Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Régen mit meg nem adtam volna egy olyan E90-ért :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) Kolondrum válasza AllTheBest (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Több darabot eladtam. Vettem jó néhány használtat és felújítottam őket új vagy nagyon jó állapotú alkatrészekkel, aztán kiárultam őket. Egyik másik vásárlómra ráismertem itt is. :)
Volt, hogy javítást vállaltam. Emlékszem, hogy a westendbe a meki előtti mozgólépcső alatt a párkányon ülve a nyüzsgő tömegben leheltem lelket egy E90-be. Volt alkatrészem egy dobozzal. Egy E90-es dobozzal.

morgyi! N9 azért maradt ki, mert nem Symbian volt. Mire elkezdett volna tetszeni, addigra rég tudták, hogy vége a vonalnak. Kár lett volna áldozni rá. Anno a 7650-es is ilyen jószág volt, különc. A suliba anno különlegességnek számított. Van egy új ha valakinek kell. :))
Passport már nem nagy. Eleinte annak tűnt, de megszoktam. [link] - [link]
Az 1:1 képarány eltalált, nethez, mindenhez, kivétel film. Akárhogy forgatod ugyan úgy mutat. Úgy rendeztem be az ikonokat, hogy egy kézzel is elérjem a főbb dolgokat. Már megvan egy ideje és nem nyűg.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kolondrum válasza #32839680 (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nagy a felbontás. 4,5 col nem több.
Van és nem horror áron megy.

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a barátnődnek nehéz időszaka lehetett 2012-ben... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) nikilauda


nikilauda
senior tag

Az E90 igazi remekmű lett az N9500 után. Bár mindkettőt nagyon szerettem.

(#8) Kolondrum válasza bambano (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Miért?

(#9) Kolondrum válasza nikilauda (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

9500 is volt. Elég szép példány volt. Idővel az is ment a levesbe. Emlékszem, hogy azon nyertem is használat mellett.

(#10) Luck Dragon válasza AllTheBest (#1) üzenetére

E90 az nagyon szép, még mai szemmel nézve is, a másik nagy kedvenc az E7 -E72 páros volt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) bambano válasza Kolondrum (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

sok pasi a barátnője képét teszi ki a telefonjára...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) Kolondrum válasza bambano (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tesója. :DD

Illett a telefonhoz ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ilyen mi? ;) vagy hófehér E71? :DD
E7 fix fókusz miatt esett ki.

[ Szerkesztve ]

(#14) Luck Dragon válasza Kolondrum (#13) üzenetére

Fehér :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Kolondrum válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sajna az E71 egyik pillanatról a másikra resetelte magát, instabil lett. részletek nélkül mondom. Ezt az óbudai egyetem wifi hálózatának köszönhette. Felment rá és nyekk. Ne kérdezzétek miért, de ez ette tönkre. Kapott új szoftvert. Ismét felment rá ismét nyekk. Akkor elég lett ebből és eladtuk, jött az E72.

[ Szerkesztve ]

(#16) Luck Dragon válasza Kolondrum (#15) üzenetére

Én nagyon szerettem, amíg el nem lopták. Nem volt hosszú kapcsolatunk, de akkor amit nyújtott azt gond nélkül megtette. Emlékszem mikor kicsomagoltam menyi mindent adtak hozzá, de most mikor olvasom a lumia vagy más topicot csak telefon, töltő és pár útmutatót kapsz. Kár hogy azok az idők elmúltak. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Misi1979 válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Misi1979
őstag

Hú, de vegyes érzések vannak bennem a 9500-tel kapcsolatban. Imádtam, mint mobiltelefont, az első kommunikátor, ami tudott csomagkapcsolt adatátvitelt (GPRS és társai) - az anyaghasználat viszont pocsék lett. 3 darab múlt ki a kezeim között, normál használatot tekintve. A zsanérok nem bírták a nyitogatást, elég nagy blama volt anno.

E90: imádtam:) egy rövid szervizperiódus alatt n95 is megfordult a kezeim között, de örültem, mikor visszakaptam. Viszont a több napos készenlét, pláne mobilnettel álom volt szerintem.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#18) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szep nosztalgia! :) Te a vegletekig kitartottal a Nokia/Symbian mellett, de hat lejart.
"Ma már kizártnak tartom, hogy én telefonnal mókoljak (Symbian), annak alapból kell tudnia egy halom dolgot."
Pont igy voltam vele, amikor megvettem az Iphone 3GS-t, 7 ev mokolas utan :)
Aztan 4 ev iOS utan Android egy Xiaomi-n. Egyelore jol erzem magam, de a jovo bizonytalan :DDD
Nem irsz tesztet a PP-rol?

(#19) Kolondrum válasza zolikaDB (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én? Nem én vagyok itt aki ért a BlackBerry -hez. Sima user vagyok. :)

(#20) zolikaDB válasza Kolondrum (#19) üzenetére


zolikaDB
veterán

:)
Nekünk egy hibátlan E72 lapul a fiókban, párom kapta, amikor már lecsengett a Symbian, 16e HUF volt :) Nagy kedvence volt, akkor nekem is annyira megtetszett, h majdnem vettem egyet :)
Otthon van még 3650, tőled vett 7650... Sajna csak a nosztalgia fog el, és semmi reszketés remegés, mint amikor először fogtam a kezembe ezeket kb 10 éve.

(#21) Luck Dragon válasza zolikaDB (#20) üzenetére

E72 :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.