Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lars


Lars
őstag

Rosszabbra számítottam a bevezető alapján :D
Na persze ez nem negatív kritika. Én ettől függetlenül maradok a gyári házikómnál, és inkább hallgatom a ventiket. Bár inkább a winyóm hangos :U

(#2) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Ugyan ilyen házam van :DD
A merevlemezeket, te hogy rögzíted benne? Nekem most csak 1db van az még a felső helyen pont elfér, de ha többet akarok belerakni az egyetlen értelmes megoldás a mobil rack. Te mit csináltál? :)

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3) Narancs válasza Gonosz15 (#2) üzenetére


Narancs
őstag

Jó kis ház ez, én nagyon bírom.
Kiszedtem egy régi házból a vinyótartó keretet, és becsavaroztam alulra. Kicsit ferdén áll, meg macerásabb vinyótcserélni mint rack-nél, de a célnak megfelel. ;)

Beauty is pain

(#4) Narancs válasza Lars (#1) üzenetére


Narancs
őstag

Arra is van megoldás: [link]

Beauty is pain

(#5) D.Orion


D.Orion
veterán

Szerintem igényes lett a végeredmény. Én sokkal célirányosabb szoktam lenni(a funkció az elsődleges a látvány az utolsó) ergo kontár. :DD

(#6) Lars válasza Narancs (#4) üzenetére


Lars
őstag

Hát ez már 5 éves és csapágyas, ezzel azt kéne tenni, hogy kicserélem :)
Sokat forgott és elkopott szegénykém. Szóval lesz ez még majd jobb is, csak nem most. Válság van, megszorítok ;]
Egyébként köszi a linket, olvastam anno mikor megjelent :R

[ Szerkesztve ]

(#7) gabor85


gabor85
őstag

Hogy a cikk szókimondóságával hasonlóan reagáljak: Kurv@jó :C

[ Szerkesztve ]

(#8) Narancs válasza D.Orion (#5) üzenetére


Narancs
őstag

thx :R

Beauty is pain

(#9) Narancs válasza gabor85 (#7) üzenetére


Narancs
őstag

kösz-kösz :DDD

Beauty is pain

(#10) vPhis


vPhis
aktív tag

tavaszi szüneeeet. én már gondolkodok moddingon csak nincs egy ötletem se, meg pasztábol is kifogytam szal lehet h nem lesz semmi. habár VGA hűtővel a nyárig valamit szeretnék csinálni. ez lesz az első nyári bevetése

ja amugy jo a cikk

[ Szerkesztve ]

(#11) Narancs válasza Lars (#6) üzenetére


Narancs
őstag

ja, válság van... :(

Beauty is pain

(#12) kételkedem


kételkedem
addikt

Hangulatos írás, nekem tetszett :)
A mod nem annyira, de nem is nekem csináltad :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A sörre és ... utáni szót szalonképesebbre cseréld már légyszi. Neked amúgy sincs olyanod, ha jól sejtem, minek költenél rá? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) syC


syC
addikt

Grat :C

(#15) Narancs válasza philoxenia (#13) üzenetére


Narancs
őstag

ok, megtörtént ;)

Beauty is pain

(#16) Narancs válasza kételkedem (#12) üzenetére


Narancs
őstag

Kösz srácok :R

Beauty is pain

(#17) ádikácska


ádikácska
aktív tag

"Igazából ezekre se költök, sör helyett ott a házi diópálesz, a csajom meg nem egy pénztemető. Tulajdonképp én már régóta válság üzemmódban működöm." --> :DDD :DDD :DDD :C
Ezen nagyot röhögtem, jó kis írás egyébként, szeretek gányolásokról olvasgatni... :U ;]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#18) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, milyen ismerős megoldások! :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19) Solten


Solten
addikt

:C olyan bacsis-fele "kokler-modding-tuningnak" indult (csekkoltam 2*-is nem o -e a szerzo), de eleg kellemes lett a vegeredmeny... :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#20) eszgé100


eszgé100
őstag

nekem tetszik a végeredmény, azt hittem tényleg valami nagyon gány lesz

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#21) jenei92


jenei92
senior tag

"Vehettem volna több ezer forintért valami márkás hűtőt, de sörre és luvnyákra költeni valahogy sokkal menőbb, mint videókártya hűtőre. Igazából ezekre se költök, sör helyett ott a házi diópálesz, a csajom meg nem egy pénztemető. Tulajdonképp én már régóta válság üzemmódban működöm."

:R :R

(#22) Mans20


Mans20
addikt

Helo

Én lefesteném az egész házat narancsra,úgy mégszebb lenne :)

(#23) Thunderzolee válasza Solten (#19) üzenetére

Hehh.. először én is azt hittem, Bacsis a post szerzője. :U

Grat Narancs!
Bár szvsz borzalmasan néz ki. ;]
De ha csendes lett, ám legyen. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) Killing


Killing
addikt

Én inkább maradok a gyári megoldásoknál,ez nekem túl bonyolult...

[OFF]Már értem hogy miért a csajok csinálják túlnyomórészt a vasalást! :DDD
A pálinkát haggyd meg,gondolom vagy annyira jószívű hogy adsz belőle ;]

mod:Mellesleg mi az a luvnyák?[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#25) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

luvnyák = csajok

Minden elismerésem az írónak, 1. az egyedi hangvétel :DDD 2. Mestermodding.

Ezt jelöltetni kellene a hónap moddingja címre :DDD igazi válságmegoldások :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) sagesz93


sagesz93
addikt

Igen jó teszt, grat a szerzőnek, jó volt olvasni :D
És sztem szebb lett a végeredmény.
Nameg ez a "válság üzemmód" :DDD :DDD :R

(#27) KillHates


KillHates
nagyúr

Ember! Neked itt a helyed!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Ez kellett nekem korán reggel! Perverz sárga!:)

Nagyon jó az írás, rövid, tömör, lényegre törő és hangulatos!

[ Szerkesztve ]

(#29) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nice work!!! :C

sweetlou6.wordpress.com

(#30) Peti78


Peti78
őstag

:C

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#31) Domi_Jani válasza Gonosz15 (#2) üzenetére


Domi_Jani
tag

Ahogy elnézm e képeket könyves a felfüggesztés :D

Nagyon jó lett ez a perverz sárga, még a fémépító darabkka is nagyon jól megy hozzá, nem is láccik képeken kontárkodásnak, teljesen jó. én hariosnyából csináltam 3db kivágott előlapból rést, a baj vele az h míg funkcióját, a porfogást tökéletesen teljesíti, pár nap vagy hét mulva elváltozik szűrkévé a színe és folyton takarítani kell ami.... :D

Visszatérve az 5,25ös hddre van egy jó bevált tippem mindenkinek:
hozzávalók:
4db sima "számítógépmenetűcsavar"
4db kb 4cm hosszú csavar
8db anya
jah és a lényeg egy gumicső
meg egy pár alátét és íme a kép:
[link]

[ Szerkesztve ]

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#32) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Kicsike elvi hiba: a VGA kártyának az eredeti ventilátora a radiál ventilátor, a szokásos számítástechnikában előforduló pedig az axiális. Rádiusz = sugár, ez a ventilátor sugárirányban fúj. Axis = tengely, ez a saját forgástengelyének irányába fúj.

Hogy dicsérő szavak is elhagyják billentyűzetem: szép lett a gép... :D

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#33) Narancs válasza 04ahgy (#32) üzenetére


Narancs
őstag

Javítva :K

Beauty is pain

(#34) Narancs


Narancs
őstag

Köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat :R

Beauty is pain

(#35) HalfDemon


HalfDemon
csendes tag

Mostmar tudom miert nem akar leesni a procimrol a "szar gyari huto" miota kinomban "valahol talalt" sprite pasztaval pasztaztam :)

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szép lett a végeredmény, gratula!

(#37) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Új erőt adtál a fantáziámnak, mert ugyanilyen házam van és az ajtaja még megvan!
Az ajtóba fogom beleapplikálni a 12 centiméteres ventilátoromat, ami szintén a külön erre a célra vásárolt winchester tartó keretben lévő, majdani két egységet fogja hűteni!
Szóval elő az ajtóval, további sok barkácsot, Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#38) gbal65 válasza Lars (#6) üzenetére


gbal65
aktív tag

Bezony lehet ,hogy sokáig kell maradnod/nunk "válságüzemmódban". Főleg ,hogy most vagy a ramom vagy a procim meghalt :( :((

[ Szerkesztve ]

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#39) commanDOS


commanDOS
senior tag

Király :DDD
Na ezt a vinyó halkítást viszont megpróbálom.
Eddig nem akartam szétbarmolni, ha már mindennek megvan a gépben a maga helye, de borzasztó hangos ez a vinyó, a ház meg csak felerősíti
(WD 250GB VINYA +COOLER MASTER ELIT 331 HÁZ)
Kedden veszek is olcsó radírt és lepakolom a ház aljába.
Okos ötlet egyébként, mert így a levegő tud mozogni a hdd körül, mégis elnyeli a rezgéseket.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#40) drizzt1666


drizzt1666
tag

Azért ez nem is olyan igénytelen :K

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#41) evilzombie


evilzombie
tag

Eleg igenytelen lett!

Majd egyszer feltoltom az enyemet!

Na náááá

(#42) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát, igénytelenség, szerintem sokan rosszabbul oldották volna meg :D De ez nekem tetszik, főleg hogy ésszel csináltad, és nem csak szétflexelted a házat :D

A "válság üzemmód" tetszett - és amúgy ja, én már a válság előtt is takarékon voltam :D

Nnnna. A szúnyogháló jó ötlet, ilyen előlepot én is csináltam már párat, csak én normál 5,25" takarólemezt vágtam ki, és tettem bele szúnyoghálót.
Emögé, ha tudsz szerezni ritka szövetű szivacsot, vagy finom papírt, amin átmegy a levegő, tett be nyugodtan, mert nagyon jó porszűrőként működik, és a levegő is áramlik.

Amúgy a ragasztópisztoly hivatalos neve "genyapisztoly" - legalábbis a munkahelyemen:D

A hűtőd sztem amúgy az A64 refihűtő megtámogatva egy normális ventivel nem? Nagyon olyannak látszik a borda.
Az X1900 -ra rakott 8cm venti jó ötlet, haveromén is bevált, sokkal jobban bírta a tuningot, csak azon sajnos a ramok nem bírták sokáig, akárhogy hűtöttük :(

A Spire pasztában amúgy nincs ragasztó, csak a szilikon ilyen jól tapad, de ez is a dolga többek között.

@evilzombie : Lássuk, lássuk!!!! :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#43) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

LOL :DDD

Aurea mediocritas

(#44) Bib


Bib
őstag

:)) Hilti szalag mint díszléc... :DD .Amúgy tetszik a színe

(#45) Egzee


Egzee
őstag

lol még fel van kötve a vinyó valami befőttesgumival! :DDD :DD

(#46) Narancs válasza hcl (#42) üzenetére


Narancs
őstag

Genyapisztolyt megjegyeztem :DD
Hűtő kicsit nagyobb mint a ref, ha megnézed lehet látni a kiképzésén, hogy hol nyúlik a lefogató keret fölé ;) De amúgy tényleg a venti rajta a lényeg.

Beauty is pain

(#47) Narancs válasza Bib (#44) üzenetére


Narancs
őstag

Asszem nem hilti szalag, hanem valami régi orosz építőjátékból való cucc. Ilyen volt az orosz legó :))

Beauty is pain

(#48) Narancs válasza Egzee (#45) üzenetére


Narancs
őstag

:DD az nem a vinyót tartja (jó erős gumi kéne legyen) hanem az feszíti elé a ventit :K

Beauty is pain

(#49) pszihó


pszihó
aktív tag

Remek kis cucc ez a codegen9011. Sajnos én hiányosan szereztem se ajtó se 3,5" tartó. Ez lett az én házamból.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.