Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #53932800


#53932800
törölt tag

Ugye ezek a hűség pontoknál 1:1 az arány? :F
Vagy,hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#2) bwoay


bwoay
nagyúr

Reggie?
Ki az a Reggie?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3) zeus90


zeus90
aktív tag

Hello!

Olvastam, hogy nem tudod használni az Xperia SP-el. Elárulok egy trükköt, nekem is ez a fülhallgatóm van és egy Xperia P-vel használtam eddig.
Miközben bedugod a jack kábelt tartsd lenyomva a hangerő le vagy fel gombot a fülhallgató kábelen. (tehát ne a telefon hangerő szabályozó gombot, hanem ami a kábelen van.)

Így lehet vele zenét hallgatni, bár a vezérlő gombok, mikrofon nem fognak működni így sem.

[ Szerkesztve ]

(#4) 0xmilan


0xmilan
addikt

Nekem is Metallics-om van, sőt ez már a második. Az előzőre rátoltam a laptopot, utána már csak egyik felén szólt. Az első 4k volt a pécsi MM-ban, a mostanit 3k-ért vettem egy pesti edigitalban.

(#5) UnA válasza bwoay (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Reggie?
Ki az a Reggie?

Az öreg Reginald fia. ;)

(#6) counterbill válasza #53932800 (#1) üzenetére


counterbill
senior tag

Igen 1 pont az egy forint.

(#3) zeus90: Zenét lehet hallgatni vele. A mikrofonra és a gombokra gondoltam. :)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7) halkow


halkow
őstag

megszívatták a fogyasztókat egy
újabb felesleges "szabvánnyal".

úgy utálom az ilyet mért nem lehet minden egységes :(
másik baromsága a micro sim meg a nanó sim :(
legyen kötelező a micro sim mindenhol úgy mint a micro USB! anno

anno nézegettem a tesco-ban az mp3 hoz egy jó fülhallgatót és találtam is egy jvc-t 6k ért a doboz alján rávoltak írva iPhone compatible baromságok, hát gondoltam jó ez mp3 hoz tökéletes is volt később meghalt az aksi az mp3 ba :(
onnantól a telefonhoz próbáltam használni :(
Android 2.2 alatt max hangerő indult 1 esen :( így nem tudtam használni, aztán jött a 2.3.4 na azon már tudtam szabályozni stb. ám amikor be van dugva és semmi nem szól sistereg és amint zenét indítok úgy szól min egy szokol rádió.... normál mikrofonos Mikulás headsetel nincs ilyen.... samsungon 2k h-en is hasonlót produkál ...

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) #53932800 válasza counterbill (#6) üzenetére


#53932800
törölt tag

Köszi;)

(#9) Samus


Samus
addikt

Most akkor ennek mennyi a konkrét ára? 20 dollárt emlegettél, de ahhoz képest már a csomagolás is többnek tűnik. Hangminőség a Metallicshoz képest?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) counterbill válasza Samus (#9) üzenetére


counterbill
senior tag

Tessék T-nél most lejjebb ment az ára.

Szerintem szebben szól mint a maxwell. A mély is erőteljesebb.

Árgép oldalán.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#11) Nigér válasza counterbill (#10) üzenetére


Nigér
őstag

Hehh, köszi a linkeket, most akartam rákeresni :R

(#12) XtremLor


XtremLor
őstag

Ismerosomnek volt ilyen, valami versenyen nyerte, akkor hallgattam, annyira engem nem nyugozott le, viszont az araert nem rossz!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13) ZoliBen


ZoliBen
tag

Én a húgomnak vettem egy ilyet egy éve viszont pár hete a fa része elvált a fém részétől. Garanciális még, szóval cserélni fogják, csak gondoltam, megosztom veletek.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#14) banán007


banán007
tag

Nekem is van egy fejhallgató. Nagyon meg vagyok vele elégedve, minőségi, és ráadásul nem is volt drága! [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) Fall-N


Fall-N
veterán

Nagyon brutál jól néz ki, és elhiszem, hogy jól szól mert a fának a legjobb a hanggal való tulajdonsága. (Nem véletlen van a JVC-nek fa konuszú hangfala.)

[ Szerkesztve ]

(#16) orion1025 válasza counterbill (#10) üzenetére


orion1025
őstag

A Maxell még mindig nem márka, csak egy feltörekvő névnek nevezett valami.Majd ha már tudnak egy pendriveot csinálni ami nem hal meg és nem válik egy része írhatatlanná, akkor kicsit feljebb léphetnek, de a hangtechnika meg a Maxell két külön fogalom.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17) 0xmilan válasza orion1025 (#16) üzenetére


0xmilan
addikt

Látogass el a fülhallgatós topikba és nézd meg, hogy melyik fülest ajánlják 3-4000k-ért.
(vagy akár a fejhallgatósban ugyanez a helyzet a Retro DJ-el)

(#18) orion1025 válasza 0xmilan (#17) üzenetére


orion1025
őstag

A füles az még mindig egy olyan dolog, hogy vagy jót, vagy semmit.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#19) Muki94


Muki94
aktív tag

Ismerősöm pár hete vett egy ugyanilyet, azóta annyit hallgatta, hogy be is lett járatva.
Elkértem tőle egy fél napos teszt erejéig.
Hozzá vagyok szokva naturális hangzáshoz, amiben van elegendő középtartomány, nem tolakodó magas, és nem brummogó, erőteljes, már-már zavaró mélytöbblet.

Mindenféle stílust próbálgattam, de túlzóak a mélyek...én is csak arra tudtam gondolni, hogy reggae muzsikához ideális lehet.
A színpadképe viszont jobb az átlagnál.
Anyagminőség nagyon rendben van, de picit eröltetett ez a természetközeliség és a reklámduma. Fa? Minek? Humbuk, hogy ettől jobban szól.
Mindenesetre, ha kiegyensúlyozottabb hangzása lenne, elgpndolkoznék a megvételén. Természetesen csak ha van nem iPhone verziós...

[ Szerkesztve ]

(#20) counterbill válasza Muki94 (#19) üzenetére


counterbill
senior tag

Nem is írták ,hogy jobban szólna fától. Nekem szimplán az anyag használat tetszett meg. Nem láttam ég fából készült agyba dugóst. Jó ránézni megfogni stb. Mélyet meg le kell húzni a lejátszóban. Egyszerűbb mint a nemlétező mélyet felhúzni :DDD
Nem felső kategóriás füles ez nem kell sokat várni tőle:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21) norbert1998 válasza zeus90 (#3) üzenetére


norbert1998
veterán

A p-ben még a régi szabvány volt, menne ez a symbianos nokiákkal is, a gombot meg senki nem akarja folyton nyomni, meg nagy bumszlit sem akarnak rá tenni.

(#22) orion1025 válasza counterbill (#20) üzenetére


orion1025
őstag

Ez a jobban szól a fától dolog, nem is értem kinek a fejéből pattant ki....Ez nem hangfal, hanem egy teljesen zárt tokozásba készülő hangszóró, aminek a burkolata fa, de ettől még semiben nem különbözik a műanyag társaitól, elvégre fizikai rezgés nem jut át belülről.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#23) Szmoki


Szmoki
senior tag

Sziasztok. Komolyan elgondolkoztam egy ilyen füles beszerzésén, viszont érdekelne hogy, az én xperia sp-mmel most menne - e? Esetleg a cikk írója kipróbálná az övével, a 3.hszben leírtak szerint?

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#24) norbert1998 válasza Szmoki (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

nem megy neki, mert régi ill. ájfón szabványos

(#25) lapa válasza bwoay (#2) üzenetére


lapa
veterán

reggae hammond az a nagyszájú fekete, régen vót a tévébe valami órásokról szóló filmben.

mondjuk az a dugasz tényleg lehetne tananyag.

[ Szerkesztve ]

(#26) bwoay válasza lapa (#25) üzenetére


bwoay
nagyúr

az Reggae Miller volt az NBA-ből szerintem :DDD

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27) Nigér válasza bwoay (#26) üzenetére


Nigér
őstag

REGGIE...
:))

(#28) counterbill válasza norbert1998 (#24) üzenetére


counterbill
senior tag

A füles megy. Mért ne menne? Zenét lehet hallgatni. A csöves iphone szabvány a mikrofonra és a gombokra vonatkozik csak mint minden más fülesnél.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#29) norbert1998 válasza counterbill (#28) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem csak akkor volt normális hangja a rossznak, mikor nyomtam a mikrofont, ha nem nyomtam, vagy nem szólt, vagy ha jó kedve volt, tompa hangja volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.