Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ilosz


ilosz
csendes tag

Kissé recések az élek

(#2) Luck Dragon

Szerintem egész jó képeket készít, másrészt utálom a csigákat és amikor megláttam még az egeret is eldobtam :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) sz.balazs.95 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Most miért? Nézz rá, milyen aranyos. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4) Luck Dragon válasza sz.balazs.95 (#3) üzenetére

Gusztustalan, de a telod viszont annál jobb :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Én most tettem szert egy s4 zoom-ra (lumia 1020-ra nem futja :( ). Kicsit komolyabban neki akarok esni a témának.

A makrós képek jók lettek, a szobros is jó lenne, csak nagyon beégett az ég. Próbáld majd ki, hogy az égre teszed a fókuszpontot. Talán kevésbé ég be.

[ Szerkesztve ]

(#6) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

próbáltam, de akkor meg a szobor túl sötét.
Amúgy összehasonlításképp a HTC One-nál nem is látszanak a felhők, annyira világos az égbolt. :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát, elvileg azért van az Ultrapixel, hogy jobban gyűjtse a fényt. Ezek szerint jól megy neki :DDD

(#8) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor jólvan. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Használj HDR-t, azt pont erre van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#9) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha lenne benne. :D

(amúgy nem vagyok oda érte. Z10-en próbáltam, de jelentősen csökkenti a felbontást, és az árnyékokat nagyon kiemeli.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért kell az ilyen bazi nagy képeket beszúrni? Még asztali internettel is idő, mire betölt mindegyik, a mobilnet leszívásáról meg nem is beszélve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#11) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

lusta voltam kis képeket csinálni, habár gondoltam rá. :D
hány megabites neted van?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#12) üzenetére


Bjørgersson
félisten

15/1, mobilnetből pedig 250 megám van egy hónapra. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

na, jobb már? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, egyelek meg, ezért fizetsz majd egy sört. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.