Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kinder


Kinder
senior tag

Nekem S volt, gyönyörű, imádtam.
De sajnos túl nagy volt, rájöttem, hogy a 4" a max.
Ez pedig már 5... ez túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#2) wozzy


wozzy
tag

Elrontották ezt is a rossz kijelzővel ...

(#3) anaqer


anaqer
veterán

Kamera kapcsán próbáltátok esetleg a burst mode trükköt? (Nyilván alapból kellene ilyen minőséget produkálnia, de talán egy újabb szoftverrel korrigálnak majd...)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) Matthu


Matthu
aktív tag

Szép olajfestményeket alkot ez a kamera:) Brr.

(#5) satz18


satz18
őstag

Nálam a kijelzővel teljesen elvágta magát. A fakó színek nálam rengeteget rontanak az összképen.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

A videón látszik, hogy a biztonsági mentést nem csak a belső sd-re lehet menteni, mivel van ott egy legördülő menü. Mi van még ott?

Nálam az S-nél a belső sd és az üdv tárhely funkciók találhatóak itt. A ZL esetén is?

"nincs rá lezsóidő"

(#7) a.sebi


a.sebi
őstag

akkor ez most jobb vagy rosszabb mint a z...csak átfutottam a tesztet......végölis mindegy én az i p57 miatt vettem a z t és egyszerűen imádom....kijelző lassan de biztosan javul a szoft frissítésekkel, a zene tényleg hibátlan, a kamera is tetszik, lövöldözök vele orrba szájba, a dizájn meg 10 bol 11....
És a kijelző a note után igen is nagy ugrás, komolyan látszik az amoleden a pentile, mondjuk ezt csak a z után vettem észre.......
De imádom, semmire sem cserélném......

(#8) sdd2


sdd2
veterán

Nem rossz, de a kijelző pocsék... köszi a cikket :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ha elvileg egy picit többet tud a Z-nél,akkor inkább ezt venném..Mikortól lehet kapni? a "T" oldalán nem találtam... :B

(#10) pezs89 válasza WhiteWalker (#9) üzenetére


pezs89
tag

Már lehet kapni, de hivatalosan ha jól tudom nem forgalmazzák, csak a GSM boltok. (abdul gsm és társai)

(#11) mikersz1


mikersz1
senior tag

Azok a képek.... :DD

(#12) enginev3.0


enginev3.0
félisten

13 megapixel és még is gyenge minőség...
És a régi sonyk még mindig szebbek voltak :s szvsz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) Rusi válasza petipetya (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

A cikkben említem, hogy külső USB eszközre, illetve (ha be van állítva ilyen fiók) felhőbe tud mentést csinálni.

Sajnos nem is lesz itthon hivatalosan, pedig ha másért nem, a kompaktabb méret miatt is megérné. Ha a kamera jobb lenne, megadtam volna az ajánlottat, de a kijelzővel együtt már erős negatívum.

Mobilaréna (2010-2017)

(#14) O N E


O N E
tag

Nagyon ott van az az új lockscreen!

(#15) smkb


smkb
őstag

Jó ez a kamera... pont olyan képeket csinál, mint a kínai belpiacos (100-200$) telók 8 - 13mpx-es olajfestményes csodái... masszívan gáz... kamera és szenzogyártó cégtől ez még középmezőnyös telóba is vicc lenne.

(#16) batai15


batai15
félisten

hmm szodával elmegy.

(#17) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Majd ha belepakolnak egy normális kijelzőt akkor esetleg jöhet sony. Addigis nem :(
Köszi a tesztet Rusi :)

Iphone 7

(#18) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

DO WANT! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19) oliwire


oliwire
őstag

Néztem a fényképeket, és szerintem nem olyan borzasztóak. Az tény, hogy van jobb is, de én nem írtam volna le ezért ennyire a telefont. A kijelzőről meg annyit, egy átlagvásárló alig veszi észre a különbséget a különböző technológiák között. Még nem mondta egy vásárló sem a boltunkban, hogy csúnya lenne az Xperia Z kijelzője, pedig gondolom ennek is olyan van. Viszont alapos cikk, jó volt olvasni :)

(#20) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Meglepődtem, hogy a Sony ilyen kijelző + kamera minőséggel kínál ekkora áron telót. Kínai telók harmad ennyiért tudják ezt a minőséget produkálni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) Koczó93


Koczó93
őstag

Első ránézésre tetszik. De az a hátlap... Szvsz sokkal elegánsabb a telefon oldalán betenni a sim kártyát ha már nem megbontható a készülékház.

(#22) a.sebi válasza ghiottone (#20) üzenetére


a.sebi
őstag

Azért az erős túlzás... Mtk proci meg az anyag használat, más fogalom náluk, és azért a kamera sem egy kínai származó, csak a mostani csucskategoriaban nem állja meg a helyét....
de ezek meg nagyon sokat járulhatnak....a z nel is újabb a kiképző és kamera is az uj szoktál, ezeket a telefonokat rekord idő alatt készítettek el, és effektíve mi tiszteljük a sony meg lassan javítja.. Hidd el ki fog meg ez a két csoda forrón....

(#23) PearCyp


PearCyp
tag

Miert nem hasznaljak az xperia v kijelzotechnologiajat? Annak teljesen renben volt a minesege. Lehet nezegetni a neten osszehasonlitaskent.

[ Szerkesztve ]

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#24) DMG


DMG
senior tag

Csak ettől a TFT-től kapok sikítófrászt. :W

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#25) Kerell


Kerell
csendes tag

Ennyi pénzért azért a Sonytól elvárható lenne egy minőségi kijelző és kamera szerintem ..

(#26) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy IPS panellel, nagyobb akkuval tökély lenne. Viszont legalább olcsóbb a Z-nél, ez mindenképp pozitívum...

<< Heimdal >>

(#27) a.sebi válasza Retekegér (#26) üzenetére


a.sebi
őstag

Kérdés h jobb e.....de vválaszt nem kapok a cím megtévesztő :((

(#28) tjb007


tjb007
nagyúr

"Qualcomm Snapdragon MSM8960-as chipset dolgozik benne"

APQ8064

(#29) Kerell válasza a.sebi (#27) üzenetére


Kerell
csendes tag

150 ezerért legalább a kijelző miatt ne kelljen kompromisszumokat kötni.. Nézegetem már egy jó ideje a gyártó modelljeit, de mindegyiknél elvérzik minimum a kamera vagy a kijelző, ha nem ezek akkor az ár..

(#30) batai15


batai15
félisten

itt már szintisztán látszik hogy megy a majmolás htc one -tol.
konkrétan itt a távirányítóra gondolok.

(#31) szentespeter


szentespeter
tag

A kamerája rettenetes, de az exponálógomb és a felulre helyezett hangerőgomb tetszik. Az infravörös portért pirospont. A Z is megkaphatta volna.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#32) pezs89 válasza batai15 (#30) üzenetére


pezs89
tag

Ha jól tudom, ez a készülék hamarabb lett bemutatva mint a One.

(#33) WhiteWalker válasza pezs89 (#10) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Micsooooda :Y , ők összedobtak egyet a sufniban vagy hogy is van ez? :U

(#34) kcsa válasza batai15 (#30) üzenetére


kcsa
veterán

Szerinted Yi Cheng szabadnapos mérnök a csomagolás előtti utolsó pillanatban a homlokára csapott, hogy "hinnye, ma mutatták be a One-t, gyorsan forrasszunk rá mi is egyet!" ?

Vagy: Samsungot majmolják, mert ő a tabletjébe rakott, már elég régen. (Soha nem gondoltam hogy valaha Samsungot fogom védeni :D)

(#35) joey04


joey04
titán

A külső itt is szép lett, és a hátlap is korrekt, tanulhatna a samu tőlük ebből a szempontból. A kameragomb nagyon jó, hogy visszatért! Az előlapi kamerát nem tudom ki tervezte alulra, de nagy idióta volt. Hallottuk már anno a Nokiánál is, hogy ennek milyen előnyei vannak, de ez bullshit. A felület nagyon szép, viszont gondolom olyan, mint a Z-n. Nem akad meg, de olyan, mint a One X az elején, nincs meg a kellő fps pl lapozásnál. Ez van akit zavar, van aki viszont észre sem veszi. Én előbbi csoportba sorolom magam. A kijelző az viszont botrányos. És ezt képesek megfejelni azzal, hogy az alsó sáv szürke, ami még jobban rájátszik a fakóságra, hát grat hozzá. A méretcsökkenés viszont dicséretes. Az akksi a HTC One és a Galaxy S 4 után csalódás. Szóval nálam vegyes a kép.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) kcsa válasza a.sebi (#22) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a komment.. hát.. :O

(#37) pezs89 válasza WhiteWalker (#33) üzenetére


pezs89
tag

:DDD Az a lényeg, hivatalos úton, sony centerekben, szolgáltatóknál felejtsd el, hogy hozzájutsz a készlüékhez. Kizárólag GSM boltok (lásd például a cikkben: VIP-Phone) által lehet hozzájutni a telefonhoz, amelyeket külföldről valahonnan beszereznek.

(#38) batai15 válasza kcsa (#34) üzenetére


batai15
félisten

nekem számomra akkor is furcsa hogy egy gyártónak eszébe jut valami,és hirtelen utána másnak is eszébe jut. lehet itt ipari kémkedés vagy bármi, de nekem ez furcsa.

(#39) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem is értem egy , ilyen profi cég, miért nem tud vagy nem akar, profibb kamerát, kijelzőt belepakolni...

3njoy the Lif3

(#40) Maxentius


Maxentius
addikt

Marhára bejön a készülék, de sajnos ahogy a legtöbbeknek, nekem is a TFT rontja le az összképet leginkább - meg talán az is, hogy hivatalosan nem kapható nálunk, csak a random telefonboltokban.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#41) Kerell válasza Sn00k (#39) üzenetére


Kerell
csendes tag

Jó kérdés.. 13 megapixel de minek.. inkább legen 5 vagy 8, de minőségi.

(#42) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én majd az SP tesztet várom!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43) skilled88


skilled88
tag

Mi a fasznak kell minden héten új Sony készülék ?? Minden héten van v.mi új Sony telefon vagy Samsung

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#44) Maxentius válasza skilled88 (#43) üzenetére


Maxentius
addikt

A Z-t és a ZL-t együtt mutatták be még január elején a CES-en, aztán most nemrég volt az SP és az L, ez eddig összesen kettő bemutató ebben az évben... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#45) pepe091 válasza batai15 (#38) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Bakker, nem zavar, hogy a ezt a telefont a Sony a CES-en mutatta be januárban, míg a HTC a One-t az MWC-n? Igen, biztosan a Sony a HTC-től lopta. :U :U

Más:

"Egyértelműen pozitív a kisebb méret, az ergonómiailag hibás megoldások kijavítása (hangerőszabályzó és kamera elhelyezése, dedikált exponáló gomb), a változatlanul igen erős hardver és persze a felsőkategóriás szolgáltatások..."

A hangerőszabályzó egyáltalán nincs rossz helyen a Z-n, sőt. Akkor lenne kényelmetlen ha fent lenne. Telefonáláskor is pont kézre esik, fentebb el sem lehetne érni közben...

[ Szerkesztve ]

(#46) jagelo


jagelo
aktív tag

Szerintem tuti telo videofelvételben meg perfekt simán hozza full hd kamera minőséget a kijelzőről annyit bőven jó..Nekem xperia s em van immádom és a kijelzője is tökéletes :) :) képekről annyit bőven jó ami ciki az inkább a nagy dirrel-durral beharangozott htc one super lencséje na az elég ciki................

(#47) Kerell válasza skilled88 (#43) üzenetére


Kerell
csendes tag

De látod, mégsem tud a sony egy normális telefont kihozni..

(#48) SkyS1gn válasza jagelo (#46) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az ultrapixelre gondolsz? Az igazából annyit hogy 4Mp a kamera és kész, nincs semmi rétegzett lencse vagy szenzor mint azt sokan gondolták :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49) batai15 válasza pepe091 (#45) üzenetére


batai15
félisten

bakker:lophatta akár a htc is.nem mondtam a 2.hszbe

(#50) skilled88 válasza Kerell (#47) üzenetére


skilled88
tag

jaja!

Maxentius:
Akár hányszor felépek ide ,mindig van valami új Sony ..Sony:ABCD...
:C

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.