Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mármint a kiscicák miatt. ;]
Egyébként teljesen igazad van.

Nálam egyébként a pocaklakó szó váltotta ki azt, hogy közérdekű felhívást kellett közzé tennem a Facebookon, hogy ahányszor egy ismerősöm használja ezt a szót, annyiszor megölök egy bébifókát.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) MattM


MattM
tag

Pillangóhatás :) Jól szórakoztam a bejegyzésen, ami egyébként nagyon igaz.
Csapoati: a pocaklakó szótól a hideg kiráz. Mindig a xenomorphok jutnak róla eszembe.

(#3) proci985


proci985
MODERÁTOR

kb, bar en roviden le szoktam irni a valaszomban, hogy kerdezzen ra a forumban, tobben latjak, tobben tudnak segiteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Ereztem en, hogy a Nikon D500-as lesz a jo valasztas... es a kiscicak is megmaradnak :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Stauffenberg válasza proci985 (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is csak ennyit tudok akarok válaszolni az ilyen privátokra, de azért ez rossz szokás. Majdnem annyira utálom, mint a kiválóan összerakott hamburger mellé odahányt ázott mirelit sültkrumplit.

(#6) proci985 válasza Stauffenberg (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kb.

jo, a szakmai reszt hozza szoktam rakni, de kb ket sorban ugy is el lehet intezni. aztan a forumra mehet a normalis valasz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Azért léteznek esetek - és különlegesnek vagy ritkának nem is mondhatni őket - amikor a például hozotthoz hasonló kérdés szabályos vallásháborút vált ki a fórum úri közönségében, és a szerencsétlen páciens megpróbálhatja kiválogatni a 20 "én is ezt akartam kérdezni", 70 találgatás, és 300 anyázás közül azt a 8 hozzászólást, amik tartalmának mindössze 10%-a alapján el tudja dönteni a kérdést. Ezt nem nevezném hatékonynak. Akkor már inkább jól megválasztott alannyal a privát üzenet, az összes kockázatával. Aki meg azt mondja ilyen nincs, az még nem látott életében fórumot közelről.

[ Szerkesztve ]

(#8) Csapoati válasza ergoGnomik (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezért vannak a moderátorok és a topikgazdák.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) ergoGnomik válasza Csapoati (#8) üzenetére


ergoGnomik
tag

Ez nyilván igaz, de "Nem lehet minden pofon mellé egy forgalmi rendőrt állítani".

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Alapvetoen egyet ertel veled. ;)

Egy dologhoz fuznek hozza:

A privátban feltett szakmai kérdés rossz!

Attol fugg. Konkret dolognal ez nem lesz igaz. Tehat ha neked van egy nikon d810-ed es azzal kapcsolatban irok, az celravezeto privat uzenet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Stauffenberg válasza Lauda (#10) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Tehat ha neked van egy nikon d810-ed es azzal kapcsolatban irok, az celravezeto privat uzenet."

Nem. Van topik ahol kérdezhetsz róla.

(#12) Lauda válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Ettol meg nem lesz rossz, ha privatban kerdez.

(#13) Zoja™ válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


Zoja™
őstag

Egyetlen kérdésem lenne. A bejegyzésed linkjét használhatnám aláírásnak? :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Csapoati válasza Lauda (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mintha pont az lett volna a poszt alapvetése, hogy rossz, nem? :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Lauda válasza Csapoati (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor javaslom olvasd el a bejegyzest, majd az en hozzaszolasaim is, hogy lasd mirol van szo.

(#16) Balrog


Balrog
tag

Ezek után én soha többet nem írok privát üzenetet senkinek. Az a rengetek kiscica... és talán köztük volt a jövő Gandhija vagy Teréz anyája... :(

Nem mintha bárkitől is kérdeztem volna bármit, privátban szakmai témával kapcsolatban. ;]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#17) Csapoati válasza Lauda (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem te olvasd el inkább alaposabban, mert Stauffenberg is nemleges választ adott a kérdésedre. ;) Ha egyszer van topikja a dolognak(márpedig szinte mindennek van), akkor rossz a privát szakmai kérdés.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) moonlight115


moonlight115
tag

Ezt jó volt olvasni.
Igazad van, mi is ezt szoktuk tanácsolni az angolos topikban. Több szem többet lát. Lehet javítgatni egymás hibáit. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) kenwood


kenwood
veterán

Van benne valami.
Mondjuk rengeteg olyan ember alairasaban szerepel a "privatban nem valaszolok", aki egy osszetett mondatot keptelen leirni/ertelmezni.
Vagy ott van pl az a srac az azonnali kerdesekben,aki szinte mindenre valaszol, de altalaban csak vaktaban lovoldozik,es ilyen "inditsd ujra a gepet" tipusu blodsegekkel pusztitja az emberek agysejtjeit.
Szinten ebben a topicban ha valami kerdesem van,mindig visszaolvasok par bejegyzest.
Az a tapasztalatom, hogy mindig tele van olyan tok egyszeru kerdesekkel, amire legalabb 100-an tudjak a valaszt,de senki nem hajlando reagalni ra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#20) Csapoati válasza kenwood (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"tudom, hogy biztos volt már, de..." illetve "lusta voltam visszaolvasni, de..." :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Lauda válasza Csapoati (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Jo en nem magyarazom tovabb, hogy mit irtam le. Ha nem erted hat nem erted. ;)

(#22) Stauffenberg válasza Lauda (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

1.) Másokat is érdekelhet a kérdésed.
2.) Másokat is érdekelhet a kérdésedre kapott válasz.
3.) Több ember adhat rá választ.
4.) A válaszadók egymást is ki tudják javítani tévedés esetén.

Szakmai kérdésnek a fórumban a helye.

(#13) Zoooja: Bátran, eleve a párbeszéd beindítása volt a célom. Így működik egy nyílt fórum. ;]

(#23) Zoja™ válasza Stauffenberg (#22) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#24) Csapoati válasza Lauda (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Továbbra is úgy tűnik, hogy te nem érted, de ha gondolod, privátban elmagyarázom. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Stauffenberg válasza #45553408 (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is "mobilos topikgazda" vagyok (LG G4), de érdekes módon pont nem onnan jön a legtöbb megkeresés, sőt a G4 tábor felől jön a legkevesebb szakmai kérdés.

(#28) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Ha privátban keresnek meg szakmai kérdéssel, akkor vagy küldök egy linket hogy melyik topicon tegye fel a kérdését, vagy megírom, hogy előzetesen egyezzünk meg, hogy mennyit fog majd fizetni a munkámért cserébe. Vagy mindezeket együtt.

Fizetni még nem akart senki, de gyakran kapok nyomdafestéket nem tűrő választ.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#29) szupermacs


szupermacs
veterán

Még sose fényképeztem kiscicákat. Ki kéne próbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.