Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tubi2


Tubi2
senior tag

Hmmm, én csigacsapatoztam :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#2) -secret- válasza Tubi2 (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt nekem is millió 'nevelde' ló, kutya stb. De aztán ez maradt meg.. :D

(#3) Luck Dragon válasza -secret- (#2) üzenetére

Gratulálok. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Két tevém is van és elmúltam 30, nem kor függő a dolog. :DDD Az idősebbik 3417 napos. :))

(#5) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ha megvolna az első (és egyben utolsó) tevém, 5000 nap körül lenne... Ú de régen volt.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) -secret- válasza pulutodurumo (#5) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

Ideje csinálni! ;]

(#7) Tubi2


Tubi2
senior tag

Épp a napokban gondolkoztam: a mai gyerekek is fellátogatnak? :) Vagy mindenki a letölthető okosteló játékokat nyomja? :(

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#8) Tibko8


Tibko8
senior tag

Lassan már 10 éve hogy utoljára játszotam . De jó is volt. Haza suliból majd rögtön teve eetetés itatás stb :D

Gratulálok hozzá még 2x ennyit :)

Másik kedvencem a farmerama. Emlékszem még matek tanárom is játszott és egy másnak küldtük az ajándékokat :))

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#9) vamzi


vamzi
őstag

Te jó ég! Még létezik TTC?! Általános iskolában játszottam még anno. Mellette hősemberképzőt meg hódítót játszottam még sokat. Persze akkor még csak a könyvtárban tudtam netezni kemény pénzekért :DDD -->2K évek elején.

(#10) -secret- válasza Tubi2 (#7) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja. Kikére magamnak a gyereket! ;]

Tibko8: Általában 2 naponta szoktam etetni, amikor nyaralok akkor meg lepasszolom valami szintén teveclubos haveromnak. :D

vamzi: Én is még internetkávézóban csináltam, aztán utána lett bekötve valamikor a net ha jól emlékszem.. de nem biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem vagy 1-2 hétig volt, de hősember képzőt 1-2 hónapig toltam, nagyon jók voltak ezek.

(#12) varga.tamas


varga.tamas
tag

Baszki még midnig van TC? LOL!

Nekem Hősemberem volt no meg kenderem :D

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#13) -secret- válasza varga.tamas (#12) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

Mondom, kezdjétek el! :D

(#14) func93 válasza -secret- (#13) üzenetére


func93
senior tag

Megyek is regisztrálni. Annó, de sokat toltam.. fúúú! :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.