Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hát ez hatalmas :C

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) domi007


domi007
őstag

Van iPhonera is ;)

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#4) gzbotii


gzbotii
veterán

Errol meg hallotam, de nem probaltam. Lehet, eljott az ideje :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jól hangzik.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6) Pubilol


Pubilol
tag

Mennyire elterjedt itthon? Elvétve találni csak "szellemeket", vagy ide is szórtak néhányat? :B

(#7) Tutu7030 válasza Pubilol (#6) üzenetére


Tutu7030
veterán

Van egy-kettő. Én a lakásban is fogtam egyet.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) Namelesske válasza Pubilol (#6) üzenetére


Namelesske
addikt

Szerintem random generálja a program.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#9) PistiSan


PistiSan
addikt

Elkaptam ma 5-öt! Nagyon vicces játék :D
(szerk)
Biciklivel menjetek, úgy nem tudnak elmenekülni! :Y

[ Szerkesztve ]

(#10) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Több mint 2 éves játék, de nem véletlen, hogy nem terjedt el. Szerintem max. 10-20 év közötti fiatalok fognak az utcán rohangálni, hülyének nézetni magukat, de még a 20-ban is kételkedem.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#11) Tikakukac válasza NathanCullen (#10) üzenetére


Tikakukac
titán

Azért mondjuk terepen némi itóka után én igencsak jól szórakoznék. Nyáron meglátjuk majd, kipróbáljuk.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) NathanCullen válasza Tikakukac (#11) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Arra én is gondoltam, hogy terepen... De egy ilyen kezdetleges valami miatt nem hiszem, hogy fog valaki tervezgetni. Random meg nem hiszem, hogy valaki, akár nyílt területen is, neki fog állni fogócskázni.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#13) Pubilol


Pubilol
tag

Kipróbáltam ma, és tényleg random generálja a szellemeket. Fogtam is hármat, meg egy ajándékdobozt.. majdnem bele is kellett másznom érte a tavunkba, mert nagyon közel kellett mennem hozzá :D Amúgy ötletes cucc, de én leginkább úgy tudnám elképzelni, hogy ketten-hárman egyszerre, versenyezve, ki fog meg többet 15perc alatt.. Modern számháború :DD

(#14) Tv válasza PistiSan (#9) üzenetére


Tv
senior tag

A biciklin felröhögtem :D

(#15) Teasüti válasza Tv (#14) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Viccen kívül azzal érdemes játszani az ehhez hasonló térképes játékokat. :)

(#16) Dyingsoul válasza NathanCullen (#10) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ugyanezen a véleményen vagyok, még nem hallottam ekkora hülyeségről, mint ez a játék...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.