érhető el: windows-hoz alapból, de kiválasztható a lap jobb alsó sarkában Apple OS -hez is.

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#10) Dagidög


Dagidög
senior tag

Köszönöm az írást, ez alapján készítettem el az első kalibrációmat. Szívesen olvasnék ilyet tv-hez, illetve 3D LUT-hoz is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.