Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F34R


F34R
nagyúr

Hmm jol hangzik, vajon felarral fogjak arulni?

(#2) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha a fizikai gombot is elhagynák tényleg rá lehetne mondani, hogy új terméksorozat indult...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

Miért nem adták ki az előzőt így ? Minek 2 ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Teljesen jól néz ki !

kengyel

(#5) rodrigez válasza Márko88 (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

"minek 2?"

Milyen kettő? A kijelző méretén kívül nem sok közük lesz egymáshoz. Más méret, más belső, feltehetően nem lesz benne sok extra ami az Alpha-ban benne van és szerintem nem is Alpha néven fog jönni. :)

(#6) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Már csak olyan akksit kell beletenni, ami max. két év után nem bírja fél napnál tovább és lehet cserélni, ha akarod ha nem ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#7) Márko88 válasza rodrigez (#5) üzenetére


Márko88
aktív tag

Szerintem érdemesebb lett volna az előző Alphat kiadni teljes fémházzal. Ezért írtam így.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"Ezúttal néhány termékfotó és hardveres információ kiszivárgott ki, méghozzá a TENAA, a kínai mobilos minőségellenőrzési hivatal jóvoltából."
- ott van ilyen? :Y ;]

(#9) judas13


judas13
addikt

Akkor a kijelző mérete mekkora lesz, még titok :F

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Kíváncsi leszek mennyire fog árnyékolni a ház...

no fate but what we make

(#11) rodrigez válasza Márko88 (#7) üzenetére


rodrigez
senior tag

Jobb az úgy hidd el. Egy 1860mAh-s aksi + egy 8 magos monster SoC - fogyasszon bármily keveset is - úgy biztos ha cserélhető. Meg a fémház sem biztos, a hírbe is csak tippelgetnek. Ha zárt is lesz ez az új vas, 7mm-el hosszabb mint az Alpha, gondolom ebbe nem is akkora aksit tesznek. Legalábbis nagyon remélem. :)

(#12) Fritz Teufel válasza judas13 (#9) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

5"-os kijelzőt fog kapni

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) judas13 válasza Fritz Teufel (#12) üzenetére


judas13
addikt

Köszi!....akkor az nekem már eleve nagy.......

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) Mr President


Mr President
senior tag

Ha ez így tényleg kijön akkor nem értem a samsungot. Prémium házas készülékben középkategóriás hardver? Csak számomra fura ez így? Olyan mintha egy ferrari kasztniban suzuki belső lenne.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#15) ctvagyok válasza Mr President (#14) üzenetére


ctvagyok
őstag

Jöhetnének fémházzal a samuk, és akkor legalább kevesebb fika lenne a samsung topicokban ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Fritz Teufel válasza judas13 (#13) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Azt láthatod a megadott méretekből is. Ez már nem a mobil kategória. Nálam a 66 mm szélesség a mobilitás felső határa, ez 69,7 mm. Nem kicsi :( Fém housinggal egyébként nagyon nehéz a kávát szűkíteni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#17) TomWexX válasza ctvagyok (#15) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor meg azért fognak hisztizni hogy nem cserélhető az aksi vagy leárnyékolja a gps jelet. :(
Jelentem, a 2ik telefonomat használom zárt fémházzal NAGY megelégedéssel minden téren. Szúszá' samu fanok! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18) halkow


halkow
őstag

Nekem ez a design nem tetszik, meg biztos lesz ez is 150-200k mert alpha és prémium minőséget mindig meg kell fizetni még ha gyengébb is lesz mint a i6 galvanizált alumínium burkolata

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) Badboys válasza TomWexX (#17) üzenetére


Badboys
őstag

HTC M7 em van a GPS jelet nem befolyásolja a fém ház,de viszont a GSM jelet rögtön eldobja amint lemegyek a terem garázsba. Gondolom ez az antennák elhelyezés problémája. Nem biztos,hogy a samunál is így lesz. Lehet jobb,de lehet rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#20) Márko88 válasza Badboys (#19) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nekem a mostani jobban fogja a jelet bárhol, garázsban is mint mikor S4-em volt.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

na ennek megint mi értelme lesz?
az eredeti alpha végre kompakt és felsőkategóriás hardverrel rendelkezik, ezt most elrontják minden tekintetben csak a kinézet miatt? ez olyan átgondolatlanul hat, hogy hihetetlen

(#22) roli543


roli543
őstag

A hardver pont jó, de lehetett volna 4.5ös a kijelző. Az árával lesznek szerintem inkább a gondok.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#23) diabolika


diabolika
tag

Ez hátulról teljesen S3!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#24) oszi666 válasza Márko88 (#7) üzenetére


oszi666
őstag

Szerintem is. Ez most kicsit olyan, mint amikor a sony kiadata az xperia s-t csucshardverrel de muanyag hazzal meg az xperia pt, femhazzal, de tul "ritka" hardverrel, az a novathor proci baromi nagy mellenyulas volt, pedig a telo gyonyoru lett. Nem ertem a gyartokat neha

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#25) Badboys válasza Márko88 (#20) üzenetére


Badboys
őstag

Ezt nem tudom mivel az M7 tapasztalatom írtam ide. M 8 at nem veszek az biztos mivel nekem nem jönnek be a kijelzőbe integrált gombok. Amennyiben az M9 is ilyen lesz akkor valami más megoldást keresek. Pedig jelenleg a legjobban optimalizált készülékek.

(#26) dreamdancer válasza ctvagyok (#15) üzenetére


dreamdancer
őstag

Eggyel kevesebb biztosan - én pölö erre most fika helyett elismerően bólogatok.

Megjegyzem, az Alphák egy új, letisztultabb, visszafogottabb UI-t is megérdemelnének.

Nem a lényeg a fontos.

(#27) Graphics válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen. Van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) vicze válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


vicze
félisten

Szokásos félrefordítás, "Telecommunications Equipment Certification Center", ugyan az mint US-ben az FCC, EU-ban meg "CE". Nem minőséget, hanem főleg a rádiós frekvenciák szabványainak betartását vizsgálják és ellenőrzik.

(#29) Zolik válasza Mr President (#14) üzenetére


Zolik
senior tag

Persze, jó hogy nem mindjárt egy trabant kasztnit írsz...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#30) Zolik válasza gekkoXT (#21) üzenetére


Zolik
senior tag

az iphone 6-nak mi értelme? kb kiadtak egy nagyobb kijelzős telefont minimális változtatásokkal (gyak 0 újdonsággal) elég durva felárral i5s-hez képest! Mégis messiásként várják

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31) korion


korion
senior tag

beleszerettem..

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#32) tjb007


tjb007
nagyúr

410 lesz.

(#33) Destro748 válasza Mr President (#14) üzenetére


Destro748
csendes tag

"Ha ez így tényleg kijön akkor nem értem a samsungot. Prémium házas készülékben középkategóriás hardver? Csak számomra fura ez így? Olyan mintha egy ferrari kasztniban suzuki belső lenne"

Mi ebben a meglepő? Az új iPhone bejelentése után nem ez az új tendencia?
Az apple rajongók amúgy is előszeretettel vádolják másolással a samsungot, nyilván csak próbálnak megfelelni a kialakult képnek :D
Hjaj ez magas labda volt (apple fanatikusok sicc! nyilván csak vicceltem).

(#34) ryori


ryori
senior tag

lekerekített kockás forma amit az apple eldobott a 6os iphoneal, ha elfogy az 5s akkor majd samsungot kell venni? :(

(#35) Braddock


Braddock
őstag

Ha műanyag, akkor az a baj. Ha fém, akkor az.
Ha meg fém és atom hardver, akkor meg biztos valakiről másolta. :U

(#36) galaxys80 válasza diabolika (#23) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem ártana egy szemész. :U

(#37) wortz


wortz
tag

Ha egy ilyet kiadnának 4,5 colos kijelzővel, virtális gombokkal, és 100k-s induló árral, lazán megvenném.

(#38) Ali G.


Ali G.
senior tag

még véletlenül sem lett csúcskategóriás, nehogy konkurencia legyen az S termékvonalnak, vagy a note szériának :D

(#39) ctvagyok válasza wortz (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

100k-ért még álmaidban sem kapsz fémet :D 140k lesz ez a csoda legalább

(#40) Luck Dragon

Szerintem ez kamu dolog, ha egyszer a nagy testvére nem azzal jött akkor a kis tesó sem fog azzal jönni, ezt nem tudom elképzelni hogy így legyen.Főleg nem a Samsu háza táján. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Paul119 válasza Obyboy (#2) üzenetére


Paul119
addikt

Maradjon csak jo helyen van az ott :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) judas13 válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


judas13
addikt

Igen igaz!
4.7-es átlójú ascendom van és a majd 6 milis vastagság/vékonyság ellenére is (ami számomra alap kritérium) valójában nagynak találom már használat közben. És ha van "némi" elvárásod egy mobil kapcsán akkor találj ma akár egyet is 4 coll vagy netán az alatt pláne a hazai kínálatból - pedig lenne rá igény szerintem. :(

Nem mindenkinek jön be, hogy tablettel kell járkálni és telefonálni manapság...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) Lirion válasza wortz (#37) üzenetére


Lirion
addikt

Árulja már el valaki, mi a facnak jók a virtuális gombok? Pusztán azért vagyok ennyire kíváncsi, mert anno a symbiannál még állandó hátránynak rótták fel, hogy a menüben virtuális gombok foglalják a helyet...

(#44) Paul119 válasza Lirion (#43) üzenetére


Paul119
addikt

Zn es a g2n is hulyet kapok tole :( baromi nagy hulyeseg hogy a kijelzobol veszi el a helyet es meg jatek kozben is ott vilagit a helye :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) diabolika válasza galaxys80 (#36) üzenetére


diabolika
tag

S3 kamera körüli része (villanó+rács) pontosan így néz ki! Lehet még az alkatrészek is abból maradtak. :)

Tiszta hülye aki nem normális.

(#46) Zolik válasza Paul119 (#44) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem értem én sem hogy mit esznek az emberek a virtuális kijelzőn elhelyezett gombokon?? (pl a SOny megoldása a legborzalmasabb). A HTC meg elcseszte hogy ő is feltette a gombokat.
Én imádom, hogy van 1 valami a telón amint érzem hogy megnyomtam és nem kell agyalnom hogy vajon megnyomtam-e? (valaki azt írta hogy milyen jó az a batár nagy hely ami ott éktelenkedik a telefon alján mert ott tudja pihentetni az újját :D )
Ilyen alapon majd ha az apple is 100k-ért adja a telefonját és megszüntetik a fizikai gombot akkor majd veszek olyat :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#47) Robertoq


Robertoq
őstag

Képek

[ Szerkesztve ]

(#48) galaxys80 válasza diabolika (#45) üzenetére


galaxys80
veterán

Könyörgöm ezen az alapon minden telefon ugyanúgy néz ki. Hogyan nézzen ki egy villanó?
Ne beszéljünk már badarságokat.
Ennek a telefonnak köze nincsen az S3-hoz külsőleg.

(#49) k1ll3rIMi


k1ll3rIMi
csendes tag

Ennél Samuék hova rakták a hangszórót?
Vagy csak nem látom a hangszórót??

(#50) Robertoq válasza k1ll3rIMi (#49) üzenetére


Robertoq
őstag

Az alján mint az Alphán (gondolom) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.