Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Utóbbi füles nem rossz, de árban szerintem sokat kérnek érte.

Ha azt nézzük 30-ért már lehet kapni TECHNICS RP-DH 1200-t, vagy
Pioneer HDJ-500 25ezerért.

Picit drágának találom a Soundmagic-et ,természetesen marketing nélkül is lehet minőségi egy termék :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) schawo


schawo
titán

A PL50-t a hangminősége helyett inkább a kényelme miatt szeretem. Tökéletesen, stabilan illeszkedik a fülbe, jó a szigetelése, és a mellékelt "gumikanyar" miatt a kábelzaj sem jön át. Emiatt biztonságos helyen való futáshoz, sportoláshoz tökéletes. A hangja messze nem optimális, a mély tartomány hiányos, nem kiegyenlített, a középtartomány enyhén torzít, emiatt kicsit dobozhangú. Részletessége rendben van, de a magasakból kicsit kevés jutott.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) plus44 válasza schawo (#2) üzenetére


plus44
veterán

Én a közepet nagyon rendben találtam, korrekt és kevésbé mos, viszont a magassal már nem voltam maradéktalanul megelégedve, tekintve a bejáratás előtti fiaskót. A mély meg olyan, hogy rendben, nem egy basszus-orientált füles, de azért így teljesen korrekt, akinek meg több kell, említettem is, Shure Se215 (több, mint 2x annyiért), vagy húzzon rá kicsit Eq-val.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) kovy79


kovy79
őstag

Mint Logout-ra soha nem író kérdezem, hogy ezeket a cikkeket átolvassa valaki, mielőtt kikerül? Tele van helyesírási és fogalmazási hibával. Sajnos nem az első ilyen és egyre több van...
Ez nem feltétlenül csak a cikkíró hibája (hiszen bárki lehet figyelmetlen és nem túl jó helyesíró), hanem azé is, aki így "kiengedi".

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#5) plus44 válasza kovy79 (#4) üzenetére


plus44
veterán

Mint cikkíró, az írásaimat mindig átolvasom és az esetleges hibákat kijavítom, de sajnos az új rendszer miatt az írásokat akár teljes egészében is megváltoztathatja az azt átnéző, nevezzük korrektornak. Így ezért én már felelősséget nem vállalhatok. Sajnos ez a rendszer sem előremutató, de ez van. A hibákat kijavítom, köszönöm!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Alg


Alg
veterán

Én a PL50et ezóta imádom, mióta sikerült a közepes foam bogyóval előcsalogatni belőle a mélyeket... azóta elő sem kerül semmi más, pedig van egy CC51 is a fiókban... :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7) ricshard444


ricshard444
veterán

Nekemis PL50m van SGS2 hajtja + Poweramp.Ez a 2 kitűnő párost alkot :C

Vannak dolgok...

(#8) m@xsys


m@xsys
senior tag

Szeretném megkérdezni, hogy a PL11 találkoztál e már és ha igen, akkor mi a véleményed. Esetleg azt is kitudod probálni?
Én még akkor figyeltem rá fel erre a PL11-re, mikor még 3,5e adták, jelenleg 5e körül látom.
Ismerôsnek szeretném ajánlani ha jó.
AKG K370-et is használok, ami nagyon jó, teljesen meg is vagyok elégedve vele, DE tokban hordva kopnak az ezüst részek, ami eléggé elkeserítô egy drágább AKG-tól :(

(#9) plus44 válasza m@xsys (#8) üzenetére


plus44
veterán

Sajnos amit írtam, az az AKG-ra is jellemző. Magas márka-ron adják a termékeiket, amikhez alsó- és középkategóriában nem párosul egyenesen arányos teljesítmény, így az K370 is szép, meg minden, de messze nem éri meg az árát.

Amennyiben igény van rá, le tudok tesztelni egy PL11-et is, természetesen! :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) schawo válasza plus44 (#9) üzenetére


schawo
titán

Sőt, a K370 sajnos az egyik leggyengébb füles, amit valaha vettem. :(

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11) plus44 válasza schawo (#10) üzenetére


plus44
veterán

Nekem volt 2 hétig és ahogy a műanyag kábel kapcsolódik a házhoz, ott esett szét ennyi idő alatt, és a hangja is elég silány volt...:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) m@xsys válasza schawo (#10) üzenetére


m@xsys
senior tag

Sajnos igaz, nem éri meg az árát. A legjobb, h vigyázztam rá nagyon, mégis egy gyártási hulladék.

(#13) m@xsys válasza plus44 (#9) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ha lé tudnád tesztelni :R
Mostanába mit érdemes venni max 15ezerig ami jól is néz ki, hangzásilag is eléggé jó és tartós? Nem kell kezelje az iPhone-t.

(#14) aram01


aram01
nagyúr

ennyit nem adnék értük,de a teszt jó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) plus44 válasza aram01 (#14) üzenetére


plus44
veterán

A PL50 teljesen korrekt, ennyiért nem sok jobbat kapsz. A P30 drága, ez tény, de alternatív helyekről beszerezhető, olcsóbban pedig szintén nagyon megéri, tekintve az egész minőségét.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Exodius


Exodius
őstag

"Sosem voltam igazán híve a fejeseknek, a silány minőség elvette tőlük a kedvemet, de ha találkozik az ember egy-egy jobb darabbal, akkor mindig elfogja a vágy." Hát barátom. Egyszer el kéne nézni fejes-találkozóra azt biztos nem írnál ilyeneket. A Beyer DT 770/880/990 fejesek tönkrebas*hatnák a fél fülhallgatós brigádot úgyhogy gondold meg mit beszélsz. :O :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.