Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szoszo94


Szoszo94
őstag

1. Nyílj meg!
2. Így már látom a hozzászólásokat :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2) balaaa88


balaaa88
aktív tag

Szia,

honnét vásároltad? webshop vagy valaki hozta? (Kínából rendelve nem hiszem, hogy 45k alatt megúszhatjuk, mivel ÁFA rámegy mindenképp. De lehet, hogy vámot is kap az illető.) Köszi!

(#3) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Esetleg azt meg tudnád mondani, hogy hol vetted? És a hdmi-t próbáltad? Kíváncsi vagyok, hogy erőlködik-e a hardver ha hdmi-n mondjuk egy tv-re van rákötve.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Szoszo94 válasza balaaa88 (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igaz, eléggé elszállt a dollár, így vámmal többe is kerülhet akár. Innen vettem, holland követési számmal, de rákérdeztem és azt mondta, nem csak a posta holland, hanem abból az országból is hozzák. Mindenesetre vámon nem cicóztak vele. Viszont utólag visszanézve kamuzhatott, mert már nincs is NL Post lehetőség :DDD

AllTheBest:
Próbáltam, játékokkal (4K-s videót addigra már letöröltem sajna), de nem volt vele semmi probléma (1080p 60Hz).

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#5) Lovi24 válasza Szoszo94 (#4) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia,én még júliusban vettem,akkor 200$ volt +áfa....
Te milyen rommal használod jelenleg? Nekem még a gyári figyel rajta,de gondolkodom valami riley félén.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#6) Szoszo94 válasza Lovi24 (#5) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szia!
Gyári, de jött hozzá frissítés is, letöltöttem, de még nem raktam fel. Egyelőre nincs bajom ezzel, későbbiekben pedig meglátjuk :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#7) ®abstract® válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


®abstract®
őstag

helló!
wifi hotspot működik?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#8) Szoszo94 válasza ®abstract® (#7) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szia!

Őőőő...egy kérdés: wifit szeretnél tovább osztani? Ugyanis a tab nem fogad SIM kártyát :) Ha külső, USB-s mobilinternet stickre gondoltál, hogy azt tovább tudja-e osztani, arról nem tudok információt nyújtani, nincs stickem sajnos. Viszont a menüben megtalálható a megosztás és hordozható hotspot funkció, van USB megosztás is, illetve hotspot és Bluetooth alapú netmegosztás is. Így elméletileg a válaszom igen, de stick hiányában tesztelni nem tudom.

Amit viszont kipróbáltam Neked:
tab wifin lóg, BT netmegosztás bekapcsolva, telefont rácsatlakoztatom a kékfoggal és működik az internet a telefonon, szóval wifit bluetoothon tovább lehet osztani, így erős a gyanúm, hogy a sticket is.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) ®abstract® válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


®abstract®
őstag

köszönöm az egészpályás válaszodat :)

azért kérdeztem mert megijesztett egy negatív,hazug samsung 8.4 összehasonlító teszt,amelyben azt írták nem tudja ez az erős masina a wifi hotspotot.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10) ®abstract® válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


®abstract®
őstag

tablets.specout.com/compare/730-810/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4-vs-Pipo-P4

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#11) Szoszo94 válasza ®abstract® (#10) üzenetére


Szoszo94
őstag

Az ilyen összehasonlítgatós oldalak sokszor hibás specifikációkat tartalmaznak :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#12) ®abstract® válasza Szoszo94 (#11) üzenetére


®abstract®
őstag

kikapcsolt állapotban tölthető a masina?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13) Szoszo94 válasza ®abstract® (#12) üzenetére


Szoszo94
őstag

Miért ne lenne tölthető? :) Sőt, nem csak a saját töltőjével lehet tölteni, hanem akár microUSB porton keresztül is!

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14) ®abstract® válasza Szoszo94 (#13) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi.más tipusú pipo nem tölt kikapcsolt kijelzőnél,ezért kérdeztem :) olvastam,hogy usb n lassan tölt,igaz ez?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#15) Szoszo94 válasza ®abstract® (#14) üzenetére


Szoszo94
őstag

Hol olvastál ilyet? Előző PiPo tabom is (S1 Pro) töltött kikapcsolva, sőt, igazából még egy telefonnal/tablettel/etc nem találkoztam, ami kikapcsolva ne töltött volna :) Az nagy öngól lenne szerintem a gyártók részéről.

Annyi igaz belőle, hogy a PC ugye max 500mAh-t képes leadni töltés gyanánt, de egy átlagos telefontöltővel (1000mAh) már gyorsabb. Én egy 1500-as Sony töltővel szoktam tölteni, ha nincs nálam a töltője, nem sokkal lassabb, mint a gyári töltő. Viszont ahhoz, hogy USB-n töltsd, le kell venni a kis fedőt ami alatt a csatlakozó található, szóval szerintem macerásabb. A gyári töltő amúgy szabványos, egy ezresért már lehet venni bármelyik PC/GSM boltban :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#16) ®abstract® válasza Szoszo94 (#15) üzenetére


®abstract®
őstag

pont egy pipo s1 töltési hibáról értesültem :) gondolom egyedi hiba lehet.

nos,igen gyártók bebuknának ezesetben.
a pipo p4 hez kapott töltő 1500mA nagyobb?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#17) Szoszo94 válasza ®abstract® (#16) üzenetére


Szoszo94
őstag

Mondhatjuk úgy is...2500mAh :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#18) ®abstract® válasza Szoszo94 (#17) üzenetére


®abstract®
őstag

húú,az compó! :) vajon úgy tölt hogy 70-80% után gyengébben tölt,telefonhoz használható?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#19) Szoszo94 válasza ®abstract® (#18) üzenetére


Szoszo94
őstag

Háát, telefonhoz nem hiszem, hogy tudnád használni, mivel nem microUSB-s :N

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#20) ®abstract® válasza Szoszo94 (#19) üzenetére


®abstract®
őstag

jaa,hát akkor milyen?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#21) Szoszo94 válasza ®abstract® (#20) üzenetére


Szoszo94
őstag

Itt láthatod, ilyen.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22) ®abstract® válasza Szoszo94 (#21) üzenetére


®abstract®
őstag

ok,köszi :) ez csak a táblához való.úton van a masina,kiváncsi leszek mikor ér ide :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#23) Lovi24 válasza Szoszo94 (#15) üzenetére


Lovi24
senior tag

Az enyém pl 1 óra alatt tölt 5%-ot egy 1,2 Ah-es Motorola töltővel.De ugyanígy tölt a 2Ah powerbank-kal,a 800 mAh-s töltővel és pc usb-ről is. Ezek ugye a micro usb-re értendőek.Ez elég lassú a saját töltőjéhez képest. Lehet,hogy azért van,mert ez még eléggé első szériás.Szoftver frissítés még nem volt rá,legalábbis Ota,lehet attól változna.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#24) Szoszo94 válasza Lovi24 (#23) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nézd meg a kábelt, hogy milyennel töltöd, én kimértem jópár kábelt amik itthon voltak és volt, ami képes volt az 1500mAh-t átvinni, de volt olyan is, ami csak a negyedét. Lehet az segítene :) Majd ha hét közben eszembe jut, megnézem nekem hány százalékot tölt egy óra alatt, vagy mennyi idő alatt tölt fel USB-ről.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#25) Lovi24 válasza Szoszo94 (#24) üzenetére


Lovi24
senior tag

Mivel a telefonokat ezekkel az eszközökkel töltöm (és ott rendesen funkcionál),nyilván nem itt keresendő a probléma forrása :) Nem utolsó sorban gyári motorola kábelekről van szó....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#26) Szoszo94 válasza Lovi24 (#25) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nnna. Nulláról 100-ra bekapcsolt állapotban gyári töltővel 2h40p volt, mihelyt lemerül kipróbálom az USB-t is :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#27) x.pet


x.pet
tag

Akkuidőről mi a tapasztalat?
- Wifi + internet
- Video (helyi vagy wifi stream)
- Standby
Köszönöm!

(#28) Szoszo94 válasza x.pet (#27) üzenetére


Szoszo94
őstag

Wifin böngészve rengeteg, alig fogyaszt, pontosan nem tudom megmondani mert vagy játszok, vagy filmezek :B
Játékkal automata fényerőn 4h, filmezéssel teljes fényerőn két film után is marad még az akksiban neteznésre, de majd megpróbálom lemérni amiket írtál, talán a héten sikerül is :) Viszont nap közben még nem kellett eddig töltenem (leszámítva ugye a játékot, amit direkt teszteltem).

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#29) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#26) üzenetére


Szoszo94
őstag

Megnéztem USB-ről, egy óra alatt kicsivel több, mint 10%-ot töltődött. Úgy néz ki csak úgy tűnt, hogy viszonylag gyors, de mégsem az. A gyári töltő viszont gyorsan feltölti :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#30) ®abstract® válasza Szoszo94 (#28) üzenetére


®abstract®
őstag

milyen játékokkal játszol?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#31) Szoszo94 válasza ®abstract® (#30) üzenetére


Szoszo94
őstag

CoC, HayDay, Asphalt 8 volt még de az már nincs meg, Armored Aces, meg persze próbálgatom az újakat.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#32) ®abstract® válasza Szoszo94 (#31) üzenetére


®abstract®
őstag

ezek szerint jól futnak a játékok.na bravó! :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#33) Szoszo94 válasza ®abstract® (#32) üzenetére


Szoszo94
őstag

Jól, hardveresen elég erős a ”vas” :)
Ha kifejezetten egy-két játék érdekel, mondd, aztán megpróbálhatom :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#34) ®abstract® válasza Szoszo94 (#33) üzenetére


®abstract®
őstag

ok. :) autós gameket kedvelem.ezen felül ha megpróbálnád pl.a six gun t,vagy box játékot vagy focit..

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#35) Szoszo94 válasza ®abstract® (#34) üzenetére


Szoszo94
őstag

Na amiket gyors teszteltem:
NFS MW tökéletes, Sx Guns szintén, nyoma sincs akadásnak :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#36) ®abstract® válasza Szoszo94 (#35) üzenetére


®abstract®
őstag

komoly teljesítmény,köszönöm :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#37) ®abstract® válasza Szoszo94 (#35) üzenetére


®abstract®
őstag

tokot használsz hozzá?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#38) Szoszo94 válasza ®abstract® (#37) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem, sőt, most levettem róla a fóliát is mivel a sok hurcolászás miatt egyik sarkán kissé feljött és zavart. 😊
Ha billentyűzetes tokra gondoltál azt meg azért nem, mert nekem gagyinak tűnnek az itthon kaphatóak, öcsémnek van egy a tabjához, de nem valami minőségi és nagyobb élvezet a képernyőn pötyögni, mint azon :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#39) ®abstract® válasza Szoszo94 (#38) üzenetére


®abstract®
őstag

ilyen van a pingdigital boltba 2500ft.műanyag és hajtogatható.ez tetszik nekem :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#40) Szoszo94 válasza ®abstract® (#39) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem tűnik rossznak, de én nem szeretem a tokokat sem telefonon, sem tableten, sem pedig egyéb eszközökön 😊

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#41) ®abstract® válasza Szoszo94 (#40) üzenetére


®abstract®
őstag

na,végre megérkezett a masina :) röviden,qrva jó táblagép,istenkirály :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#42) Szoszo94 válasza ®abstract® (#41) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1 :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#43) ®abstract® válasza Szoszo94 (#42) üzenetére


®abstract®
őstag

a rendeléstől számítva 33 nap után kaptam kézhez,ami vámolással jó időnek számít :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#44) ®abstract®


®abstract®
őstag

nektek hogy működik a P4?

enyém 4.4.4 droid al érkezett.nem tudom,hogy ez jó vagy rossz e mert vannak appok amik fc nek..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#45) Szoszo94 válasza ®abstract® (#44) üzenetére


Szoszo94
őstag

Melyikek? Nekem 4.4.4 van rajta, 2014.08.08-as build, de nem emlékszek fc-re.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#46) ®abstract® válasza Szoszo94 (#45) üzenetére


®abstract®
őstag

14.10.28 build.változó,hogy melyik.volt amikor rendszer appok is.de leginkább akkor ismétlődött gyakrabban amikor magyar nyelven volt vagy usa angolon.
uk angol nyelven jó.
a gsam battery monitor pl.most is fc zik.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#47) Szoszo94 válasza ®abstract® (#46) üzenetére


Szoszo94
őstag

Érdekes....nálam szerencsére nem produkál ilyet. Viszont a Win8 nem akarja az ugazságot, próbáltam a legfrissebb gyári rendszert felrakni, de nem akarja látni a flashool a tabot, pedig a driverek elvileg már rendben vannak. Sebaj, lehet akkor jobb is, így legalább nincs fc :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#48) ®abstract® válasza Szoszo94 (#47) üzenetére


®abstract®
őstag

ja,lehet :) a real racing 3 ba időnként akadozik a hang.
kipróbáltam art runtime ba is a futtattást de nem működött jól a rendszer.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#49) Szoszo94 válasza ®abstract® (#48) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem első bekapcskor az volt az első, hogy átállítottam ART-ra az egészet. Nincs vele problémám :)
Mielőtt bármit telepítenél, azelőtt érdemes ezt megtenni :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#50) ®abstract® válasza Szoszo94 (#49) üzenetére


®abstract®
őstag

ja,értelek.art ban fut a gép.akkuidő és egyéb tapasztalat?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.