Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68237056


#68237056
törölt tag

Remélem ez a fejlesztés a nagysebességű (és olcsó) internetszolgáltatás hajnalát jelzi.

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Te jó ég, azt olvastam hogy szezámmagos :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) sziku69 válasza Apollyon (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Az a következő lépcsőfok lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Reggie0 válasza #68237056 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Mi koze lenne hozza?

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már vártam,éppen időben. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) #09819904


#09819904
törölt tag

Bacsis majd ír erről 40 év múlva. Addig lényegtelen cikk!

(#8) Psych0


Psych0
őstag

Szerintem ez nem szerverpiacra keszul, hanem kisebb fogyasztasu szuperszamitogepekhez.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10) Reggie0 válasza Psych0 (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

HPC-hez azert inkabb a GPU illeszkedik jobban, mint a CPU. GFlop/W-ban is jobb. Bar biztos van olyan feladat, amihez inkabb CPU kell, csak kerdes, hogy erre mennyire lehet alapozni, na meg ott van a xeon phi is.

(#11) -=RelakS=-: A dinnyeben nagy magok vannak, ez inkabb kivi:)

[ Szerkesztve ]

(#11) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

[troll]
DIIIINNNYÉÉÉÉÉÉT!

;]
[/troll]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12) qisqaqas válasza Reggie0 (#10) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Igen, de az árversenyt nem az Intel fogja nyerni. Ezért lesz fontos a szoftveres ellátottság.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#13) V!ck válasza #09819904 (#6) üzenetére


V!ck
aktív tag

Kerestem a like gombot :DDD

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#14) UnSkilleD válasza Reggie0 (#4) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

nagy routerekbe, switchekbe rakják ezeket

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#15) Pötyi


Pötyi
őstag

Nyomsz egy CTRL+ALT+DEL-t, Windows feladatkezelő, Teljesítmény fül, oszt nem fog kiférni egy 24 colos, 16:9-es monitorra se a CPU használat száz kis grafikonja!

:DDD

QNX is cool!

(#16) #25954560 válasza UnSkilleD (#14) üzenetére


#25954560
törölt tag

igen, az NP4 meg az NPS az EZchipt-tol azok csomagfeldolgozo processzorok, de ennyi ARM maggal nem biztos h arra hajtanak. raadasul a tilera matrixba szervezett magjai eseten lehet h problemas lesz ugyesen kihasznalni a 'belul' levo magokat, tehat rosszindulatu elkepzelesem szerint nem fog szepen skalazodni. valoszinuleg nem egyforma feladatokat fognak vegezni, hanem dedikalt I/O magok lehetnek pl akik kozvetlen a halozatra es a memoriara vannak kotve, a tobbiek pedig csinaljak a feldolgozast. de lehet h egyaltalan nem igy lesz :)

(#17) MK VII


MK VII
veterán

100 mag....... Te jó ég :C

(#18) Duree


Duree
veterán

A százlábú után itt van a százmagú is.Remek,ezt még megszámolni is sok.

duree54

(#19) maxsoft válasza Duree (#18) üzenetére


maxsoft
tag

10 x 10 -et azért még csak meg tudsz számolni. :)

(#20) Reggie0 válasza UnSkilleD (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat oda nem nagyon rajkak. Nem irtak, hogy integralnanak TCAM-et melle, anelkul meg total ertelmetlen.

(#12) qisqaqas: Sosem lehet tudni. Az intelnek van penze bukoban is arulni egy ideig, hogy tonkretegye az ellenfeleit.

[ Szerkesztve ]

(#21) Duree válasza maxsoft (#19) üzenetére


Duree
veterán

Ez csak irónia volt.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.