Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ez benne van a játékban. Mióta az eszemet tudom focizom, bár sosem sikerült olyan szintre jutnom, hogy akár egy kutyaütő bandába is beférjek, de túléltem én is egy csomó ilyet - mindig kívülállóként, nem is értem, hogyan úsztam meg eddig mindent, pedig oda merem tenni magam.

De ha valakit felrúgok (ami sosem direkt történik), akkor az az első, hogy bocs, és hogy nincs-e komoly baj.

Illetve: csak oda állok be, ahol ismerem az embereket, nem egymás szétrugdalása a cél, hanem hogy mozogjunk egy jót. Én egyébként is alapvetően meghalok a szépségben...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Részvétem és jobbulást.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3) Peet210 válasza Bog (#1) üzenetére


Peet210
őstag

Igen tudom, hogy benne van. Nem is haragszom ha véletlenül megrugnak és elnézést kérnek, soha nem is haragudtam, hisz mindíg úgy voltam vele, hogy ez benne van a pakliban.
Kapus poszton játszom a labdáért mentem ki és a fejem nem volt olyan közel a labdához, hogy esetleg el lehetet volna véteni. Mégis olyan erővel rúgott fejbe, hogy azonnal elterültem (jelenleg nem tudok még rágni se, a vacsora elfogyasztása is nehezemre esett).
De mégis az bosszant hogy még elnézést sem kért. Városi kispályás terembajnokságban ez nem kellene, hogy divat legyen.
Ma csak a vizit díj 600 Ft volt + a gyógyszer.

philoxenia
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4) Grizzly79


Grizzly79
tag

Engem is fejberúgtak egy csomószor. Kapus voltam. Hát iszonyat szar érzés, amikor 2-10 mp-ig azt sem tudod, hogy hol vagy.

Én egyébként egy meccsen egyszer egy srác mindkét kezét eltörtem! Esküszöm véletlen volt! Alámszaladt, amikor fölugrottam a labdáért és kisodorta a lábamat. Előbb ért le a földre feltámaszkodott, én pedig ekkor zuhantam vissza a támaszkodó kezeire. Szegény srácot nagyon sajnáltam! Akkor fociztam utoljára.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#5) #06658560 válasza Peet210 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

feljelentés nem lett belőle? Mert ha jól tudom a nyolc napon túl gyógyulót kötelező az orvosnak jelenteni. És ha még egy bocs sem hangzott el, ez lenne a minimum vele szemben sztem. Tanulja csak meg a viselkedés mikéntjét.

(#6) Ygg


Ygg
senior tag

Jobbulást!

(#7) Peet210 válasza #06658560 (#5) üzenetére


Peet210
őstag

Igazság szerint gondoltunk rá, de mivel sportbaleset ezért nem nagyon tudnának vele mit kezdeni (a rendőrség is ezt mondta). Az orvos is mondta, hogy ilyen sportsérüléseknél nem szoktak ilyet csinálni.
Sajnos ez a sérülés azon kívűl, hogy nagyon kellemetlen még pénzbe is kerül. Tudom, hogy csak pár ezer forintról van/lesz szó de nekem az is sokat számít.

Ygg
Köszi.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#8) Peet210


Peet210
őstag

Egyéként ez a betegellátás is kész katasztrófa (és ezt az orvos is megmondta).
Mentővel bevittek a korházba ott bementem a rendelőbe, közbe fogom a fülem mert vézik. Mielőtt elkezdtek volna vizsgálni előkotortam a pénztárcám és 300 ft. Igazábol nem csináltak velemm semmit csak megröntgeneztek és kész. Innen átküldtek a klinikára. Legalább beutalódt adtak, jaj de jó (így csak 300 ft). De épp ma reggel mondja Édesanyám (mert akkor már ugye ők is ott voltak), hogy a beutaló ellenére mivel hétvége van 1000 ft. Én meg azt hittem 300 (mert akkor épp vizsgáltak és nem én fizettem). Na puff neki.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#9) Solad válasza Peet210 (#8) üzenetére


Solad
őstag

surgossegi ellatasnal tudtommal nem kell vizitdijat fizetni. bar lehet rosszul tudom

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Jobbulást kívánok!

Addig is vigasztalódj Churchill-től vett mottómmal:

"No sport, absolutely no sport" :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11) philoxenia válasza Kareszovics (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem nem a foci a hibás, Őt is a bocsánatkérés elmaradása bántja alapvetően, nem a sérülés. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) waccamár


waccamár
senior tag

Helo!
Először is: jobbulást.
Másodszor. Nem is tudom hogy kezdjek bele a mondókámban. Kezdem is a közepén. Gördeszkázok lassan 5 éve, és még semmi komoly bajom nem volt. Néhány porcleválás, több száz horzsolás, apróságok. És a legtöbb deszkás haveromnak az évek alatt nem lett komoly baja, pedig odatesszük magunkat, meg hát nem olyan nehéz elesni azért :) Aztán itt a többi haveromat akik fociznak, stb., szoktam hallgatni hogy milyen balesetei vannak. Egyikbe belecsúsztak, elszakadt az ínszalag, teljes erőbedobással sosem focizhat már. Itt a te példád is hogy fejberúgtak. Akkor miért a gördeszkát, és hasonlókat nevezik extrémnek és veszélyesnek??? A normális sportok között lényegesen nagyobb a sérülések száma. Ok, deszkázás közben haltak már meg, tört már el boka, stb.,egyik haverom tavaly úgy esett hogy visszatört a karja, kb 3 lemez meg 8 csavar tartja össze, de ebben az a más, hogy ott az ember saját magát hibáztathatja, még csapatjáték közben elszenvedett sérülésnél többnyire egy másik ember a hibás.
Félreértés nem essék, szeretem én a focit, meg a csapatjátékokat, most is mennem kéne kosarazni mindjárt, csak én a közvéleményt nem értem... nah mindegy.

bocs, hogy elég érthetetlenül fogalmaztam, most keltem fel :)

(#13) Kareszovics válasza philoxenia (#11) üzenetére


Kareszovics
addikt

Értem én, csak egy kis vidámságot akartam. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) philoxenia válasza Kareszovics (#13) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem, most fáj Neki, ha nevet, bár lehet a sírás is. :U ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) 7 válasza waccamár (#12) üzenetére


7
addikt

Tobb okbol is extrem a gordeszka:
- ha kicsit nem figyelsz oda, maris lehet, hogy eses a vege, aminek meg szinte biztos, hogy serules (meg ha csak horzsolas is)
- ha rosszul mered fel a kepessegeidet, es azokat meghalado dolgot akarsz csinalni, konnyen torhetnek a csontjaid

(a snowboard/si - amit egyebkent en is uzok - egy kicsivel tobb eselyt ad a hibazasra, mert a ho altalaban puha... de azert ott is csunya vege lehet, ha hulye az ember)

(#16) #06658560 válasza waccamár (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

nezz MTV scaredot es megtutod miert extremsport. Es mennyi marha van ezen teruleten...

(#17) Peet210


Peet210
őstag

Köszönöm mindenkinek. :R
Mára kicsit jobb lett. A fájdalom csillapodott a fülemben, most jöttem haza a vizsgálatról.
Bár a számat még mindíg nem tudom összezárni rendesen ezért csak olyanokt tudok enni amit nem kell rágni.

A nevetéssel óvatosan bánok inkább csak mosolygok :)

Today's record, is tomorrow's motivation

(#18) BloodRay


BloodRay
veterán

Jobbulást kívánok én is!
Régebben kézilabdában én is kapusposzton játszottam, nah ott is lehetett szépeket kapni. ;)
Szánalmas alak aki megrugott. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) #64791808 válasza Bog (#1) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem, nincs igazad, nincs benne.

A csapatsportban a két szembenálló csapat ellenfelek, nem pedig ellenségek. Az, hogy valakit úgy fejberúgnak, hogy a füléből csorog a vér, az jócskán túlmutat a sport keretein. Az, hogy ezután az illető bocsánatkérés helyett le sem szarja az egészet, az pedig egyértelműen bizonyítja, hogy nyíltan a másik eltaposása volt a cél a sportgyőzelem helyett.

Ha ez a sport, akkor a sport gusztustalan.

(#20) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Jobbulast! :)

(#21) waccamár válasza #06658560 (#16) üzenetére


waccamár
senior tag

hidd el sok durva esést láttam már, kb az összes deszkás videóban van... az meg hogy kinek mi az őrültség, relatív ;)

(#22) Napfénysüti

Jobbulást!
Együtt tudok érezni veled én is kapus vagyok.
nem egyszerű a portások dolga és nem is egy életbiztosítás...

Més que un club!

(#23) sasa311 válasza Peet210 (#3) üzenetére


sasa311
veterán

Sürgősségi betegellátásban nem kell vizitdíjat fizetni!!!!

Amúgy ha így fejberúgtak, akkor
ad1 : kiesett vagy 10 mp
ad2: nem is hallottál semmit

Honnan tudod, hogy nem kért az illető bocsánatot? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.