Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Na itt lesz őrjöngés :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Воланд


Воланд
titán

ha a 10" alatti eszkozok piacarol kiszalna az ms az os-t illetoen egy eleg nagy szeletet kiszakitana az uap-bol. minden eroforras a rendelkezesere all az ms-nek arra, hogy ezen a piacon is egy merheto reszesedest erjen el, pusztan egy normalis strategiat kellene kialakitani es azt nem evente megvaltoztatni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem ez fals infó...... :U
Elég sok pénzt és energiát fektettek bele ahhoz, hogy most a Google-al karöltve tevékenykedjenek, emellett folyamatosan nő a piaci részesedésük is, nem véletlen.

woland_y2k: +1

[ Szerkesztve ]

(#4) no1r


no1r
őstag

remélem ez csak kamu

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#5) isti215 válasza no1r (#4) üzenetére


isti215
tag

Valószínűleg (remélem)kamu lehet mert már sok pénzt bele ölt az ms és sztem ilyen könnyen nem adja ezt fel.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#6) kbyte1024 válasza jacis (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Lesz ám:) jonnek az okosok es majd jól elmagyarázzák mi a kép:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Giovan! válasza f(x)=exp(x) (#3) üzenetére


Giovan!
addikt

Pontosan emiatt hülyeség az egész.Nem fogják azt a rengeteg pénzt veszni hagyni.Vagy majd azt mondják a részvényeseknek,hogy bocsesz,de ez az egész sok százmillás WP üzlet nem jött,be,plusz a Nokiát is feleslegesen vásároltuk fel,de nyugi,mert cserébe lesz Google Play. :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) Воланд válasza Giovan! (#7) üzenetére


Воланд
titán

a nokia telefonos reszleget tenyleg feleslegesen vasaroltak fel (le is fogjak irni az egeszet). a legnagyobb problema ott volt, hogy a nokia nelkul nem lett volna megfelelo oem partner a wp melle.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Szergely83


Szergely83
tag

Nem értem miért kéne dobnia a Microsoftnak a Windowsra épülő mobilos fejlesztéseket, hogy android vonalon is terjeszkedhessen. Kicsit kommentvadász szagú a hír szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#10) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Érdekes lesz az androidos Microsoft Lumia :D

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hmm... Ez érdekes. Bár szerintem kamu!

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Simi87


Simi87
senior tag

Na ez kizárt dolog. Ezt még olvasni is fárasztó volt, el tudom képzelni milyen lehet leírni.

(#13) drfedayn


drfedayn
tag

Amennyi zsetont beletoltak már ebbe hülyeség lenne most kiszállni. Ha egy hatalmas bukta lenne a win 10 wp (amire van esély valljuk be őszintén) akkor valoban lenne alapja de most igy elég fakenek tunik. Elobb Jöjjön ki az új os aztán sokminden kiderülhet. Nekem amugy a googletol csak egy jobb waze hiányzik wpre a youtube drive megoldható könnyedén a többit meg nem hasznalom. :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#14) leviske


leviske
veterán

Nem semmi. Google-el megállapodás a mobilpiac elhagyásáról, AMD felvásárlás... Ma egyelőre még csak az Xbox eladásról nem esett szó a cég kapcsán. :DDD

Mindenesetre, ha tényleg ingyenessé váltak a gyártók számára korábban a WP licencek, akkor a cégnek túl sok veszítenivalója nincs. Csak a Windows 10-el való egységesítés után nehezen volna érthető a lépés.

[ Szerkesztve ]

(#15) Glenda


Glenda
addikt

Jó. És mit csinálnak nem Mobileon a Google cuccokkal? Desktopon nem fogják rávenni az embereket az appra, kereső van a browserben. Ennek csak a telefonos rendszerrel van értelme.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) Pearce


Pearce
aktív tag

Minek jön akkor a 940 és 940XL, ha kivonulnak a telefonos piacról?
Meg minek fejlesztik a telefonos win10-et, minek mutatták be a Continuum videókat?

Úgyhogy, ahogy előttem már leírták, eléggé fake-nek tűnik ez a hír.

[ Szerkesztve ]

(#17) tatararpad válasza Воланд (#2) üzenetére


tatararpad
őstag

10" alatti modellek nélkül konkrétan értelme nincs az UAPP-nak, mert csak a desktopos verzió gombjait kell érintőkijelzőnél felnagyítani, vagy még annyit se. Mert ARM-es Windows tablet nem lesz egy darabig, vagyis lenne érintőkijelzős 10+-os gép meg nem érintőkijelzős 10+-s x86-os gép.

[ Szerkesztve ]

(#18) Decske


Decske
aktív tag

Szerintem április elseje már két hónapja elmúlt. Ennél nagyobb marhaságot mostanában már régen olvastam.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#19) Tomcat


Tomcat
őstag

Nem tartom elképzelhetetlennek én sem azt a "teóriát" amely szerint a Windows Phone környezet lesz a következő amely ugyan szépen lassan de idővel biztosan eltűnik a kínálatból az Android javára.

Tomcat

(#20) .Szaki. válasza Tomcat (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem hiszem, hogy eltűnne, az iOS után azért még mindig ez a harmadik legnépszerűbb OS. Sokkal szerényebb réteg a BB10 és látod még azt is bőven frissítik és az is távol áll a rossztól.

Nem rossz egyébként, meg az átlag WP felhasználó sok esetben teljesen mást keres egy telefonban, mint egy Androidos, ezért nem gondolom, hogy ez reális elképzelés. A 8.1 viszont tény (szerintem), hogy nagyon el lett baltázva. Ha jó lesz a W10, akkor szerintem bőven megtarthatja az ügyfeleit, sőt akár még toborozhat újakat is, de ahhoz sokat kell dolgozni rajta.

(#21) sgamez


sgamez
tag

Ha ez igaz akkor erre azt tudom mondani hogy hahahaha :) a sok wp huszar akik bizonygatjak evek ota ,hogy jo lesz ez, most nyakon fossa oket a gazdajuk :) persze lehetne ez a droiddal is forditva, de nemigy van :)

(#22) Simi87 válasza sgamez (#21) üzenetére


Simi87
senior tag

Ha a kettő között kéne választanom, akkor már inkább wp.

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Remélem ha létrejon addig kibirja a BB ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) Wildpath válasza ledgeri (#23) üzenetére


Wildpath
tag

Nem fog/ja ;]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#25) Воланд válasza sgamez (#21) üzenetére


Воланд
titán

beled is sok kultura szorult...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) sgamez válasza Воланд (#25) üzenetére


sgamez
tag

Egy huszar :D

(#27) Воланд válasza .Szaki. (#20) üzenetére


Воланд
titán

az, hogy nepszeru eros tulzas. inkabb ugy nez ki a kep, hogy a android mellett a wp az, ami jelen van also kategoriaban is es ott normalis teljesitmenyt tud nyujtani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Simi87 válasza Воланд (#27) üzenetére


Simi87
senior tag

Alsó kategóriában szerintem csak a wp a vállalható.

(#29) macskea válasza Воланд (#8) üzenetére


macskea
őstag

A feleslegesség és a költségként való leírás hol függ össze?! Szerintem van itt egy kis gazdasági képzavar... :S

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#30) .Szaki. válasza Воланд (#27) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jogos, félreérthertően fogalmaztam, de az alsó kategóriában tulajdonképpen ez az egyedüli olyan OS, amit azért látni emberek kezében. F.OS-t eddig egy embernél láttam életemben.

(#31) tuki2200


tuki2200
senior tag

A BB is a Google felé megy, a Microsoft is..az alma évről évre egyre rosszabb telefonokat (es szoftvereket) gyárt.. Nagyon az egységes platform felé megyünk, nem tudom jo-e ez

(#32) Ricardo válasza Pearce (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Anno a Nokia is kiadta a 808-at pedig már bejelentették a Symbian végét. Az N9 is megjelent pedig tudták, hogy nem lesz folytatás.

(#33) Glenda válasza tuki2200 (#31) üzenetére


Glenda
addikt

az alma évről évre egyre rosszabb telefonokat (es szoftvereket) gyárt

Nekem az új szoftverek tetszenek. Hardver terén viszont Androidnál sincs wow készülék, mint a Galaxy S2-3 volt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#36) DaveJr válasza Pearce (#16) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem kivonulnak....csak oprendszert váltanak (a híresztelések szerint)...eléggé más a két dolog.

De akkor már minek megtartani egy olyan hardvergyártó részleget (mobil) ami saját házon belüli rendszer alá tolta a vasat. Ez a legnagyobb ellentmondás az egészben.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#37) Воланд válasza DaveJr (#36) üzenetére


Воланд
titán

os valtasrol foleg nincs szo. a windows 10 mobile fejlesztese kisebb koltsegekkel jar, mintha androidot hasznalnanak. a hw reszleg meg nem lesz megtartva, mert hosszu tavon semmi szuksege ra az ms-nek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) panaro


panaro
csendes tag

Ezt nem a Jereváni Rádióban hallották? :)

Ha egyáltalán valami igaz belőle, akkor az szerintem csak szolgáltatási cserebere lehet. Az Android out-of-box tartalmazhatja az Office-t, esetleg beépülhet a Google appsba (ha a Google egyáltalán akarja), míg a Windows Maps appja alá a Google adhatná a térképet (saját térképet már biztosan nem akarnak csinálni, ld. Uber-szerződést, inkább vesznek majd térképadatokat), Cortana alá pedig a keresőmotort.

Nagy kérdés, hogy a Google-nak ez mennyire érdeke. Ha úgy gondolkodna, mint az MS, miszerint minden platformon legyenek ott azok a szolgáltatásaim, amiben nagyon jó, esetleg a legjobb vagyok, akkor láthatna benne fantáziát. Ha viszont úgy, mint az MS gondolkodott még egy-két éve is (a szolgáltatásaimmal eladom a saját oprendszerem és fordítva), akkor nem fog. És igaza lehet. Most. Később nem biztos. Ezért váltott az MS is.

[ Szerkesztve ]

(#39) Wesder válasza Simi87 (#28) üzenetére


Wesder
félisten

20.000ft-ért hasznàlható droidom van... Csoda? Nem hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) panaro válasza panaro (#38) üzenetére


panaro
csendes tag

És a legnagyobb kérdés, mit szólnának ehhez a versenyhatóságok...

(#41) troviko


troviko
senior tag

Szerintem kifejezetten jó lépés lenne. Ezzel a 2-3%-os piaci részesedéssel úgyis csak a veszteséget termelik, és égetik magukat. A Google mára kvázi "beérhetetlen" előnyre tett szert. Persze egy jó rendszerrel, és iszonyat mennyiségű pénzzel sok-sok év alatt be lehetne érni, de nem ér annyit.
Én is sokkal szívesebben látnék ütős MS termékeket Androidos kütyükön, mert az Androidra jelenleg elérhető MS Office elég gyengus. Lehetne szorosabb együttműködés, jobb minőségű szoftverek. Az MS pedig koncentrálhat a nagy, 10+ colos tabletekre, ahol a Windowsnak hála ő van, vagy legalábbis, ha ügyesek, ő lesz vitathatatlan előnyben. Minőség és használhatóság, produktivitás tekintetében agyonverik a Google tábláit, az egyre olcsóbb hardverknek hála, talán eladási számokban is elkezdhetnék a felzárkózást.
Win-Win szitu lenne.

https://www.oldtech.hu/

(#42) f(x)=exp(x) válasza Wesder (#39) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Egy linket is tudsz adni? :U

(#43) Simi87 válasza Wesder (#39) üzenetére


Simi87
senior tag

Hihetetlen.

(#44) razzorr válasza Wesder (#39) üzenetére


razzorr
őstag

Használható? Meddig? 2 hétig még be nem lakod szeméttel és le nem lassul és darabos lesz annyira, hogy hozzá képest a diavetítő egy élmény. Hülyeséget én is tudok mondani.
De ha úgy mondod, hogy 20eFt volt 100év előfizura, az más tészta.

(#47) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Én szerintem minimum úgy menjenek a google szolgáltatásai mint az iosen. Vagy inkább mint az asztalin. Komolyan ne kelljen már third party appal megoldani a youtube-ot.

(#48) joey04


joey04
titán

nem rossz ötlet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) cannibal


cannibal
senior tag

Amióta telefonom van a wp jött be eddig a legjobban. Ha valamiért ez megtörténne, akkor mit válasszak ha nem tudom (és akarom) kifizetni az iphone-t, és a droidtól meg konkrétan rosszul vagyok?Remélem sokáig nem kell váltanom.

(#50) Simi87 válasza cannibal (#49) üzenetére


Simi87
senior tag

Akkor jön a Samsung E-1270, a legjobb Samsung.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.