Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Azt leszámítva, hogy a készülék önmaga hamisítványa, ár/érték arányban ütős ilyen anyaghasználat mellett. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

130dolláérért egy klónt, hát nem tudom, valahogy nem mozgat meg :/

Az írást köszönjük , a telefont a kínai nép most kihagyhatta volna :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) csongi


csongi
veterán

Ha a logot lehagyja rola, vagy OEM neven adja piacra, akkor mas lenne a szitu. Igy atveres ize van. Ettol eltekintve jo ar lenne a 130dollar de a tamogatas nagyon rizikos. Es kerdes milyen alkazreszek kerultek bele, mert ha par honap mulva elhal a hardver akkor a 130 is sok erte.
Koszi a teszet. Tanusag. Rendesen utana kell nezni mindennek!!

(#4) SmikOne


SmikOne
tag

Nem tűnik ez rossz telónak... Mondjuk egy antutu még belefért volna a tesztbe :D

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#5) Giot


Giot
addikt

Kösz tesztet, pofás kis jószág. A kínaiak önmagukat klónozzák, hova fejlődött a világ? :)

(#6) Klaus Duran válasza SmikOne (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Antutu a gyíkembereknek való. Mert antutu szerint a Samsung gyorsabb mint egy HTC, és azt mindenki tudja hogy lehetetlen. :K ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) SmikOne válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


SmikOne
tag

Játékbeli teljesítménye érdekelne :D HTC M8-am van... Tudom miről beszélsz, csak na :D Megnézném egy ilyen telefon hogyan veszi az akadályt :D

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#8) davidsone válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


davidsone
addikt

mondja ezt 1 htc fan ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#9) wody21


wody21
tag

Még nem olvastam végig az egészet, viszont rögtön a Konklúzsönnel kezdtem (rossz szokás, tudom XD ), de ott máris észrevettem egy furcsaságot, kérném javítani:
"Általánosságban a használata kellemes a fogása, kinézete és a rendszer sebessége miatt."

(#10) Klaus Duran válasza davidsone (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Inkább Samu hater.
Most éppen aG4 felé kacsintgatok, remélem nem köveznek meg majd ezért.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) GIJoe


GIJoe
addikt

Ingyen se kéne ember, de most komolyan
Kínai telefon?, Minden az, Apple hol készül, ja foxconn, az hol van, Ja Kína...
Ha kísérletezni van kedved vegyél egy Bluboot, porig alázza a soc is. Az olcsó de használható a Cubot X12től kezdődik, kb.

[ Szerkesztve ]

(#12) Klaus Duran válasza GIJoe (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"Ami nem kínai az hamisítvány."

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) Sly0007


Sly0007
tag

Már meg van rendelve, várom hogy ideérjen. 4 napja azt írták 2-6 nap :)
Ez a cikk egyébként már szeptember 28 óta fent van egy másik oldalon, nem értem mi értelme volt most ide felrakni, no mindegy, legalább lesz fóruma a telefonnak magyarországon is.
Én évek óta kínai telefonokat használok, (kb már 5 fajtát kóstoltam) vegyes élményekkel. alapvetően sokkal többet kapsz a pénzedért, mint magyar szolgáltatóknál, viszont vannak hátrányok amikkel vagy együtt élsz, vagy főzött romokkal egyebekkel orvosolsz.
De sok előnye is van dupla sim kártya, hálózatfüggetlen, stb.
Persze akinek fussa, hogy félévente új iphone-t vesz, az vegye azt, nekem ha ingyen adnák is eladnám egy órán belül az apple vackot, és vennék androidot... de minden ember más...

Azért ha valaki már használja esetleg és talál rá pótaksit valami webshopban kérem szóljon, mert tuti kellene hozzá egy tartalék aksi, de sehol nem találok eladót.

(#14) GIJoe válasza Sly0007 (#13) üzenetére


GIJoe
addikt

Annyi, de annyi kifejezetten jó telefon van, Meizu, Xiaomi, Lenovo Huawei, ZTE, Cubot, ASUS, Coolpad.
Vannak még 2. rendűbb gyártók amikkel talán nem szívnál, de nyugodtan szívasd csak magad, viszont akkor itt ne nyafogd majd tele a fórumot...

(#15) Graphics válasza Sly0007 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ennyiért biztos nem ezt vettem volna.. Felülsz a szopórollerre...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Austin F.


Austin F.
tag

"az állítólag tényleg képes a hologramok előállítására, és azok levegőben való, érintésmentes kezelésére."

Ilyen technológia nem létezik, ezért ez alaptalan elvárás volt a részedről.
Ferdén elhelyezett üveglapok léteznek, meg jó nagy gyártói hazugságok.

Ez olyan, mint a nemrég beharangozott "légdeszka", ahol meg kvázi az antigravitációt ígérték meg, és ugye az sem létezik még, csak a scifikben. Nem árt egy kicsit odafigyelni, hogy mi lehetséges meg mi nem, különben megveszi az ember a netről az univerzális rákgyógyszert, az azonnali sportmentes fogyasztótablettát, a hajnövesztőt meg a végleges szőrtelenítő krémet.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#17) Sly0007 válasza GIJoe (#14) üzenetére


Sly0007
tag

Hi meglátjuk. Én azért bizakodó vagyok, és igen ismerem azokat a gyártókat is, de vannak elvárásaim, pl a fullhd kijelző, kivehető aksi, gyorsabb processor, ez sem tökéletes, de ennyiért a legközelebb volt az elvárásaimhoz...

(#18) dlaj válasza Sly0007 (#13) üzenetére


dlaj
őstag

Valóban abszolút nem márkás, mert ugye klón, de ár/érték arányban nem nagyon lehet jobbat találni. Mivel nekem is jöttek a hírlevelek róla, én is nézegettem, de a hátulján lévő hatszögletű logo nekem nagyon nem jön be.
Ettől függetlenül, ha nem vársz gyártói támogatást, és különböző romokat, egy jó vétel volt.
Reméljük nem lesz vele baj vele.

(#19) Graphics válasza dlaj (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos 130-ert ez akkor is draga... Elavult hardverrel, es nulla support... Emiatt nem dobnek ki ennyi penzt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) dlaj válasza Graphics (#19) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, hogy válaszoltál.
(Ha már a Privátra nem jött össze.)

(#21) Graphics válasza dlaj (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nezem, bocsi, 2hete csak mobilnetem van :/ van hogy nem is tudok belepni, 100mb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) dlaj válasza Graphics (#21) üzenetére


dlaj
őstag

Semmi gond. :R

(#23) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Antutuba mennyit nyom?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24) zdanee


zdanee
őstag

Azért az az Android pont annyira ASOP rajta, hogy egy kínai kisgyerek éppen most próbálja a facebook jelszavadat, hátha ugyanaz a Battle.net és a Steam accodhoz is és ha eddig nem kaptál névre szóló vírusokat a gépedre, telefonodra, most majd fogsz...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#25) TH448


TH448
csendes tag

Egy dolog biztos: a Sony annyi kamerát adhat el kínai telefonokba, hogy csak ebből világuralomra törnek. :DDD

(#26) Graphics válasza TH448 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha Sony....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) atike


atike
nagyúr

Nem semmi. Részemről nem mertem volna bevállalni ennyi pénzért egy olyan kínai telefont, amiről még a gyártó sem tudja pontosan feltüntetni a specifikációkat. :U Szokásos recept - papíron erős proci, gyenge GPU, "régi" android... A "szépsége" viszonylagos, nekem speciel nem tetszik a külbecs... Az ára. Nem olyan hűde rossz, de pont most került itt a lapon bemutatásra egy pár napja egy Dodgee (?) kis telefon, ami magyarországi vétellel is 30 bruttó - és igen abban is 2 giga ram van.

Szóval nem rossz ez, meg kívánok hozzá sok sikert (iróniamentesen mondom), de én nem vállaltom volna be a helyedben.

Egy pár hét után kíváncsi lennék a napi használati tapasztalatokra is... :)

(#28) TH448 válasza Graphics (#26) üzenetére


TH448
csendes tag

Látom, nem fogalmazhattam elég jól, nem ment át az irónia.
"Sony" :)

(#29) philoxenia válasza Austin F. (#16) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

"Nem árt egy kicsit odafigyelni, hogy mi lehetséges meg mi nem, különben megveszi az ember a netről az univerzális rákgyógyszert, az azonnali sportmentes fogyasztótablettát, a hajnövesztőt meg a végleges szőrtelenítő krémet."

Pedig mindez létezik 4 in 1 mondjuk cián? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30) Sly0007 válasza atike (#27) üzenetére


Sly0007
tag

Rendben, ahogy tudok küldök visszajelzést. én is kíváncsi leszek a telefonra. Lehet csalódni fogok benne, de még bizakodok, ami videókat láttam róla, azok jók voltak. Egyedül a kinai appoktól vírusoktól tartok, de ha igaz a régi 4.2-es android miatt könnyű rootolni, és tiltani a cuccokat. jah és an happy hourban vettem 110 dollárért, legfeljebb hamar eladom, elég különleges ahhoz, hogy megvegyék szerintem. megjegyzem a legmeggyőzőbb a fullhd kijelző, 30ezres dogee-n szerintem csak a kishd lehetett.

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megboldogult Taki bácsi telefonja ez. , ez fáj ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) trafoka


trafoka
tag

Nem vagyok biztos benne hogy klón lenne a teló. Láttunk már baromságokat kiírva a kínai gyártók saját hivatalos oldalain is, úgyhogy nem lepődok meg az ilyen 1sim-2sim, kivehető/nem kivehető akku dolgokon. A gyártó saját oldala szerint két tipus van, az egyikhez adják a négy kamerás bölcsőt és baszott drága, a másikhoz nem és az jóárasítva van - bár legutóbbi látogatásom óta lazán megduplázták az occó modell árát...

gyártói weblap: https://estar-takee.com/index.php

Kis érdekesség, hogy itt is "Not detachable" az aksi, de azért kettőt adnak belőle :D A klón telók nem szoktak ilyen minőségűek lenni, azokon tényleg érződik hogy gyagyi kínai cucc. Persze kivételek akadnak, de ebben az esetben nem hiszem hogy ez lenne. Érdemes utánanézni pl. az Umi Zero-nak, a logout fórumon is volt aki igazit kapott és volt aki hamisat - ég és föld a különbség a kettő között. Egy biztos, mivel a kamerája nem retek hulladék, benevezek egy ilyenre :)

(#33) TomiFiu


TomiFiu
tag

Most akkor a speckó az megegyezik ebben és az eredetiben?

(#34) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Erről az Üvegtigris jutott eszembe: [Ezzel pont átb@sztak] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Sly0007 válasza trafoka (#32) üzenetére


Sly0007
tag

Azta, tényleg 240 lett az ára az olcsóbbnak. úgylátszik nehezen tudják beárazni :) múlthéten még 120 körül volt. Kíváncsi leszek jövő héten a pandawill követi-e az árazást és emeli meg duplájára a teló árát...

(#36) Graphics válasza trafoka (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Umi Zeroba az eredeti is szarul sikerult...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) mrgergoke válasza TomiFiu (#33) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Igen :)

https://rendeljkinait.hu/

(#39) Austin F. válasza philoxenia (#29) üzenetére


Austin F.
tag

"Pedig mindez létezik 4 in 1 mondjuk cián? ;] "

Talán egyedül a hajnövesztő hatásában nem vagyok teljesen biztos, de egyébként LOL :D

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#40) trafoka válasza Graphics (#36) üzenetére


trafoka
tag

Ez tény, ezért is nem neveztem be rá :D De azért így is óriási a különbség az eredeti és a hamisított között...

(#41) tálusz


tálusz
tag

Köszi a tesztet, élvezet volt olvasni! Használd egészséggel a telot. És örüljünk annak, hogy vannak vállalkozó szellemű emberek akik bevállalják egy ismeretlen készülék vételét és megajándékoznak minket ilyen remek írásokkal.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#42) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

az a helyzet, hogy úgy találtam ide, hogy nem találom a hard resetet ehhez a csodához, ugyanis, volt tanárom mindig vesz magának valami ilyesmi játékot kínából, ez volt most soron és most az fc messagektől nem lehet eljutni a beállításokba sem, hogy reseteljük vagy valami. Teljesen összeomlott, és sokmindnet (semmit() nem találtam róla az internet, de annyira nem, hogy 1 órás angolulkeresés vezett vissza a PH-ra :D Valakinek ötlet? :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#43) mrgergoke válasza tálusz (#41) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm a biztatást! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#44) extasymajom


extasymajom
tag

Köszönjük a cikket. Kissé hiányolom viszont, hogy a beígért specifikációból mi az ami végül is benn van.
Mennyi ram, mekkora kamera, stb.

Mintha említetted volna, hogy a felbontásból is csak fele van meg..

A linkelt oldalon pedig elég szépen le vannak írva a tulajdonságai, szóval ez esetben azt kaptad amit rendeltél csak nem nézted meg előre.

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#45) mrgergoke válasza extasymajom (#44) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A felbontásfelezés a 3D funkcióra érvényes, mivel ugye két képet állít elő (bal és jobb szemednek). FullHD, ahogyan ígérték is :)
A specifikációban nem csalódtam, pontosan azt kaptam, amit vártam is ilyen tekintetben.

https://rendeljkinait.hu/

(#46) Sly0007


Sly0007
tag

No megvan a teló, már egy napja próbálgatom, eddig minden simán zökkenőmentesen megy, le is kopogtam :)
a kijelző gyönyörű, 3d is fantasztikus, nem hittem, hogy ilyen szép lesz, igazából az egész szemüveg nélküli 3D-t nem hittem igazán el, ma sem értem, hogy hogy a fenébe működik, de működik.
Ha találok negatívumot, majd írom.

(#47) d@vee


d@vee
őstag

Szerintem ez egy tök jó kis teló :)
Na meg..."DU Super-Duper Battery Booster Free Charge Battery Doctor Speed Up Your Smartphone Now For Free" Végree valaki aki nem hiszi el hogy ezek a lom alkalmazások kitolják az üzemidőt :C

Ja

(#48) Sly0007 válasza atike (#27) üzenetére


Sly0007
tag

Üdv!
Igaz nem pár hét, csak kb egy, de leírom a tapasztalataimat.
Kicsomagolás: a teló doboza elég minimalista, fehér doboz, egy usa töltő (szerencsére van ithon már átalakító) egy elég jó usb kábel a teló, az extra hátlap, meg a kis tű a hátlap levételhez. a DPD nagyjából egyben elhozta, csak kicsit mozdult ki a teló a helyéről, sérülni nem sérült. (kicsit azért megdobálhatták)
Első benyomás: Jól összerakott, nem zörög recseg, szerintem elegáns. (persze ez izlés dolga, nekem bejön)
Első teszt rögtönn a kijelző, és a 3d tartalom. kijelző jól látható, szép, a 3d meglepően jó, a tesztvideókkal. Kis poén az egyik tesztvideón egy szép erdei táj 3d-s bemutatása van, amiről kiderül, hogy a bükk magyarországon... Kínai teló magyar vidékkel :)
Hatalmas pozitívum: nincs tele kínai appokkal, batteri saver stb nyomát sem látom.
Tárhely, és memória bővel elég volt bármilyen programra eddig.
3d videót ha tettem rá (teljes filmet) azt tapasztaltam szétcsúszik a hang a filmtől. Első rosszpont... Egy clearmotion (elvileg szebb simább vieolejátszást tesz lehetővé) kikapcsoltam, ami után úgy néz ki a lejátszás megjavult. (úgy tűnik ez felesleges opció) Ami rosszpont lehet, hogy VOIP hívásnál randomszerűen nem müködik a mikrofon rendesen. Ekkor ki kell hangosítanom, úgy eddig működött. Ha engem hívnak, vagy normál hívást kezdek, még nem tapasztaltam a problémát. (neten irnak olyant, hogy töltőre dugva kikapcsol a mikrofon. én még nem tapasztaltam, de ha igaz akkor ez elég komoly gond lehet. állítólag segít, ha beállítom, hogy a kijelzőt ne kapcsolja le töltéskor. ezt még nem kellett kipróbálnom.
Az aksija meglepően jó az első napok alapján, közepes használattal 2 napot lehúz. hátrány, eddig még nem találtam hozzá tartalék aksit, ha valami történne az eredetivel. (tippként katam, hogy egy zoppo aksit, ha kicsit megbuherálok, pont belepasszol, és jó lesz.)
Alapvetően, még nem érzem, hogy szopórolleren lennék, vagy ez egy hamisítvány lenne, eddig egy nagyon jó minőségű kis kínai telefon, nekem 38 ezerbe fájt (HUF), ennyiért kb egy sony alapmodelt qhd felbontással ha adnának, vagy azt sem. (hűség nélkül)
fullHD, bőven elég memória, 2 Ghz 8 mag, szépen hasít eddig. Lehetne több 3d tartalom, játékok amik használják a technológiát, de azért ez az első ilyen telefon, remélem elterjed a jövőben, mert nekem nagyon tetszik.
Magy igyexem még jelentkezni ha pár hónap eltelt. Ja és már 2 frissítés is várt a telón, szóval remélem a gyártó szépen csiszolgatja, és esetleg majd egy 5-ös android is lesz talán.:)

(#49) trafoka válasza Sly0007 (#48) üzenetére


trafoka
tag

Mikrofon problémát én is tapasztaltam, de én rendes hívás esetén. Arra nem emlékszem, hogy töltőn volt-e a teló közben, de ezentúl figyelni fogok rá. Ezen kívül eddig nagyon bejön a teló, még csak egy napja nyüstölöm de már hárman kérdezték hogy milyen teló, ez, mert rohadt jól néz ki :)

(#50) trafoka válasza trafoka (#49) üzenetére


trafoka
tag

Update:
A mikrofon problémáról pontosabban: eddisig tapasztalataim szerint minden töltővel előjön a probléma, a gyárival is. A töltés megkezdése utáén kb. 5perccel már nem megy a mikrofon, és a töltés befejezése után kb. 5 perccel javul meg. Nem segít sem a kihangosítás, sem a hangerőszabályzás, sem a némítás. Megoldást még sajnos nem találtam, de ha újabb infóm van akkor az leírom!

@Sly0007:
Le tudnád írni hogy pontosan milyen szoftver verzióval használod a telót?
Az enyém:

Android: 4.2.2

Alapsáv:
MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V21.P24,
2014/04/22 20:09

Kernel:
3.4.39

Build:
takee 1 20151010-115233

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.