Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

Jó kis írás, köszi! :R
Én már tegnap elolvastam. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth a Prodigy az valóban egy hatalmas élmény lehetett, én is szívesen megnéztem volna. :D

when the sun shines, we'll shine together

(#3) atom87


atom87
aktív tag

"Na, első reggel, kelés 5:30-kor PM..."

Az gondolom AM akar lenni, ha egyszer reggel keltél.

Kawasaki z1000

(#4) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az a meleg csávós rész qrvára tetszett. Sírtam a röhögéstől. :D :C

(#5) KoPy89


KoPy89
tag

Galónál nem voltál fényt inni? :D

(#6) mexicanraven válasza KoPy89 (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

mi is a fény pontos receptje? illetve az íze milyen, jah és a delikvens aki fogyaszt belőle tényleg csak fényt fog látni? :D :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Kasza08 válasza atom87 (#3) üzenetére


Kasza08
őstag

Mindig összekeverem. Big thanx:R

KoPy89: Akartunk menni, de nem mondták meg pontosan hol, csak azt, hogy valahol a mokka cukánál. úgyhogy az kimaradt sajna:(

mexicanraven: lényegében szénsavas finlandia, szörppel megspékelve.

[ Szerkesztve ]

(#8) vsgaborr11 válasza atom87 (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ez a Sziget,itt minden megtortenhet ;]

(#9) KaraDani válasza Kasza08 (#7) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát annál hátrébb volt kicsit, még az MTV Headbangers ball után kicsivel, a blues kocsma felé. Én most próbáltam ki először, prodigy előtt, ódákat zengtek róla Veszprémiek, hogy 400 Ft náluk és kettőtől fejre állnak. Há mondom akkor lenyomok kettőt 700 Ft, ha kettő tényleg ilyen durva. Hát semmit nem éreztem belőle, aztán amikor kérdeztem ismerősöm, hogy hogy a francba van ez, kiderült a turpisság: náluk 400Ft 1,5 deci, és abból küld le 2-t húzóra, mi meg ittunk 2 felesnyit 700Ft -ért:DDD

(#10) Kasza08 válasza KaraDani (#9) üzenetére


Kasza08
őstag

:D

A showder klubbos Benk Dénes (igen lebuktam, szoktam nézni... (...néha) :DDD) mondta, hogy "Ittam szénsavas vodkát a szigeten, senkinek nem ajánlom. Megittam kettőt, és azt vettem észre, hogy a saját kérdéseimre is én válaszolok, és később azokkal sem értettem egyet" :)):D

(#11) BITBOYS válasza mexicanraven (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

klikk

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ott a zsiráfnál a zöld vödör aki megtámadott!!! :Y

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) marositech


marositech
senior tag

Te...a Prodizsáj előtt fellépett aza sanyis reklámos csóka. Na azzal mi történt? Úgy hallottam lefütyülték/megdobálták a külföldi barmok. Mert nem esett le a reklám paródiája. Kérhetünk megerősítést?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#14) mexicanraven válasza BITBOYS (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

danke-danke :R :R

when the sun shines, we'll shine together

(#15) PH-User


PH-User
addikt

Hát az tuti, hogy annyi szemét volt utána, hogy ki sem lehetett belőle lábalni. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16) KaraDani válasza Kasza08 (#10) üzenetére


KaraDani
addikt

:C Én csak utolsó nap voltam be, az Open Civil sátorba, akkor Dombóvári, Nádas, Éles volt.

Én is valami ilyet vártam, elbeszélések alapján de semmi, adagokat nézve lehet 5-6 kellett volna, az meg má nem olcsó. Pedig a Prodigyre egy kicsit iluminált állapot jó lett volna, bár így is baromi nagy buli volt :C

(#17) Duree


Duree
veterán

Remek írás,jól szórakoztam míg olvastam
Köszönjük

duree54

(#18) joshua7


joshua7
veterán

Én csak utolsó nap voltam kint, de hogy mennyi szemét volt ott mindenfelé...na meg a por.. a fekete cipőm szürke volt, mire hazaértem.
Faith No More engem annyira nem érdekelt, a The Offspring viszont ütött eléggé. :R :K
Azt viszont sajnálom, h a Showder klubos arcokról lemaradtam, illetve nem is tudtam ,hogy ők is fellépnek...

Semper Fi

(#19) Kasza08 válasza marositech (#13) üzenetére


Kasza08
őstag

Igen, amikor feljött akkor öröm és tapsvihar fogadta, elkezdte énekelni a Breathe-t asszem, vagy a Spitfire-t, akkor röhögött mindenki, aztán jött azzal, hogy "Ez szar zene, a jó zene" és nyomta az Usher-t. Na akkor kapta a füttyögést:DDD
Mondta, hogy "Na jólvan, megyek, hadd szóljön a Prodidzsáj!!!"

Szemét...Hát igen. Igazából reggel 8-tól du. 3-ig nincs, addig ember se sok van, utána viszont esélytelen fent tartani. Tömegben nem jó sétálni egy büdös zsákkal a földön ülő emberek között, azt nem is kérték tőlünk.
6-tól jönnek az éjszakások, próbálnak tenni valamit, de sokszor reggel 6-kor is annyi szemét van, amennyi volt. nem győznek annyit szedni ők sem. a 2008-as blogomban van egy videó, ott bejelentkeztek reggel, látszik mennyi szemét van.

(#20) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

...A Sziget legbüdösebb és legnehezebb munkáját végzem...

unokatesóm toi-toi-okat szállított és takarított. szerintem az odaver a szemétszedésnek. :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#21) Kasza08 válasza sanyixXx (#20) üzenetére


Kasza08
őstag

módosítom a "Sziget egyik"-re, a reklámban is így mondják:):R

(#22) Vasinger! válasza sanyixXx (#20) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Van benne valami. :DD

(#23) Thunderzolee

Köszi az élménybeszámolót, "átjött" rendesen! :C

Ha már Sziget, ne feledkezzünk meg a reklámról sem: :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) Valty


Valty
aktív tag

Mi csak csütörtökön voltunk, Armin van Burren miatt, nagyon jó volt, csak lehetett volna nagyobb helyen. :)

Fatboy Slim viszont számomra csalódás volt. Szinte ugyanazt a szettet nyomja már vagy 1,5 éve, tavaly Balatonsoundon is 99%-ban ugyanezt játszotta, ugyanezekkel a videókkal, Love is in the Air-rel a végén :U

(#25) mephi666 válasza Thunderzolee (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez betegebb volt :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

"Prodidzsáj" emberek!!! :)

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#27) mephi666 válasza Valty (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy látom, te sem tudod kimondani... "armin van bu-bü-bu..." :) (buuren vagymi helyesen) ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Ott volt a Szomszédnéni? Erdély rullz:DD

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#29) Valty válasza Sennalacy (#26) üzenetére


Valty
aktív tag

És Prodájdzsi: [link] :D

mephi666: Ennyi még belefér :) Amúgy csak benéztem :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Kasza08 válasza bejmuller (#28) üzenetére


Kasza08
őstag

Az a párkapcsolatos fordítás nagyon nagy volt:DD

"Fiatal, jó képű, 23 éves ifjú keres hozzá illő, vele egykorú kedves hölgyet" - "Dugnék"
"Nekem a belső értékek számítanak" - "Dagadt nővel is dugnék"
"De szeretem a szép lányokat is" - "Annyira azért nem"

:DDD

(#31) toyone


toyone
őstag

Ott voltam. Ottalvósal. Kedvezmény keretében (a MEEX-es) így féláron volt. Egyedül. Jó volt (bár közben néha máshogy láttam...). Összességében megérte.
Jó az élménybeszámoló. Grat.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#32) Omega81


Omega81
senior tag

Köszi az írást, élmény volt olvasni. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#33) aram01


aram01
nagyúr

biztos jó lehetett :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) #57833216


#57833216
törölt tag

Igényes élménybeszámoló, felkeltette az érdeklődésemet a Sziget iránt, majd 1 év múlva megpróbálok elmenni. :)

(#35) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Faith No More állat volt.'95-ben már láttam Őket de akkor még nem [ette meg a cipőfűzőjét] és nem énekelt végig egy számot egy feldobott, enyhén használt, piros tangával a fején.De legalább ment a ruhájához :))

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#36) vwpolopg


vwpolopg
őstag

ejjj, jó kis írás!:)) Akinek meg bármi Tisza cucca van, rossz ember nem lehet!:DDD

(#37) cizoe válasza vwpolopg (#36) üzenetére


cizoe
őstag

Nekem egy Tisza nevű folyóm van. Menő vagyok? :) :U

(#38) #31757056


#31757056
törölt tag

Ha már szemétszedés, csodálkoztam kicsit, hogy elhagyott marihuánás tasakokról nem esett szó. Én 2000-ben voltam a szigeten egy napot a Night Zone Party Arénában CJ Bolland-on (abban az évben volt a "gerappa" a duma) de a légtérben egyfolytában terjengett a fűszag, pedig az szabad tér! Csávókám ült a kerítés mellett, tekerte a joint-ot, az ölében akkora átlátszó zacskóban volt a kender, hogy ha azzal közúton megfognak valakit, minimum azonnal 3 hónap előzetes :DDD mégis a mellette elhaladó rendőrök (kb 2 méter) kocsival és gyalogosan még csak meg se kérdezték tőle, hogy mi az, mentek tovább boldogan. :)

(#39) vwpolopg válasza cizoe (#37) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az a kemény:D Akarom mondani, az már raj!:DDD

Apropó, bezárták a tegnapi játszóterünket, pedig amiket írtál...:DDD cizoe for president!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

"A pogó viszont negatív élmény volt, nekem nem okoz örömet, ha fellökhetem a másikat." - képzeld nekem sem, pedig szoktam pogozni, némi előítéletet olvastam ki soraidból. :(((

Idézek a pogo szabályaiból: [link]

"Az alkalmankénti ütközések és a tánc első látásra szabálytalan volta miatt külső szemlélőnek úgy tűnhet, hogy a táncolók egymást lökdösik, illetve verekednek, de ez nem így van. A pogózás célja a a zenére való közös ugrálás, tánc öröme és nem a lökdösődés. Esetleges sérülések történhetnek, de ritkák. A pogo durvább fajtái is előfordulhatnak (például pig-pogo, slamdance), ahol a táncolók többet ütköznek, de szándékos ütések és rúgások itt is tabunak számítanak és a komoly sérülések itt is ritkák."

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#41) Kasza08 válasza CPT.Pirk (#40) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, akkor pontosítok: Pig-pogo volt. fogták, vállal meglökték egymást, ahogy borult csinált helyett magának, utána nekifutásból vissza a másiknak...

egyébként a többieknek köszönöm, remélem kellően kedvcsinálóra sikeredett.:):R

(#42) Liukang


Liukang
csendes tag

Én voltam a szigetfesztiválon,nagyon jó volt,élveztem az egészet.Aki nem volt bánhatja az egészet.Életre szóló élmény. :)

Mortal Kombat!

(#43) megema válasza Liukang (#42) üzenetére


megema
őstag

Jó írás, köszi :R
Főleg ez az aranyköpés... ilyen "késői" órán, továbbolvastam a cikket mire leesett :DD

[ Szerkesztve ]

(#44) mad1


mad1
veterán

Nekem valahogy ozora jobban fekudt...Bar biztos zsir volt a Crystal method is. :K Azt banom azert kicsit.

Ne szemetelj ! = Steam

(#45) lamazonia válasza mexicanraven (#6) üzenetére


lamazonia
tag

fény:
-mintha szódát csinálnál szódás szifonba, csak nem vizet, hanem vodkát raksz bele.
feles pohár: kicsi málnát bele, és arra rá a szénsavas vodkát, még habzik gyorsan lehúzod.
Fényt még sose láttam tőle...

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#46) Dark Archon


Dark Archon
addikt

"felcsattoljuk" = felcsatoljuk :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#47) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Pénteken én is voltam :K pendulum és prodidzsáj nagyon odabaszott, de az egész este jó volt, mindenhol nagy buli volt :DDD :DDD jövőre is :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#48) Killing


Killing
addikt

A meleg rész nagy volt. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49) Qru


Qru
MODERÁTOR

Kasza papa!

Végig olvastam, komoly! :C

#nincsbennetarcsi

(#50) ixtom


ixtom
tag

Nagyon jó írás, sokat röhögtem rajta. :D

"Kárpánti Levente", az Kárpáti Levente akart lenni nem? Kedvelem, mint szinkronhang :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.