Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Nem túl szép, még úgy sem ha házon belül maradok (boom beach). Elég szomorú, hogy egy az egyben coc klón, ennél lehettek volna azért kreatívabbak is. Talán az sw márka eladja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) sztanozs


sztanozs
veterán

Mivel elég sokára jelent meg, így van már anyag a bővítéshez, úgyhogy nemsokára jön még plusz 1-2 oldal :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) JohnK


JohnK
aktív tag

Ezért törölték a Star Wars 1313-at, hogy ilyeneket adjanak ki. Gratulálok Disney!

http://www.youtube.com/watch?v=BQyGu4EqZsU

(#5) Archer


Archer
őstag

Jó lenne, ha valami normálisat is kihoznának a Star Wars névből. A fénykorban jöttek itt olyanok, mint: KotOR, Jedi Knight, X-Wing, Republic Commando, Rogue Squadron. Jó lenne, ha nem csak ilyen bizb@szokat sóznának a népre.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#6) cskamacska válasza Archer (#5) üzenetére


cskamacska
addikt

"You've got to feel sorry for Star Wars fans in this day and age, when you're not mocking them or kicking them down flights of stairs I mean" :DDD

JohnK: 1313 csak enyhén lett volna Uncharted koppintás SW köntösben. ;] Inkább az Obsidian-nak adták volna jogot egy újabb KOTOR-hoz. :K Vagy esetleg ha az EA nem WoW-nak akart volna fejjel nekirohanni, akkor a Bioware is megbirkózott volna vele. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) Dealer95 válasza saelin (#1) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem az Allies in War jutott ezembe elsőnek.
Mintha csak egy skin-t kapott volna.

cskamacska :
"1313 csak enyhén lett volna Uncharted koppintás SW köntösben. "
PC-re jó lett volna...hiánypótló ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) JohnK válasza cskamacska (#6) üzenetére


JohnK
aktív tag

Nem játszok konzolon, de nem hinném hogy minden TPS-t Uncharted klónnak kéne bélyegezni, előtte és utána is voltak TPS-ek... Kotor is jó lenne persze, de lehet fújhatjuk mindkettőt jó darabig. :((

(#9) NandoXXL válasza JohnK (#4) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Keresztet vethetünk a Star Wars játékokra. Ezentúl csak ilyen szemetek várhatók.

(#10) Troyan001


Troyan001
tag

Galaxy control

Egyébként a fenti jó játék, már pár hete nyúzom.

(#11) AeSDé Team válasza NandoXXL (#9) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Nem biztos, csak a Disney fejlesztésű kacatokat ki kell hagyni. Remélem sok stúdió licenszeli majd a StarWars címet, például a DICE próbálkozása nekem nagyon bejön.

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszi a tesztet :) Most már biztosra tudom, hogy kipróbálom, jobban tetszik mint a CoC :)

Finn the human

(#13) saelin válasza AeSDé Team (#11) üzenetére


saelin
veterán

A remény hal meg utoljára, de tény hogy rég láttam jó sw játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Engem sokkal jobban zavar, hogy a cikk írója 3 napja játszik a játékkal, így biztos reális az írás. Én 3 nap alatt csillagokat se adok nem hogy cikket írók. Egyetértek viszont azzal, hogy ez ócska lopás, ahelyett hogy valami újat alkottak volna.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#15) sztanozs válasza dzsidzsas (#14) üzenetére


sztanozs
veterán

Miért ne tetszhetne valami 3 nap után - ráadásuzl úgy hogy a játék akkor épp 3 napja volt elérhető bárki számára? Most párhuzamostan nyomom a CoC-t és ezt.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16) dzsidzsas válasza sztanozs (#15) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Mondjuk azért, mert ezt a típusú játékot 1-2 hét után utálják meg, vagy unja meg a legtöbb ember. Érdemes kivárni, hogy itt is jön-e az érzés. Mondjuk azért, mert 3 nap alatt csak a felszínt kopogtatod a játékban és nem tudsz választ adni a legtöbb embert érdeklő dologra, érdemes nyomni belső vásárlások nélkül nélkül. Mondjuk azért mert nem lehet 3 nap alatt, mikor mindenki védett, hogy miképpen oldották meg a PvP-t, lehet az első csata után uninstall. Stb., stb.,...

https://rollerezz.blogspot.com/

(#17) sztanozs válasza dzsidzsas (#16) üzenetére


sztanozs
veterán

Btw 1 nap alatt dobtam össze a cikket, kb egy hétre rá jelent meg, és azóta is eltelt már egy hét...
Eltelt egy hónap, és ha gondolod válaszolok a játékkal kapcsolatos kérdésekre.

Amúgy tudtam volna frissíteni a cikket megjelenés előtt is, de azt ugye nem igazán szabad, mert akkor a korrektor munkája kárba vész...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18) sztanozs válasza sztanozs (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

Frissítettem a cikket...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) sztanozs


sztanozs
veterán

Kijött Androidra is - [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20) saelin válasza sztanozs (#19) üzenetére


saelin
veterán

Ki is próbáltam a mai nap és vissza is szívom azt, hogy csúnya a játék. Pedig a képek alapján annak tűnt...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) TheProb


TheProb
veterán

Üdv!

Android-os kollégákat kérdezném, hogy mi a tapasztalatuk a játékkal? Nálam 10ből 9x megáll a töltés, random crash-el, stb. ergó élvezhetetlen és kib@szott idegesítő...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#22) sztanozs


sztanozs
veterán

Van Windows 8.1 és Windows Phone változat is :Y

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#23) busman


busman
addikt

Sziasztok!
Nem csinál valaki PH szkvadot?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24) sztanozs válasza busman (#23) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem van egy HungarianArmy nevű Squad-om, oda még lehet csatlakozni.

TheProb: az androidos issuekat javították már?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#25) geleati


geleati
tag

A chapter 10 valakinél előjött már? Mert hiába fejeztem be a 9-et, a 10 nem akar megjelenni. Rebel oldalon vagyok.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#26) albertboy


albertboy
tag

Star Wars Commander Hungary Facebook csoport:
https://www.facebook.com/groups/753781418022276/

Magyar Aktív Squadok listája: (akikről tudunk)
HUNArchers - Empire - Android/iOS
HunEmpire - Empire - Android/iOS
HungarianEmpire - Empire - Android/iOS
HungaryPower - Rebel - Android/iOS

[ Szerkesztve ]

(#27) sztanozs válasza albertboy (#26) üzenetére


sztanozs
veterán

Én már abbahagytam rég - mik a friss újítások?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#28) Fonika


Fonika
csendes tag

Sziasztok a Magyar.Jedik squad vár aktív tagokat. Üdv

Szia :)

(#29) Astoria válasza Fonika (#28) üzenetére


Astoria
csendes tag

sajna alegutobbi frissitessel sokmindent rontottak jatekon,gyengebbek lettek a birodalmi repulo egysegek, de tobb leh beloluk, es dupla annyi ido a fejlesztes. Így lassabb a fejlodes, kevesebb a nyersanyag. De egyenlore kitartunk Vaderfiai klan vagyunk. :DDD

ASUS TUF F15

(#30) Winne


Winne
nagyúr

Játszik innen még valaki? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#31) Vadernagyúr válasza Winne (#30) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

én igen :)

PSN: joskovagyok199

(#32) Winne válasza Vadernagyúr (#31) üzenetére


Winne
nagyúr

Melyik squadban vagy? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.