Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

ekkora felhajtást egy olyan meccs miatt, amin simán feltörlik "aranylábújainkkal" a gyepet... asszem keresek valami filmet estére

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) tomatos


tomatos
aktív tag

AZ M4-et a MindigTV app-al eddig is lehetett nézni élőben... Ez után is lehet! Mi ebbe a nagy szám.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#3) Amacs


Amacs
aktív tag

Telenorosként az ingyenes adatforgalom.

(#4) GeryFlash válasza anulu (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Vidd el szervizbe a varázsgömbödet...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) anulu válasza GeryFlash (#4) üzenetére


anulu
félisten

belenéztem. nem jártam messze attól, amit előzetesen írtam. szerintem a magyar "focira" nézve hízelgő ez az eredmény.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó kezdeményezés. Most már csak focizni kéne megtanulniuk a magyar futballistáknak. Valószínűleg több pénz és stadion kellene. :(( ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) anulu válasza Kékes525 (#6) üzenetére


anulu
félisten

jah, valamint több akarat és kevesebb kifogás keresés :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Kékes525 válasza anulu (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

És ne hagyjuk ki azt, hogy nagyon sok befolyásos ember, főleg politikus szól bele. Hagyni kéne inkább a szakemberekre. Másrészt az utánpótlás nevelésre is nagyobb hangsúlyt kellene fekteti.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) GyureX


GyureX
tag

A TV GO-ról csak annyit, hogy egy használhatatlan fos, főleg mikor értelme is lenne. Otthoni előfizum van, az még hagyján hogy külföldi ip címmel nem engedi nézni a műsorokat, pedig de jó lett volna horvátban wifin keresztül, hanem telefonon is visszadob, mert szerinte ha rootolt a telefon, az minőségbiztosítás miatt nem oké. Hát kapják be. Mégis mi közük hozzá? De maga az indok is nevetséges számomra. Itthon nem nézek tv-t, de utazás közben, vagy külföldön látnám értelmét, így viszont semmi.

[ Szerkesztve ]

(#10) anulu válasza GyureX (#9) üzenetére


anulu
félisten

nálam tökéletesen működik. amúgy meg amennyire tudom, le vagyon írva, hogy rootolt/jb telefonról nem megy. és valóban, külföldiről nem engedi, szintén le van íva.

bocs, de mindkét, általad említett "hiba" abból adódik, hogy nem olvastad el, hogy hogy-s-mint használható. belföld, nem tört device-szal. so simple.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) GyureX válasza anulu (#10) üzenetére


GyureX
tag

Lényegtelen, hogy le van írva, attól még számomra használhatatlan szolgáltatás. Eleve nem is értem. Azért, mert leírták, mégis mi köze van a kettőnek egymáshoz (root - minőség)? Root számomra alap.
A másik meg, miért is van korlátozva belföldre? Felhasználófiókkal lehet használni, nem mindegy nekik, hogy mégis milyen ip-ről megy?
Belföldön általában akárhova megyek, ott van tv, utazás alatt jól jönne, de hát egy csomó program miatt kell a root, ezért így használhatatlan, külföldön meg ahol az ember tényleg látná értelmét, egyszerűen nem lehet, csak, mert leírták. Attól még számomra hülye indok mindkettő, de szerintem nem csak nekem, meg lehet nézni play store-on az értékeléseket.
Szóval értem én, hogy le vagyon írva, attól még nem értek egyet velük, és nem is fogom használni, de nem is fog megviselni.

(#12) anulu válasza GyureX (#11) üzenetére


anulu
félisten

root-tal belenyúltál a telefonodba, T kitilthat. so simple.

az meg, h miért csak Magyarországon, szintén egyszerű: ide van sugárzási joga ezeknek a TV adóknak. ezért sincs pl ITV vagy BBC nálunk.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) GyureX válasza anulu (#12) üzenetére


GyureX
tag

A sugárzási jogokra nem gondoltam, rendben ez világos, mégis ott látnám a legnagyobb értelmét. Vpn-nel gondolom azért megoldható.
A root-ot még mindig nem értem, a saját eszközömmel tudtommal azt csinálok amit akarok, főleg ha független. Megtagadhatja persze a használatát, de nem értem az okát, mégis mi köze a minőségnek a root-hoz? Hacsak az nem, hogy root-olt telefon elfuttat minden app-ot, és esetleg futtatható úgy egy módosított verziója, amivel kikerülhető az ip ellenőrzés. Másra nem tudok gondolni.

(#14) anulu válasza GyureX (#13) üzenetére


anulu
félisten

vpn-el persze, de az megint nem a hivatalos út :)

kitesztelik úgy-ahogy egy alap OS-en. az, hogy utána root/JB-vel a user mit tákol bele a háttérben, arra nincs ráhatásuk, csak ha gond van, akkor a felhasználó nem a root/JB-ben keresi az okot, hanem a T-t szidja, h "x@r az app!!".

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.