Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanguinius


Sanguinius
csendes tag

Dráháágaság.... :DDD

Összemérem veled a kardom.

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

"A hátlap alatti munkáért így a 28 nanométeres csíkszélességű és ARMv7 utasításkészletet használó Qualcomm Snapdragon MDM9215M Chipset felel"

Ez az multi-mode-os LTE modem még mindig, szóval az MDM9215 APQ8064 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez vagany! :Y

...

(#4) Legendd válasza tjb007 (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Igaz, köszi, javítottam.

Alea iacta est!

(#5) chipesz


chipesz
őstag

Valóban gyönyörűséges. Bár igaz, hogy ennyit az életben nem adnék ki egy tabletért, akármennyire is csúcs.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6) AS


AS
félisten

Tényleg nagyon szép. De akkor már inkább Asus gépei. TfT meg akkor is vicc. A Asus már lassan 40 ezres tabletekbe is Ips-t rak.....
Nagyából ennyi a negatívum, na meg az ára...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) nismoka válasza AS (#6) üzenetére


nismoka
addikt

A a külföldi oldalak a teszteken azt írják hogy az Xperia Tablet Z az IPS LCD paneles. Saját tapsztalatom szerint is IPS a betekintési szögből és egyebekből ki indulva. Amúgy a TFT családba tartozik az IPS panel is.

[ Szerkesztve ]

(#8) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a cikket, nagyon jó.

Viszont fájó pont, hogy nem ismerték fel a dokkoló kellene (vagy valami hasonló csatlakozó) töltéshez.
Ne kelljen nyitogatni az ajtócskát.
Meg ne oldat legyen az érintkezők.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9) nismoka válasza darvinya (#8) üzenetére


nismoka
addikt

Van hozzá dokkoló. [link]

(#10) joey04


joey04
titán

A külföldi tesztek szerint nem csak az elején akad. Így viszont drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) darvinya válasza nismoka (#9) üzenetére


darvinya
titán

Igen és ez benne van a dobozban, vagy veszed meg külön?

Hogyan használod ekkor a készüléket?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12) nismoka válasza darvinya (#11) üzenetére


nismoka
addikt

Opcionálisan veheted meg. Hogyan használom?? Ekkor dokkolóba állítva.. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) imisomogyi válasza nismoka (#9) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Azta de jól néz ki. Dokkolóval együtt, igazából az asztal dísze, ha tölt. :)
Tényleg nagyon eltalálták. Mondjuk kérdéses, hogy bárhol előmerném-e venni.... Bár szobatársam PadFone2-je is olyan, hogy bármikor elámulok mikor kiveszi a zsebéből. Ha az Androidtól egy kicsit átgondoltabb rendszer futna rajta, akkor bestbuy. Így viszont csak egy tárgy ami jól néz ki. De annak nagyon jól néz ki!

(#14) darvinya válasza nismoka (#12) üzenetére


darvinya
titán

Hát pont itt a baj.

Lenne egy fekvő dokkoló és máris egy gép.
Opcionálisan lehetne ekkor az USB kábelt rákötni és USB Hub is lenne rajta, akkor komplett géppé alakítható lenne billentyűzettel és egérrel.

Na ez az igazi ficsör.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15) Paul119


Paul119
addikt

Asus padphone2jet jobb vetelnek tartom bar teny ami teny tetszik :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) #06658560 válasza AS (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az IPS az nem TFT?

(#17) imisomogyi válasza #06658560 (#16) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Alapvetően egy LCD.

Legalábbis még így tanultam infó érettségire. :) Vessetek meg nyugodtan. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) nismoka válasza darvinya (#14) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem ez nem hiányzik mondjuk.. :) De bluetooth billt és egeret is tolhatsz rá és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#19) darvinya válasza nismoka (#18) üzenetére


darvinya
titán

Oké és akkor állítva gépezel?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20) nismoka válasza darvinya (#19) üzenetére


nismoka
addikt

A dőlésszög állítható 20-75fokban..

[ Szerkesztve ]

(#21) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Ha belegondolunk, hogy az új Nexus 7 hasonló hardverrel és felbontású képernyővel érkezik $200-ért jobb Android SW-el, sehogy sem tudom a Tablet Z plusz három képernyőinchéért a plusz százezer forintot elfogadhatónak tartani. A vízállóság meg aztán tényleg kinek számít?

(#22) nismoka válasza Bone123 (#21) üzenetére


nismoka
addikt

Nem hasonlítanám össze őket így. Főleg, hogy ez már kapható is, és kivitelre valószinűleg nem egy csónakban eveznek.

[ Szerkesztve ]

(#23) #06658560 válasza imisomogyi (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

És TFT technológiával operál.

(#24) petipetya


petipetya
nagyúr

Gyanúsan jó ez a kijelző. :) Amúgy az Xperia L tesztben is azt írták, hogy szép a kijelző.

Megkockáztatom azt, hogy vagy hardveresen vagy szoftveresen történt javulás e téren a Sonynál.

"nincs rá lezsóidő"

(#25) webdeejay válasza Bone123 (#21) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Ami azt illeti, a Tablet Z is "csak" $500, a különbség pedig nem százezer. Az, hogy itthon mennyi lesz az új Nexus, még nem tudni.

(#26) Sebright


Sebright
csendes tag

Wifi megosztást tud a gép? Tablet S tulajként a le
gfájóbb pontja hogy nem tudja a wifi tetheringet, nem is értem ezt hogy gondolták ezt ott Japánban...

(#27) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Kíváncsi lennék mennyit bír az üvegfelület, ugyanis a Tablet S-nél, miután 40cm-ről nagyon szerencsétlen módon leesett és pont pofára egy kavicsra, úgy elrepedt átlóban az üveg, mint a huzat! A gép megy, nem is annyira veszélyesen zavaró a törés, inkább bosszantó.

(#28) Blyan


Blyan
félisten

Gyönyörű! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Úgy látom kellene már (feltételezem van is) egy LCD összefoglaló a prohardverre, mert minden cikk alatt megy a kavarás.

Az MVA, SPVA, PVA, IPS, PLS, TN+Film mind-mind LCD, vagyis folyadékkristály-kijelző.

Az LCD-n belül van aktív és passzív csoport, az aktív LCD létrehozásának legelterjedtebb eszköze a vékonyréteg-tranzisztoros technológia, így lesz TFT (LCD).

Az összes fenti típus a TFT LCD csoporthoz tartozik,.

[ Szerkesztve ]

(#30) Johnny194


Johnny194
aktív tag

hát igen, valami hasonlóra számítottam. nagyon király, de az ára...

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#31) Qukac


Qukac
tag

Egyet kell értenem a cikkel. Pont egy Tablet Z-n olvastam el és ugyanezek az én benyomásaim is. A kijelző sokat fejlődött és az Xperia Z kijelzőjénél sokkal szebb. Fogásra kényelmes és nekem nem volt még az elején se az általatok leírt akadás.

(#32) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Egy tabletet mégis mikor használsz vízközelében? Kádban is max telefont, vicc, hogy a gyártók olyan fejlesztéseket talélnak ki, ami rohadtul nem igényel egy átlag user, de a hatásos marketing bullshitek elhitetiek veled, hogy ez kell neked... Akkor már vmi masszv magnézium ház legyen és törhetetlen (hajlákony) kijelző...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#33) #06658560 válasza GeryFlash (#32) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mikor szabadban vagy és esik az esö? Vagy a nyugágyban a kert végében a bekapcsoló locsolórendszerröl elfeledkezve? Egyébként kádban pont reális tud lenni, tartó a kádra, rá tablet, sör-bor-ücsi, és film, könyv a tabletre.

(#34) Blyan válasza GeryFlash (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Nem is tavi horgászáshoz ajánlják, ezt nem tudom honnan vetted. Ez olyan, hogy a minőségi laptopokba miért került vízelvezető csatorna a billentyűzet alá, amikor senki nem akarja azt szakadó esőben használni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) petymeg


petymeg
addikt

Tényleg jól néz ki és nem csak ebben fejlődött az Xperia Tablet S-hez képest.
Dícséretes, hogy nem egyedi a csatlakozó, hanem szabvány micro USB.
A kamera is egész használhatónak tűnik a fotók alapján, (sajnos az S-ben hulladék az előlapi és a hátsó kamera is, inkább hátra ne is tettek volna csak előre valami értelmeset a skype miatt...)
Ez tudja vajon a wifi hotspotot? mert az S sajnos nem...
Kijelző is baba, bár az az S-ben is szép, igaz sokkal kisebb a PPI.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#36) GeryFlash válasza Blyan (#34) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az én SE lwwm esett már kádba (5mpig volt víz alatt kb), semmi baja nem lett, ennyire mindegyik vízálló, ha komolyan vízállót akarnak, akkor meg legyen ütés álló is... Kádban meg elég a mobil, nem tévézni megy oda az ember :D

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#37) Blyan válasza GeryFlash (#36) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, hogy Te vagy reprezentatív példa, akinek túlélte a telefonja - ergo nincs szükség ilyenfajta védelemre, fejlesztésre.

Oké. :R

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) szilagyiv válasza GeryFlash (#32) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Vizes kézzel összefogod, ráöntesz valamit, ráfröccsen valami... Nagyon is életszerű.

(#39) joey04 válasza GeryFlash (#32) üzenetére


joey04
titán

Pedig ez az egyetlen igazi előnye. És szerintem nagyon is jó, hogy a Sony ezt meglépte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) GeryFlash válasza szilagyiv (#38) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ehhez nem kell ip 57 :U Nagyon jó hogy van, de ezért ekkora felárat számítani...

joey20: de mit ér ez akkor, ha mondjuk leesik és széttörik y fenébe? Sokkal életszerűbb, minthogy a tűzoltó lelocsolja... Vagy ne legyen semmi, és jöjjön egy húszassal olcsóbban, vagy akkor legyen vmi ütésállóság is

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nem értem, hogy miért került említésre, hogy a SONY nem rendelkezik saját böngészővel, melyik az amelyik androidos és van saját böngészője? :U Amúgy meg bitang gép.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#42) McSpy


McSpy
őstag

Ilyenre beneveznék,kellene is az ip67-s,de várok még vele néhány hónapot hátha a kinaiak,is kijönnek valami hasonló cuccal,azt leverik az árat :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#43) joey04 válasza hitvanyalak (#41) üzenetére


joey04
titán

htc, samsung pl.
[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) pikszel


pikszel
őstag

Jó cucc. A vízállósága miatt számomra végképp.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#45) HawerKing


HawerKing
őstag

Szepnek szep, de engem idegesitene hogy kiadtam annyi penzt s egy olcso vacak kijelzo van benne ami kb egy fele ennyi aru tabban is van... (nem a felbontasra vonatkozik)

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46) nismoka válasza HawerKing (#45) üzenetére


nismoka
addikt

Melyik az a félárú tablet amiben Full HD IPS van és itthon is kapható garanciával? Láttad már ezt élőben? Mert ha láttad volna nem írnád hogy vacak..

[ Szerkesztve ]

(#47) Bone123 válasza webdeejay (#25) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Abból a 300 dodóból itthon 100.000 lesz. :K

(#48) HawerKing válasza nismoka (#46) üzenetére


HawerKing
őstag

Olvass maskor figyelmesebben wazze.... 1. nemis IPS hanem TFT, 2. irtam zarojelben, hogy nem a felbontasra vonatkozik.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#49) boletus


boletus
aktív tag

Volt SONY X S Tabletem,elégedett voltam addig, amíg tudomást nem szereztem a SONY Tablet Z- ről. Vártam a megjelenésére -epekedve. Egészen addig,amíg meg nem jelent a SAMSUNG GOOGLE NEXUS 10,és megvásárolhattam. Azóta nem "epekedek" a Tablet Z után.

(#50) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Gyönyörű tab :) mindenhol el találták szerintem

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.