Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Szép! :C

S9+

(#2) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Ez elég durván néz ki... :Y a kérdés majd, hogy az akksi mennyit fog bírni az ultrabrutál felbontású kijelző meghajtásával?

(#3) eventus


eventus
veterán

Elég SGS1 :( Semmi új formaterv. Vasedény szárnyal (tepsik)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#4) PowerBuldog válasza eventus (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Inkább ilyen SGS1 iPhone szerelemgyerek, de szerintem szép lett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Szerintem jól néz ki, csak batár nagy lett. Ehhez képest a képre az van írva, hogy "Robust and Compact". :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) BatchMan válasza eventus (#3) üzenetére


BatchMan
senior tag

Már bocs, de az SGS1-nek volt "feneke", ez meg lapát.
NFC kiveszett?

(#7) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Szép, de szerintem nagyon hasonlit egy iphone-ra

(#8) Mályki válasza Thaaleum (#5) üzenetére


Mályki
aktív tag

Nekem MX4 em volt...Egy életre elég volt a kínai telókból :DD

K.M.

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tepsi a képernyő miatt meg hatványozottan az. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

van hivatalos ára?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Illusion1010 válasza Mályki (#8) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Miért? Mi volt vele a gond?

(#12) Ste válasza Mályki (#8) üzenetére


Ste
addikt

Na, mi volt vele a gond?
A neves gyàrtók àltal szintén PRC-ben gyàrtott készülékei miben tudnak többet?

(#13) maximilian4


maximilian4
addikt

Kell és kész!

Maxi

(#14) ctvagyok


ctvagyok
őstag

SGS1? Nekem nem. Pont ma volt egy a kezembe és nem jön át. Talán a nyomógomb alakja. És akkor még engedékeny voltam.

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"...legnagyobbal ellen kíván harcba szállni." Bone123 javítsd mert kitörik a fülem. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Engikrisztus válasza Mályki (#8) üzenetére


Engikrisztus
tag

Engem is érdekelne,hogy mi baj volt vele,mert MX4,de inkább MI4-en töröm a buksim.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#17) maximilian4 válasza eventus (#3) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem is legelőször mikor megláttam a képet az sgs1 formaterve jutott eszembe csak modernebb, minden téren vékonyabb kialakításban. Nekem nagyon szimpatikus ettől függetlenül a telefon. Külsőre nagyon szép darab, és a hardver, anyaghasználat is kíváló.

Maxi

(#18) Sultan válasza fornettisuti (#10) üzenetére


Sultan
tag

499 Dollár.

Apple fan! :-)

(#19) 407 válasza kocsisdavid5 (#7) üzenetére


407
tag

Pont azért szép😃

(#20) <Adamsky> válasza Thaaleum (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
A telefonfülkéhez képest tényleg kompakt, de ahogy azt, lassan már ezeket a "telefonokat" se lehet zsebre tenni.

(#21) QwErTy42


QwErTy42
addikt

A kijelző méretéhez képest kompakt a készülékház, mert elenyészőek az oldalsó kávák és az alsó-felső rész is elég vékonyka.
Nekem külsőre nagyon tetszik ez a telefon. Viszont androidot soha többet. Kínai telefonokkal szemben amúgy is komoly fenntartásaim és előítéleteim vannak.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#22) judas13


judas13
addikt

:R

(csak ne lenne ekkora)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) galocza válasza judas13 (#22) üzenetére


galocza
aktív tag

pontosan. ugyanez 4 inch körül kellene (igaz, az ubuntu potenciál miatt), így kizárt.
visszatérünk a féltéglák korába, még akkor is, ha ezek az új téglák lassan csak 2 dimenziósak.

(#24) fene_vad


fene_vad
senior tag

most nézem csak, a lényegről miért nem írtok semmit?

As you can tell from the teaser images and theme of the MX4 Pro launch, the Meizu MX4 boasts plenty of impressive audio hardware. An OPA1612 operation amplifier has been built-in to the MX4 Pro to maximise dyanamic range with utralow distortion and a high slew rate. Linked to that is an ESS 9018 DAC chip which should please even the most demanding audio enthusiasts.

(#25) <Adamsky> válasza fene_vad (#24) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azért mert a cig*-HiFi korában ez nem "selling point". Ami fontos, az a brutál felbontás, a csillió mag, a sok RAM. A hangminőség valahol a sor végén kullog a használhatósággal egyetemben.

(#26) judas13


judas13
addikt

Official Video[link]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) Danika256 válasza Mályki (#8) üzenetére


Danika256
aktív tag

Merthogy? :D írtam neked privátban, jó lenne ha kifejtenéd ott is, úgy is ilyenekről kérdeztelek :) :)

Jah amúgy csodára vártam a pro kapcsán, de ez messze elmarad a várakozásaimtól. Jóval gyengébb HW némi extrákkal, ehhez + dupla felbontással, drágábban. Hát én nem ezt nevezném csúcskészüléknek, ezért aztán marhára szükség volt a nagy "titkolódzásra"

[ Szerkesztve ]

(#28) Touch-ko válasza judas13 (#26) üzenetére


Touch-ko
őstag

De durva!! A hogyan keszult video utan a masodik reszben inditsd el az iPhone6 bemutato videot, mikor Ive elkezd beszelni. Tedd melle az altalad elitett video masodik reszet es nezd meg egyidoben... :D Egy ido utan (3sec) zavarba jossz es meg kell nezni a linket, melyik melyik:) Aztan a video vegen latni lehet a kulonbseget, legalabbis a home button vegett, de nagyon durva. Az elso 10-15 masodpercet az Apple altal keszitett iPhone6 videobol vagtak ki!

A Telefon forgasa, ide-oda mozgasa, a video stilusa , bakker 1:1-ben lemasoltak..
Amugy a cikkben lathato kepek is eleg durva egyeznek. A csik a telefon tetejenel (amit csunyanak tartanak nehanyan) a hangero szabalyzok, stv ugy az egesz.. Mielott kiderulne milyen markarol van szo, egybol ra lehet, vagni, valami kinai..

Ranezek az iPhone6-omra az asztalomon es egy Meizu MX4 Pro-t latok :D (nah azert nem... )

Gondolom ezek is mind-mind veletlen egybeesesek nehanyaknak.

Bocs, a tobbit nem neked akartam irni, csak nagyon durvan lesokkolt a cikk, a kepek es a video.

[ Szerkesztve ]

(#29) ctvagyok válasza Touch-ko (#28) üzenetére


ctvagyok
őstag

Csak a vastag kávát felejtették el lemásolni az iPhoneról igaz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) Touch-ko válasza ctvagyok (#29) üzenetére


Touch-ko
őstag

Alul-felul?
Az a Home Gomb miatt van, (ami mar 7 eve ugyanolyan alaku) es azert egyezik meg az also-felso keret merete, hogy aranyossa tegyek a keszuleket.
A vastagabb keret meg majd akkor jon, ha az Apple kiadja a kov. verziot es a Meizu azt is ilyen ocsmany modon masolja majd le ;]

Amiben `jobb` az a RETINA SOUND :D -just kiddin`

Aminek igazabol se magyarazata, se ertelme nincs.. A retinajukat meg kinaban sem a fulukon hordjak az emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#31) QwErTy42 válasza Touch-ko (#28) üzenetére


QwErTy42
addikt

Aham.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#32) fene_vad válasza Touch-ko (#30) üzenetére


fene_vad
senior tag

csendben hozzátenném azért, hogy a Retina Display csak egészen kicsit kisebb logikai faszság, mint a Retina Sound:)

(#33) Touch-ko válasza fene_vad (#32) üzenetére


Touch-ko
őstag

A retina az emberek szemeben talalhato. Anno az iPad3-nal lathattad a kepletet, amin X tavolsagbol Y mennyisegu pixelt az atlag ember nem lat. Annak volt matemaitkai magyarazata.
A retina nem a fulunkben van (lehet, hogy a kinaiaknak ott van) es a ketto szonak `retina, hang` az eg vilagon semmi koze sincs.
Utobbit az elobbihez hasonlitani kb annyira erdemes, mint a gorog dinnyet egy anyahajohoz..

(#34) maximilian4 válasza Touch-ko (#28) üzenetére


maximilian4
addikt

Tacskó!
Nem unod még? Minden fórumban ezt csinálod. Tudjuk hogy ez epölön kívül neked minden szar, minden másolat. Az összes samu és egyéb fórumban te vagy az első troll...

Maxi

(#35) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Mint teljesen pártatlan 3. fél, ez már szerintem is a pofátlan másolás kategória.

(#36) maximilian4 válasza Zoli0726 (#35) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor nézzük úgy hogy másolat.
Lemásolták az i6-ot + annyit változtattak a dizájnon, hogy sokkal szebb lett.
Kijelzőben odaver neki elég szépen (ájfon retina 4ever...), hardver nagyon ott van. (Amelyik epöl fan azt mondja h az android még mindig akad, (úgy hogy utoljára 4 éve fogott a kezében androidos telefont) az vegyen a kezébe egy árkategóriában lévő androidos csúcstelefont. Ja meg azt is nézzük meg h pl. 500 dollárért itt mit kapsz, meg azt hogy egy i6, ne adj isten egy i6s mennyibe kerül.

Maxi

(#37) Stanley-B. válasza maximilian4 (#36) üzenetére


Stanley-B.
őstag

500 dollárért androidot kapsz.
dealbreaker.

újabb másolat a héten.

[ Szerkesztve ]

(#38) Mályki válasza Ste (#12) üzenetére


Mályki
aktív tag

Maga a minőség.A gagyi Sagem telefonra emlekezterő hangzás.A megmagyarázhatatlan , javíthatatlan lefagyások..pont az én telómat tesztelte a mobilarena.Rájottem hogy a design meg az adatokat nen minden.Orias csalodas volt a telefon.Főleg akksi téren.Azota ujra a Motorola razr r maxxom hasznalom de atértékelődött a telefon fogalma bennem...amugy tenyleg egy gyonyoru telefon.de sajnos ennyi :)

K.M.

(#39) maximilian4 válasza Stanley-B. (#37) üzenetére


maximilian4
addikt

Újabb almás vérpistike.

Maxi

(#40) maximilian4 válasza Mályki (#38) üzenetére


maximilian4
addikt

Érdekes, mert több tesztet elolvastam a telefonról és a minőségről, összeszerelési minőségről, anyaghasználatról mindenhol pozitívan nyilatkoznak. A hangzás meg nem igazán érdekelt soha. Utálom a telefon hangszórón lejátszani a zenéket, tudjuk kiknek a szokása...ha zenét akar hallgatni az ember vegyen füllhallgatót vagy otthon hallgassa hangfalon a zenét. Mx4 pro-ba egyébként 3350 milliamperórás akkumulátor lesz..

Maxi

(#41) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem is csalódás a telefon az egyetlen ami jó benne az mx4-hez kèpest az újjlenyomat olvasó...

(#42) atike


atike
nagyúr

Tetszik! :R Sok ilyen kellene még... :U

(#43) fene_vad válasza Touch-ko (#33) üzenetére


fene_vad
senior tag

az a matematikai magyarazat amirol te beszelsz, egy kicsit sem matematikai (ne tevesszen meg hogy vannak benne arab szamok). Inkabb egy marketingesek altal kitalalt valotlansag, amit raadasul jol leegyszerusitve, elferditve mutatnak be, mert igy egyetlen nyalintassal be tudja szippantani egy egyszeru elme.

(#44) fene_vad válasza maximilian4 (#40) üzenetére


fene_vad
senior tag

a hangzásnál gyanitom a fulhallgatos hangzas minoseget fajlalta a kollega. Az is eg es fold tud lenni a bennfoglalt hangtechnikatol fuggoen. Sajnos kinai teloknal szeretnek ebben is sporolni. A Meizu ugy latszik visszater a minoseghez, nekem volt 2 Meizu M6 SL-em is, ha azt a hangminoseget hozza, elgondolkodok a vasarlason.

(#45) Mályki válasza maximilian4 (#40) üzenetére


Mályki
aktív tag

Ugynígy voltam vele..Zenét csak fülessel..de amikor csengett a teló..az is szégyen volt :) Én is pont azért rendeltem mert minden teszt egy csúcstelónak állította be.De nem az jött. Egy Nexus 5 és egy Galaxy S4 az alkalmazások betöltésénél porig alázta a kínai telóm :) Lehet a csalódás beszél belőlem.Kiváncsi lennék más Meizu tzulaj véleményére.Amugy eladtam a telót 3 hete, mult héten érdeklődtem a srácnál hogy mizujs a telóval?Ő is eladta 1 hét mulva. Szóval nem csak én látom így

[ Szerkesztve ]

K.M.

(#46) Duree


Duree
veterán

Valamikor hozzánk is elérhetne ez a márka,ha már ennyire jó.

duree54

(#47) Fejvadi válasza Ste (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az lehetett a gondja, hogy nem szokott hozza ha egy prémium Kínai telefon fele annyiért dupla annyit tud. :C Szeret extra 60 ezret fizetni egy lag halmazért és logóért.

(#48) Touch-ko válasza maximilian4 (#34) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Tacskó!
Nem unod még? Minden fórumban ezt csinálod. Tudjuk hogy ez epölön kívül neked minden szar, minden másolat. Az összes samu és egyéb fórumban te vagy az első troll..`

-Eloszor is, nem tacsko. Eleg gyenge lehet az angolod, ha a touch-KO-t te tacskonak olvasod es ejted.. Javaslom par alap angol orat vegyel...

Samsungos hirhez nem jarok, foleg nem trollkodni.. Altalaban Apple hireket es forumokat olvasok. Ellenben TEGED lattalak mar Apple hirnel azt tenni. Legalabb ne hazudnal...

Leirtam a velemenyem, TE meg hisztizel emiatt. Javaslom az angolorak vetele utan keress magadnak munkat ami lekot teged..

Egy szoval sem irtam (mutasd meg hol), hogy minden masolat. Ha ilyet nem tudsz mutatni akkor tovabbra is hazudsz..

Nem mellesleg trollkodj es hazudj!

[ Szerkesztve ]

(#49) Touch-ko válasza fene_vad (#43) üzenetére


Touch-ko
őstag

A retina kijelzo meg mindig kozelebb van a valosaghoz mint a retina hangszoro :) Ki se tudom ejteni vagy leirni anelkul, hogy nem mosolyognek..

A matemaikai kepletnel el is mondtak, hogy az valos matemtikai keplet.

(#50) bagkri01 válasza Touch-ko (#49) üzenetére


bagkri01
őstag

Mi a baj a retina hangzással, olyan szól, hogy kiesik a szemed. ;] Én legalábbis így tudom elképzelni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.