Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Gratulálok a termékhez, de egy kérdésem lenne a DLNA-val kapcsolatban. Hogy működik a dolog? A TV távirányítójával kiválasztod a laposon lévő filmet, és ugyanúgy tudod kezelni, mintha a lapos előtt ülnél?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) The DJ válasza Samus (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Nagyjából ennyi, igen. Wifin keresztül használom, de ha kevés a sávszél akkor UTP-n is működik természetesen. Egy hálózatban kell lennie az eszközöknek, de gondolom ez egyértelmű. A Serviio programban beállítottam a médiatárat, hozzáadtam a mappákat ahol a filmeket tárolom és aztán TV-n kiválasztom a Serviio-t, mint bemeneti forrást és aztán tudok keresni, szűrni és válogatni a PC-n található mappákból. A film elindítása után pedig természetesen lehet szüneteltetni és tekerni előre-hátra is. Ezzel sok DLNA kliensnek gondja van, nem mind támogatja rendesen, de a Serviio esetében eddig minden filmnél és sorozatnál működött.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) ii77 válasza The DJ (#2) üzenetére


ii77
tag

Nagyon szimpatikus televízió és jó kis ismertetőt írtál róla. Még nem szántam rá magam, de nekem is az általad említett kikapcsolódásra volna jó egy tévé. És mind belső, mind külső tulajdonságait nézve, szerintem, az LG készülékei közül fogok választani.

VESTAX QFO

(#4) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Aha mostmég. Én is ekkorával kezdtem. igaz az hd ready volt és nemokos = buta.
Most egy 54 colos van. :D De az okos részét alig használom. :U

Egyébként szerintem butaság ez a nemtévézek dolog. Jó oké állandóan marom magam én is, hogy deszar a műsor, de például vb-t, vagy olimpiát, vagy vízilabdát vagy forma 1-et nzek az m1-en hd-ben. Hát nagyon is jó dolog. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.