Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Vagy 2 hete lehet kapni az XP-t és máris az utód...tiszta xiaomi szintű ez a paletta,csak azok meg is érik...

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#2) tomp


tomp
félisten

Reméljük megint találkozunk a feszült kéztartással magyarázkodó hölggyel aki újra elmondja mennyire ráfeküdtek a felhasználói visszajelzésekre. :DDD

(#3) Örni


Örni
senior tag

Kérlek titeket, az IFA-n kérdezzétek meg őket, hogy miért tartanak most ott ahol, és addig ne tágítsatok, amíg meg nem válaszolják normálisan!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#4) KYZRR válasza tomp (#2) üzenetére


KYZRR
őstag

Reménykedem, hogy egyszer tényleg ezt fogják mondani, nem csak rizsa rizsa hátán, de mindig seggrehopp lesz a vége. :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) moleculez válasza KYZRR (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Rizsa, rizsa hátán, egy Sony (Japán) cikkhez ;] :DDD :DDD
Igen, jöhetne az őszi flagship, már ideje, a nyári nem lett jó.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Dealer95


Dealer95
őstag

Szóval igény van a "jobb minőségű kijelzőre".

Na igen, de a minőség nem csak a felbontásban érvényesül...

(#7) balgab84


balgab84
aktív tag

Nem a mi piacunkra szánják a telójukat😀 nekünk jó a kínai. Ócso legyen és kész.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Mutassanak kompakto(ka)t is.

(#9) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem értem mire jó ez, hogy évente 2 csúcsmodellt adnak ki. :W :W

A térerő veled van!

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Amugy tenyleg sracok jo lenne megkerdezni vegre sonyektol hogy azt mivel tudjak magyarazni hogy evrol evre szarabb keszuleket adnak ki egyre dragabban ? Evrol evre gyengebb akummulator gyengebb kamera minoseg habar szamok szerint jobbak a szenzorok fejlodtek stb

Meg hogy magyarazzak mar meg hogy ugyan az a kamera modul miert sokkal szarabb minosegu kepeket csinal amikor sony telefonba van szerelve mig konkurencia markanal sokkal jobb kepeket tud produkalni ugyan az a hardver ?

Na mindegy majd kiderul ha lesz egyaltalan uj csucsmodel vagy sem illetve ha vegre odateszik magukat ahogy kene

(#11) pomorski válasza Örni (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Mármint ennek a platójára felállva és onnan feltéve a kérdést?

(#12) D4ni


D4ni
őstag

Jöhetne az a flagship, úgy is régen vót má' viccet férretéve nem nevezhető a performance igazi csúcsmobilnak.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#13) gerii


gerii
addikt

Ez az interjú volt a leggázabb emlékeim szerint idén, de még egyszer nem nézem meg :D

(#14) lexter00 válasza gerii (#13) üzenetére


lexter00
őstag

Ken Hong-ot nekik :)

(#15) Örni válasza pomorski (#11) üzenetére


Örni
senior tag

Lehet így válaszolnának is :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#16) #16514048 válasza Balint1408 (#9) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én meg azt, hogy miért baj.

(#17) Hopkins95 válasza pomorski (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezen behaltam :DD :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) Dealer95 válasza #16514048 (#16) üzenetére


Dealer95
őstag

Az a baj, hogy mikor kiadják flagshipként, már akkor rosszabb a felszereltsége, mint a többi gyártó készüléke.
Nincsenek átgondolva, sietősen vannak kiadva, sok a hiba.
Az ár meg nevetséges, főleg ahhoz képest, hogy az eladásaik a padló alatt vannak.

Meg hogy évek óta az egyik legrosszabb minőségű képeket a Sony telók készítik a saját szenzorukkal, miközben a többi gyártó a Sony-tól vásárolt szenzorokkal kenterbe veri őket...ezt már kommentálni sem kell.

(#19) #16514048 válasza Dealer95 (#18) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez mondjuk mind igaz, ezek miatt is váltottam hosszú idő után más gyártóra.

Viszont az, hogy gyakran adnak ki csúcsmodellt, önmagában még nem indokolna ezeket a hibákat, mivel más kategóriában szinte nem is játszanak már. Lenne idejük tisztességesen megcsinálni ezeket a telefonokat, de valamiért nem teszik.

Az az egy hátránya lehet ennek, hogy az előző telefonjaik gyorsan veszítenek az értékükből, de ez senkit nem zavar, aki nem befektetésként tekint a telefonjára. Aki igen, az meg vegyen Almát.

(#20) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sporolnak a rammal,gagyi a kamera,horror az ár.....esetleg valami telot is kiadhatnanak már:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) Fejvadi válasza balgab84 (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Így veszel telefont?

(#22) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon Sony párti vagyok, gyerekkoromban már ott voltak. Sony Vaio-t is utolsók között vettem amíg lehetett. De most nem mernék venni Sony telefont. Az ember rászánja azt a hatalmas (kinek mi a nagy?!) összeget, akkor a legjobbat akarja vagy legalábbis az egyik legjobbat. Sony úgy viselkedik a telefonok világában, mint egy balfék, homokba dugott fejű strucc. Csak azt hiszik magukról, hogy a legjobbak aki pedig másképpen gondolja biztos rosszat akar. Pedig nem, tényleg bénák.

(#23) pomorski válasza Örni (#15) üzenetére


pomorski
őstag

+(#17) Hopkins95: Örülök, hogy tetszett!

(#24) Örni válasza pomorski (#23) üzenetére


Örni
senior tag

- Milyen kocsid van?
- Német, kétajtós, hatezer köbcentis!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#25) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mi a p-cs-m...?

Xperia X Performance utód? Épphogy megjelent....

A Sony megint ugyanazt csinálja?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) laci_csk válasza Dealer95 (#18) üzenetére


laci_csk
senior tag

De ez neked miert problema?

Xperia XZ3

(#27) Szakiii


Szakiii
addikt

Azért lehet szidni a samut de legalább 1 éves ciklus megvan flagshipeknél :D ez mi hogy épp hogy megvásárolható az új csúcskészülék rá 1 hónappal már mutatják be az újat? Nem értem mibe vannak ezek a sonynál, inkább reklámra költenének meg egy kamera szoftver fejlesztésére...

(#28) zozzo72 válasza Szakiii (#27) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ez így igaz...

Nem beszélve arról,hogy egy minőségi telefon elviekben elműködik 3-4 évig simán.

(#29) Fall-N válasza Scrydhan (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Megint kapkod a Sony ahelyett, hogy javítanak a jelenlegi problémáját és mellé csökkentenék az árat. Bár ha már csökkentenék akkor normális árat kaphatna az X is. Így minden csak nem jó ajánlat X-széria.

Szakii: Főleg, hogy közben fejlesztenek hozzá egy új Exynos SoC-t is.

[ Szerkesztve ]

(#30) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Emlékszem, hogy régen a Z és Z1 mennyire tetszett nekem, most már nem tud elfogni ez az érzés ha meglátom az új sony flagshipeket... Kár értük...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#31) Fall-N válasza AllTheBest (#30) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem is kár. Teszik nekem is a baltával szabott külső és a szoftveres felület is. Meg, hogy nem AMOLED a panel. De ennyiben ki is merül sajnos a pozitívum. Z2 óta nem dobtak ki jó készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#32) Fejvadi válasza Szakiii (#27) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mert nem tudják már kínjukban mit csináljanak. Kapkodnak csak.

(#33) TTommi válasza tomp (#2) üzenetére


TTommi
aktív tag

+1:))

SXZ2 és SXZ5c

(#34) TTommi


TTommi
aktív tag

Egyebirant csatlakozom azokhoz, akik szerint ideje lenne feltenni a kellemetlen kerdeseket, a tenyek ismereteben es a magyarorszagi Sony telefont hasznalok konkret eszrevetelei alapjan. Ha mar van lehetosegetek ra hogy kerdezzetek, akkor legyenek ertelmes kerdesek. Ez a 2015 os interjut en nem tettem volna ki. A csaj is gaz, de nemcsak o..

SXZ2 és SXZ5c

(#35) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

A vicc hogy épp most jutott még csak el a gsm boltokba a Performance, pont mint a 4k-s z5... Lehet olyanok lesznek a sony telói mint a tetétleni fantom, valaki láthatta...
Z2-m van de nem érzem azt, hogy bármire érdemes lenne váltani, sony már biztos nem lesz, mert a z2 óta megrekedtek. Lehet veszek mellé egy Lumia 1020-at. XD

(#36) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várom az új flagshipet! Hátha gurít valami jót a sony is. Akármennyire is elkeserítenek, azért bizakodom.

Finn the human

(#37) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hadd találjam ki:
- S823
- 3 GB RAM
- fos kijelző
- fos kamera(-szoftver)
- 50mAH battery cut
- 700 euró
- hallgattunk a userek véleményére!!!4

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#38) Májkülnájt válasza GeryFlash (#37) üzenetére


Májkülnájt
tag

+ Thl t11 külső

(#39) Scrydhan válasza GeryFlash (#37) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem csak 821 van?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#40) GeryFlash válasza Scrydhan (#39) üzenetére


GeryFlash
veterán

De most éppen úgy hívják, korábban 23-nak becézgették.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) TTommi válasza GeryFlash (#40) üzenetére


TTommi
aktív tag

A fos kijelzo nagyon nem helytallo, a tobbi kb igen. Nagyon kivancsi leszek, mennyire lesz batorsaga a fiuknak kerdezni!

SXZ2 és SXZ5c

(#42) Matada2.3 válasza GeryFlash (#37) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hátha, hátha most sikerül nem elbénázniuk, én azért a helyedben sokkal pozitívabban állnék hozzá, hisz ennyi sz*r után csak rájönnek, hogy nem lehet kiadni más számozással és betű jelzésekkel ugyan azt.

Finn the human

(#43) GeryFlash válasza Matada2.3 (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

Abszolút a Sony kedvelők csoportjába tartozok/tartoztam, de amit telefonok illetve mostanában PS ügyben művelnek az botrány. Fm rádiót érthetetlen minek vették ki, a régen hłíres Sony üzemidő a múlté, évek óta uyganaz a sablon dizájn, sz*rnak bele az egészbe,

TTommi: Tükröződik a kijelző

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) TTommi válasza GeryFlash (#43) üzenetére


TTommi
aktív tag

Haaat, ha nagyon nagyon nezem akkor igazat adok neked, de szerintem ez egy kicsit szorszalhasogatas es olyan, mintha a problemas kamera kepessegeken felizgulva keresnenk meg tobb pontot, ahol hibat talalunk. Szerintem a kijelzo, ha nem is a legjobb, de nagyon jo. Megint csak a Z2 tol folfele ertem!!! Egyebkent a Z2 elott egy SE Ray-t hasznaltam, es annak is nagyon jo volt a kijelzoje. Mindenesetre szerintem a kijelzo pont egy olyan pont, amit nem kellene fikazni a Sony - nal.

SXZ2 és SXZ5c

(#45) Scrydhan válasza Matada2.3 (#42) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Apple ugyanezt csinálja és de jól megy nekik :DD

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#46) TTommi válasza Scrydhan (#45) üzenetére


TTommi
aktív tag

+1 :)

SXZ2 és SXZ5c

(#47) Matada2.3 válasza GeryFlash (#43) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az eddigi képek alapján viszont egy kicsit végre más lesz a külső, emellett ne menjünk el. Bár AMOLED-et nem reális várni tőle, azért mostanság már ezek a triluminos ips panelek se rosszak már. A belső okés, már csak 4 giga RAM kéne és hátha beleerőszakolnak egy 3000+mAh-s aksit.

(#45) Scrydhan: Az azért más "tészta" ;)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#48) Scrydhan válasza Matada2.3 (#47) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igaz,ők néha váltanak formatervet ami valamiért mindig roszabb mint az előző volt :)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#49) GeryFlash válasza TTommi (#44) üzenetére


GeryFlash
veterán

A tükröződő kijelző az egy dolog, de hogy a kamera nem szőrszálhasogatás az biztos. Ilyet 20 ezres telefonoknál látunk.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#50) TTommi válasza GeryFlash (#49) üzenetére


TTommi
aktív tag

Amit kukdtel fotot, az tenyleg tragya. Mindenesetre en is linkelek egyet. Ebbe is bele lehet kotni, de azert az latszik, hogy az altalad kuldott foto nem referenciaja a Z szerianak.
[link]

[ Szerkesztve ]

SXZ2 és SXZ5c

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.