Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem piskóta, nagyon kedves a forgalmazó. Tiszta szerencse, hogy még nem mentek csődbe. :D

Nekem jobban tetszik az OKKey Kulcstaláló Riasztó. Életünk legnagyobb esélye, hogy egy ilyen csodának tulajdonosai lehessünk potom 2.500 Forintért, holott az eredeti ára 6.990 Forint.
Bocs a túlzó kiszólásért, de mégis mi az anyjukat képzelnek? Pár száz forintos vackot hirdetnek ennyiért?

Én immunis vagyok a csábító ajánlatokra. Pár biztosítós, és egyéb ügynök már beírta a noteszába rólam, hogy "Nem meggyőzhető".

Az a baj, hogy a buta emberek csak azt látják, hogy hú, 65%-os kedvezmény, ezt feltétlenül meg kell venni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Kolondrum válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az a sok hiszékeny ember, akik a számokba kapaszkodnak és úgy mérik ezt, hogy 2x töltötte fel a telómat vagy 3x. Esetleg valaki a mAh kifejezéssel is próbál harcolni. :DDD
Ez itt 5k-ért már drága. Most mondjam hányszor tölti fel a telómat vagy a mAh-ba kapaszkodjak? :DDD A képen lévő MO-n lehet vagy 15 rongy AKCIÓSAN. :))

Most épp bújok egy kínai webshopot ahonnan rendeltem már korábban és most is úton van cucc. A költői kérdésem, hogy mi itt mit(vagy kinek?) fizetünk ennyire sok pénzt, amikor egy micro sim adapter 0.99 dollár postával kínából. A boríték többe kerül, nem , hogy szállítás, még akkor is ha a hajón sok cucc elfér. Nem régen rákényszerültem és vettem 2db nem tartós ócska LR44-es gomb elemet 380ft-ért az infrás hőmérőbe. Ugyan ez az elem kínából 50db-os kiszerelésben 5 dollár alatt van. Darabra ~~20 ft alatt van, de ne legyünk maximalsiták, csak 10db legyen ebből jó, nem kell 50. Éppen innen jött tavaly 5db CR2032-es elem. Mondanom sem kell ez is csak kíváncsiság volt. Még van 2db mert nem merültek le azóta sem a felhasználtak.

Minden esetre szeretnék annak a "boltnak" a tulajdonosa lenni. Mert amíg szar van, veréb is van!

[ Szerkesztve ]

(#3) #56230144


#56230144
törölt tag

Amíg lesznek olyan emberek, akik ezeket a dolgokat megveszik, addig sajnos ez az "üzletág" virágozni fog.

(#4) Kolondrum válasza #56230144 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Voltak, vannak, lesznek.

(#5) #56230144 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


#56230144
törölt tag

Pontosan

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#7) Vakegérke válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod mit? Felvásároljuk a készletet, aztán csapunk neki reklámot, és egy ezressel alámegyünk a jólelkű cég árainak. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Kolondrum válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha magam rakom össze jó minőségű cellàkból a valós 5000milit, sőt többet, akkor sem 6k. Max max max 4 ezerből megvan. Csak érdekesség nem több.

(#9) Vakegérke válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyára így van, nem értek hozzá. Azonban az érdeklődő gyanúsnak találja, hogy túl olcsó, biztos átverés. Inkább megveszi a drágábbat, mert az biztosan jobb. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.