Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

De most őszintén, milyen forgatókönyvet kell írni ahhoz, hogy valaki felüljön egy horrorjátékban egy elhagyott vidámparkban egy rozoga hullámvasútra?
De lehet hogy:

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nemtom a Funcom-tól mi jó várható, most hogy már nincs ott Ragnar Tørnquist.

A Slime draws near! Command?

(#3) TESCO-Zsömle válasza ldave (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki fog derülni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a trailer így egy nagy 0, semmi nem derül ki belőle. :U Már látom hogy teaser. De azért a vidámparkos témát meg már sokan felhasználták, pl. Silent Hill. Szóval nem tudom... :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) KaitouP


KaitouP
veterán

.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) wolfman válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Ez jutott nekem is az eszembe. Elveszett a gyerekem a vidámparkban. Este is van már, meg fucsa hangokat hallok, félelmetes. Legjobb ha felülök a hullámvasútra, biztos ott lesz majd. :U

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) oriic válasza wolfman (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gyerekek már csak ilyenek. Elvesznek de felülnek a hullámvasútra, hogy anyuci utánuk menjen. :D

Live-Die-Respawn

(#8) TESCO-Zsömle válasza oriic (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A süti hazugság volt. Lehet a játék végére kiderül, hogy a gyerek is hazugság és akkor senki nem is mászott fel sehova, csak az egészet haluzta anyuci... ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) oriic válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mekkora lenne ha kiderülne hogy az anyuka egy elmegyógyintézetben volt egész végig. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Wolverine válasza ldave (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nagyjából a Secret World vidámparkos térképére fog épülni... és az a terület információim szerint jól sikerült :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Ki tudja, lehet az anyukája elől menekül. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) br.rak válasza Wolverine (#10) üzenetére


br.rak
őstag

Igen, a FC úgy nézz ki stratégiát vált a LEGO bukta után TSW, AO és AOC offline spin-offok fognak jönni, meglátjuk mi sül ki belőle, kár lenne a stúdióért, mert bár a három fenti játék viszonylag szolidan hoz a konyhára, a serpenyő másik oldalán az oltári bukta igencsak mély nyomokat hagyott...

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

Mit keres késő este egyedül egy nő a vidámparkban? Oké, hogy a gyerekét, de miért ő keresi és miért egyedül?
A videóból meg semmit nem tudunk meg csak azt, hogy zárás után a ködös éjszakában is van aki képes felülni egy hullámvasútra, miközben be van cuccozva.

(#14) oriic válasza szupermacs (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt tippelem, hogy nappal mentek még oda, és akkor tűnt el a srác. Szerintem ilyen Silent Hill féle megoldásra tudok gondolni, hogy átalakul időnként a vidámpark vagy valami. :D

Live-Die-Respawn

(#15) szupermacs válasza oriic (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Eh... Elég gagyi akkor is, bárhonnan nézzük. :D

(#16) ldave válasza Wolverine (#10) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nekem az egész TSW világ tetszett, csak az volt a gondom vele, hogy teljesen lineáris volt, szóval végigcsináltad a Solomon szigetes részt, utána Egyiptom és végül Erdély. Sokkal jobb lett volna, ha kicsit megkavarják a helyszíneket és oda-vissza kell utazgatni párszor. Mintha a WoW-ban az első 30 szint csak Westfall-szerű környezetbe lenne, picit unalmas.

A Slime draws near! Command?

(#17) MageRG válasza szupermacs (#13) üzenetére


MageRG
addikt

Ja, és zárás után nem kapcsolják le az áramot, nem dobja ki a biztonsági őr, stb.
Kicsit erőlködjenek még a forgatókönyvírók! :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#18) szupermacs válasza MageRG (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

A legtöbb horror játék alapja egy baromság amit nem tudok hova tenni. Ezért nem tudom őket komolyan venni.

(#19) codmester


codmester
tag

Ebbe nem tudom mi a horror

(#20) vhw válasza szupermacs (#18) üzenetére


vhw
addikt

Nem kötekedésből... de már a címben is az szerepel "Horror".
Gyakran szoktál olyan dolgokról cikkeket olvasni, ne adj' isten topikjukba posztolni, amik "baromságok" és "nem vehetőek komolyan"? :U

A trailerben konkrétan valami fél percnyi volt az effektív látnivaló, de már most messzemenően ki van elemezve ez alapján és meg van mondva róla a tuti...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21) DR01DMAN válasza szupermacs (#13) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Mit keres késő este egyedül egy nő a vidámparkban? Oké, hogy a gyerekét, de miért ő keresi és miért egyedül?

Ha mindent tudnánk már az elején, akkor nem lenne mit lelőni a a végén. :U

(#22) szupermacs válasza vhw (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor várjuk kíváncsian a tesztet, hátha majd nem lesz igazam és nem mondhatom azt, hogy ,,én megmondtam". De szerintem az alap szitu a sztoriban amit felvázoltam legalább ennyire faék egyszerűségű és ostobaság lesz. NE legyen igazam. :)

(#23) szupermacs válasza DR01DMAN (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Várjuk a csavart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.