Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

A második rész szerintem nagyon ütős volt szóval jöhet a folytatás :D

(#2) Sonja válasza Garada (#1) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosan ezen a véleményen vagyok magam is! :K Megjelenésekor megvettem PC-re a Limited Edition-t angliából, mivel idehaza PC-re nem volt kapható. :) Ezt is megveszem. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3) Mokó válasza Garada (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1 ,bizony hogy jò volt a 2 mai napig casual dolog harcihelivel megszüntetni a forgalmi dugòkat,vagy 300al beleszâguldani az ùt melletti dinnyeàrusba :Y

(#4) Mate


Mate
nagyúr

Az egy nagyon tetszett. A kettőnek jó a grafikája, nagy a térkép stb. Egyszóval jó, viszont játék 25%-tól baromi monoton. Újra és újra ugyan azt kell csinálni.

(#5) Assimilator


Assimilator
őstag

Ez nagyon jó hír lenne. A 2-t iszonyat jól eltalálták. Grafikában, hangulatban sokan tanulhatnának tőlük.

(#6) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:C :DD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nem a Just Cause készítői dolgoznak most a Mad Max-en? Vagy ezt már másik csapat fogja hegeszteni?

(#8) Shing


Shing
őstag

Szerintem is monoton volt a játék egy idő után. Pedig minden nagyon jól megvolt csinálva. Ha ráfeküdtek volna még akár 1 évig és csak tartalmat, érdekesebb küldetéseket nyomtak volna a játékba, akkor ezt most a GTA-val egy szinten emlegethetnénk és 20milliós eladásuk lenne. De hát ők tudják... remélem az új rész jobb lesz.

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Eltalált volt az biztos, nekem az 1 is tetszett, az idióta hibái ellenére. Remélem jó lesz ez is

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) Glenda


Glenda
addikt

Szerintem tökéletes játék. Grafikából nekem jobb nem kell, maga a játékmenet is jó, hatalmas felfedezhető terület.

Jelenleg is ezzel és a Diablóval játszom felváltva.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#11) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én próbáltam megszeretni, bár valahogy a városok kicsit élettelenek voltak.

Ugyanakkor azért hagytam abba, mert nekem túl pörgős volt, és kicsit bugyuta a sztori. :)

(#12) Chapel


Chapel
addikt

Megvettem az egyet. Tetszett benne az a cirka 20 évvel ez előtti AI. Botrányosan gagyi volt. Megvettem a 2.-őt, majd itt...a graf még okés, de ua az ostoba AI.
Nem a 3.-at nem fogom :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.