Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Ő lesz amúgy a főboss is. Az átváltozása durva :P
A tigrises mozgások érdekesek,kisebb Jun Kazama beütése van amúgy a többi kombóinak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Hát azért ez elég sovány lett. Egy Mortal Kombat X szerintem minden tekintetben jobb .

más: Ezek a tigris akciók is elég bugyutának hatnak.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#3) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Hozzám ez sokkal közelebb áll, mint az MKX. :D

Mondjuk ez valószínűleg azért van, mert régen rengeteget játazottam Tekken 5-tel PS2-n. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4) james001 válasza sz.balazs.95 (#3) üzenetére


james001
veterán

Meg szerintem hülyeség pont egy MK-hoz hasonlítani ég és föld a kettő... És persze ezt úgy írom hogy imádom mindkettőt :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) sz.balazs.95 válasza james001 (#4) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tök más a két stílus. :K
így viszont mindenkinek megvan a neki tetsző játék. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) blaca83


blaca83
őstag

Gyerekkorom óta szerettem én is a Tekkent, a Mortalt és a Streetfightert is. :B :DDD
Lehet, hogy az emlékek megszépítik a dolgot, de nekem a régebbi részek jobban tetszettek. Eljárt felette az idő és nem sokat fejlődött.

Az új verziók közül a Streefighter és a Tekken sem mozgat meg, valahogy nem tetszenek. A Mortal maradt meg "best of"-nak nálam is.-

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#7) deakpeti válasza sz.balazs.95 (#3) üzenetére


deakpeti
tag

En psp-n jatszottam nagyon sokat vele ! Egesz jo unaloműző

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lejárt a Kamehamehak meg a Hadokenek ideje...hónaljtigris az új módi :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

mozgásanimáció szvsz a tekkenben a legjobb a 3 (sf, mk, tekken) közül... nem véres, mint a mk és nem is olyan eltúlzottak a karakterek, mint sf-ben: helye van a piacon :K én szeretem a tekkent... nálam tekken+mk holtversenyben az első a stílusból, utána meg a sf

#8: az a sf-ben van :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

a karakterek meg a háttér/terep viszonya még mindig szörnyen mesterkélt.... nagyon gyengének látom én ezt így.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) Necroman_Mk2 válasza james001 (#1) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az átváltozás tényleg nagy ötlet, hirtelen nem is tudok olyan verekedős játékot mondani, ahol a karakter az első vereséget követően más "stílust" vesz fel. Ha mégis van, én kérek elnézést a műveletlenségemért :))
Amúgy ő játszható is lesz, és ha igen, akkor is él az átváltozása, vagy az csak főboss-ként van jelen?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#12) james001 válasza Necroman_Mk2 (#11) üzenetére


james001
veterán

Kazumi maga játszható lesz (erről szól maga a hír is :D ),de hogy majd át lehet-e vele devil form-ba változni nem tudom. De több mint valószínű hogy lehet,mert Kazuya-val is át lehet változni,meg a Tag 2-be is belerakták a főboss-t Unknown-t aki ugye Jun Kazama devil alakja (bár ugye Tag 2-be eleve mindenkit beleraktak egy-két karakter kivételével :D ). Én remélem hogy majd át lehet. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.