Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Koszi a tesztet.

En megvarom a Cherrys cuccokat, meg 4GB memoria korul lesz az a hatarvonal amivel nekem alkalmas lesz melora is.

Photoshop tesztet kulon ertekelem, mert ezen teruleten van ra szuksegem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) rep3at


rep3at
őstag

Egyetemre nekem is valami hasonló kéne (alapvetően az Androidot szeretem és használom telefonon, viszont némely program megköveteli a Windowst), csak az a baj hogy én nem igazán bízok ezekben a keleti csodákban, kár hogy nevesebb gyártó nem nagyon csinál ilyet :(

Forward thinking. كرر

(#3) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi a tesztet! Én is ilyesmit keresgélek, de vmi modernebb darabot. Valószínűleg egy Teclast X16 pro lesz. A 32bites Windows -ban az Intel a ludas. B...ta megcsinálni a 64bites UEFI -t. Cherry Trailen már van 64 bites Win.

Duliee:
Arra figyelj majd oda, hogy csak a két nagyobbik támogatja dual channelen a RAM -ot. A 8300 -as nem (ezért nem lesz Chuvim)!

rep3at:
Az ASUS volt az első, csak amikor kiderült a Google és a MS véleménye a dologról, akkor behúzta a projecten a kéziféket. Szerencsére a kínaiak lesz...ják a "nagyok" rosszallását.

[ Szerkesztve ]

(#4) Graphics válasza rep3at (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem bizalom kerdese.

Utana kell olvasni es kesz :) mind kinal mar megfelelo minoseget. Igy lesz vevojuk.

Chuwi, Cube, Teclast, Onda, van valasztek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vezérlőpultból mennyire problémás egy magyar nyelv telepítése a windowshoz? Olyan egyszerű, mint laptopon, vagy nagyon bele kell túrni a dual boot miatt?

(#6) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Köszi a tesztet ! A Teclast tabokról jókat olvastam , talán a legjobb " ismeretlen " kínai gyártó .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7) Graphics válasza icemad (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dualbootnak nem sok koze van a nyelvi csomag telepiteshez windows alatt.

Bemesz, kivalasztod mit akarsz hozza es letolti.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

34,3 gigát kapott csak a Windows, ellenben Androidra tizenötször letölthetem a Modern Combat-ot, akkor is marad a 21 gigából. Az rejtély, hogy hol van a maradék 9 giga a 64-ből.

Milyen 9 gigát keresel?

A 64-es tárhely valóban 59.5 körül van, abból látsz 55.3-at, a többi 4.2-ön gondolom az android meg a windows dolgai miatt van.

Windows 8 van rajta?
Mert 10-essel további helyet tudsz felszabadítani, mivel kevesebb kell neki.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) helltp válasza Graphics (#4) üzenetére


helltp
aktív tag

Hát én a chuwit mint megbízható minőséget produkáló gyártó, biztos hogy nem említeném...

Viszont ez a teclast nagyon megtetszett, masszív ez az üzemidő. Ha jelenik meg ilyesmi minöségben cherrys 3-4gb rammal, lehet én is behúzok egyet. Esetleg ha ráérsz, és van lehetőséged megnéznéd hogy az intellij (vagy az eclipse) elfut-e rajta?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#10) Graphics válasza helltp (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig az :)

Nekem volt Vi8 Superem, nagyon jo cucc.

Cube is eleg tuti. De majd nyaron veszek vmit ha igeny lesz ra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) #79335424 válasza helltp (#9) üzenetére


#79335424
törölt tag

Fentebb linkeltem az egyik Cherry -s verziót, 4GB RAM -mal. Az X16 Pro felett van az X16 Power, majd az X1 4G, utána az X2, de az már nem Cherry -s.

[ Szerkesztve ]

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Megvan még a készülék?
Egy league of legends-et el tudsz rajta indítani?

(#13) nimfas válasza Graphics (#10) üzenetére


nimfas
addikt

Mert még nem volt MiPad-od... Gyereknek vettem egy Hi8-at... hát a kettő köszönő viszonyban nincs egymással. Se kijelző, de hardver se összeszerelés, anyagminőség terén.

MiPad most 200 USD körül van, Hi8 100 USD körül volt. Arra jó, hogy mesét nézzen rajta és puzzle játékkal játszon. Mikor én vettem olyan 185 körül volt a dollár... most inkább 290 környéke, durva :W

(#14) krystman


krystman
őstag

Nekem ugyan ilyen van, csak Cube i6 ban. Nagyon elégedett vagyok vele, jól működik, soha nem fagyott. Annyi, hogy ezen nincs Hdmi.

Aki nem bízik ezekben, az itthon tud venni Acerbe, tök ugyan ilyen külsővel, és felszereltséggel.

(#15) b0bcat


b0bcat
addikt

Azért nem megy benne a GPS, mert nincs benne. :N Az adatlapján is írja, hogy "GPS: No". ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#16) zsigus válasza b0bcat (#15) üzenetére


zsigus
őstag

Üdv.

Úgy látom, hogy a Wi-Fi-vel gondjuk van a kínaiaknak. :)

Nekem egy Cube iWork 8 Ultimate van (Cherry + 2 GB RAM). Ott ahol a telefonomon (S3 LTE) kb. 3-400 kB/s a letöltési sebesség, a Cube csak egy pár másodpercre tud csatlakozni a hálózathoz, és dobja is a jelet.

Egyébként nem igazán lehet rá más panasz, tényleg egész jól fut mindkét rendszer, még a Win is. Bár most csak android van rajta. Mert gyárilag Win10-es volt csak, felraktam rá a dual boot bios-t, majd az androidot, és kiderült, hogy a Win telepítéshez rá kell dugni egy billentyűzetet is a pendrive-al egy időben, hubot viszont csak most rendeltem hozzá aliról, szóval 2-3 hét sztem mire megjön. :)

A felesleges Win szolgáltatások letiltásával nagyjából 1 GB szabad memória áll rendelkezésre,
az eMMC egy picit gyorsabb mint ebben a tabban. Atutuban 58985 pontot gurított elsőre, többször még nem futtattam.

Ami problémás: Wi-Fi, kevés akkuidő (ha tudom, hogy csak 3300 mAh-s akku van benne, nem ezt veszem, de valamiért ezt nem néztem), és a "túl műanyag" kinézet. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) helltp válasza Graphics (#10) üzenetére


helltp
aktív tag

Nekem Chuwi V88 volt egy fél évet, legmegbízhatatlanabb és leghektikusabban működő "tablet" ami nálam járt valaha, nulla bugfix, nulla támogatás, és majd széthullott a kezemben olyan szarul volt összerakva... Kösz de chuwit mégegyszer nem, még ha ingyen adják sem.

(#11) Somatom: Efölött elsiklottam, elég király. Egyenlőre még drága nekem egy kicsit, de lesz ez ennél még olcsóbb is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#18) batai15


batai15
félisten

Érdekes cucc, tetszik

(#19) vimes


vimes
senior tag

Az a 9 GB minusz abból keletkezik, hogy az adattárolóknál mindenki szereti a formázatlan kapacitást megadni, a formázott kapacitás helyett, ami 10-15%-kal kevesebb. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#20) zsigus válasza vimes (#19) üzenetére


zsigus
őstag

Egyrészt, másrészt külön az Androidnak, külön a Windows-nak is vannak visszaállító partíciói, amik nem látszanak.

(#21) Graphics válasza helltp (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az megint mas termek. :)

Ez van, nem minden lehet megfelelo. Nekem a Vi8 jo volt ennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) helltp válasza Graphics (#21) üzenetére


helltp
aktív tag

Örülök hogy neked szerencséd volt, és jót fogtál ki jó áron, de ha egy gyártónak hol jó egy terméke, hol kritikán aluli, akkor az nálam nem egy megbízható gyártó. És így különös indok nélkül jó szívvel nem is tudom ajánlani senkinek sem.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#23) #79335424 válasza helltp (#17) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy sokkal olcsóbb lesz. A kedvezményes Windows ár 2GB -ig RAM -ig tart. Afölött drágább és ennél kifejezetten írják, hogy hivatalos Windows -zal árulják.

(#24) Graphics válasza helltp (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A forumokon valo kutakodas adott. En vasarlas elott ezzel kezdek :)

Akkor ugy mondom bizonyos szeriak ajanlhatoak a nem szkeptikusoknak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Auratech


Auratech
őstag

Ennek a tabletnek a +-os változata 8300-as atommal, 4 Gb rammal 10/5.1 oprendszerrel 200$-ért engem is komolyan elgondolkoztat. iPad Air2 tulajdonosként is..
Fasttech
Most olvastam fentebb, hogy a 8500-as a jobb választás a dual ch. ram miatt!

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#26) nimfas válasza Auratech (#25) üzenetére


nimfas
addikt

MiPad 2? :)

(#27) Auratech válasza nimfas (#26) üzenetére


Auratech
őstag

Príma! Win esetén mondjuk inkább a 11" környéki FHd lenne a döntésem, mint a 7.9-es retina.
De nagyon pofás. 4G dual ch ram mellett egy 8500-as alkalmas lenne sok mindenre..

Auratech Field Recording

(#28) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok,

én nem pont ez a típust, hanem a Teclast X98 Plus-t rendeltem meg múlt héten kínából. Elég lassan megy a dolog, még fel sem adták. A cél az otthoni laptop leváltása. Bill-et meg egeret kell még hozzá venni. Kíváncsi vagyok, mert nem volt még tabletem, de amit itt olvasok, aszerint jó lesz.

(#29) junkpod válasza Auratech (#27) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez nem 9,7"?

Box's don't touch!

(#30) helltp válasza Graphics (#24) üzenetére


helltp
aktív tag

Én is teljes mértékben így gondolom. :R Bocs a kötözködésért, csak személyes tapasztalatok miatt szúrja a szemem, nem akarom hogy más is abba a hibába essen hogy nem várja ki az érdemi tapasztalatokat mielőtt Chuwit (vagy bármi kétes gyártótól származó tabletet) vesz.

Utánanéztem most ennek a tabletnek egy kicsit, és meg kell mondjam nagyon jól néz ki a videókon / képeken. És ha tényleg ilyen minőségű az összeszerelés is, nem lötyög, hajlik stb., élvezet lehet kézbe venni.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#31) atikó


atikó
őstag

Koszi a tesztet, fentakadt a vámon?

(#32) b0bcat válasza Graphics (#10) üzenetére


b0bcat
addikt

Nálam a HI8-as Chuwi járt, ami teljesen rendben volt, de a mostani tulaja is megelégedettséggel használja több hónapja. :K

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#33) foka


foka
aktív tag

Én is ezt a dual boot-os (Win10 és Lollipop) , sim kártyás verziót rendeltem decemberben (már megjelenése óta szemeztem az X98-cal) de sajnos így érkezett meg: [link].

Üdv: Fóka

(#34) atikó válasza foka (#33) üzenetére


atikó
őstag

huu ez nagyon rossz! Mi lesz most, beszeltel veluk, kapsz masikat?

(#35) Laox


Laox
aktív tag

Gearbest-en sokkal olcsóbb, mint a Pandán. 159 dollárért már bőr tok és bluetooth billentyűzet is jár hozzá.

(#36) gergejly


gergejly
aktív tag

Hihetetlen, hogy fut rajta az MW3.

(#37) twollah1976 válasza foka (#33) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem semmi.

Mibe volt becsomagolva, hogy ennyire le lett zúzva?
Mit lehet ilyenkor tenni?
A küldő fél lenyeli a kárt és újat küld vagy buktad a pénzt?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) Graphics válasza twollah1976 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

erre van a védelem , ebay, paypal, ali-n is van védelem.

Videót csinált róla, feltöltötte, és jó esetben a pénzt visszakapta teljesen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) nimfas válasza twollah1976 (#37) üzenetére


nimfas
addikt

Erre én is kíváncsi vagyok... Ha nincs külön szállítás biztosítás, abban az esetben mi újság? Paypal, feladó fizet, vagy bukta?

(#40) doooo válasza gergejly (#36) üzenetére


doooo
veterán

Én is nagyot néztem...

(#41) sagit


sagit
addikt

Nagyon jo kis cucc. A pro verzioja regota foglalkoztat.

Vicc hogy 60k ert kapok ilyen kijelzot, laptopban 200k alatt meg a tn fhd nak is orulni kell

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#42) twollah1976 válasza sagit (#41) üzenetére


twollah1976
őstag

Valószínűleg a gyártás technológia különbözősége miatt nem kerülnek ezek a kijelzők a notebookokba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#43) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Szimpi a tab. Elég minőséginek tűnik az összeszerelés és az akkun is meglepődtem. Köszönöm a tesztet.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#44) krystman


krystman
őstag

Azért nem váltsa ki szerintem a laptopot egy ilyen! Nincs külön USB, csak 1db mini, nem beszélve arról, hogy ha van rátéve bill egér, nem lehet közbe tölteni sem! Én ezt hiányolom az enyémből is.

(#45) helltp válasza krystman (#44) üzenetére


helltp
aktív tag

Erre van megfelelő kábel. Olyan mint a sima OTG kábel csak pluszban van rajta egy micro usb töltésnek. De én ezt jóval egyszerűbben oldottam meg, bluetoothos billentyűzetet vettem.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#46) b0bcat válasza pècsimunkás (#6) üzenetére


b0bcat
addikt

A Tesco-féle Op3n Dott tablet (amiből nálunk négy is van a családban, és mindenki elégedetten használja) is Teclast gyártmány amúgy.

Ez a cég az ájped-"koppintó" gyártó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#47) Graphics válasza helltp (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Magamból kiindulva, én is olyat fogok venni következőleg, amin van teljes értékű USB, 3G/4G modem, 4GB memória, és valami nagy méretű microSD-vel tudom tárolni a közepesen szükséges cuccaim a tabon. a többit meg külső vinyón.

Nálam majd egy ilyen képességű cucc tudja kiváltani a laptopot, és szerintem nyárig tuti lesz ilyen / vagy már van is :D

@b0bcat: Ez nem teljesen biztos, az is lehet, hogy ugyanarról a gyártósorról dolgoznak, Kínában ugyebár annyi OEM van ,hogy minden sarkon csinálhatnál saját brandet.. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) pècsimunkás válasza b0bcat (#46) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem Cube i6 Air volt , de az egy rakás xar volt . 2-3 hètig használtam boldogan , de utánna volt vele gond bőven . Ès , ahogy nyomon követtem , volt vele gondja másnak is .
Most HP- m van azzal elègedett vagyok . Hozzá kell tenni , a Cube 9,7 collja ès a kijelző felbontása jobban tetszett . Minden másban a HP ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#49) foka válasza twollah1976 (#37) üzenetére


foka
aktív tag

Sajnos az eladó képviselőjével nem tudtam érdemben egyeztetni, dispute-ot indítottam, ami ma este telik le. Az eredményt majd megírom ide.
Egyébként csak egy sima buborékos fóliás borítékba rakták, de szerintünk vagy egy raklappal, vagy targonca villával nyomhatták meg, egy sima leesés ilyet nem produkál.

Üdv: Fóka

(#50) #79335424 válasza Graphics (#47) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogyne lenne. Teclast X1 4G pro. B20 -at nem tudja. Biztos kifizetnéd? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.