Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

Hmm egész jól bemutattad, azért érezni mennyire ízlés kérdése az, hogy kinek melyik tetszik külsőre.

Ez a pár mondat azért egy kicsit, hát.... khm...
"Gondolkodtam, hogy inkább Ipod legyen, de valahogy nem jött be. Nem szerettem volna olyat, ami minden sarkon szembe jön velem.
...
Nem mondom, hogy mindent tud a lejátszó, de szerintem sokkal inkább különlegesség, mint az ipod."
Azt hittem hallgatni akarod, nem pedig villogni vele :B :P

[ Szerkesztve ]

(#2) k. válasza azbest (#1) üzenetére


k.
őstag

Nem is villogni akarnék vele hanem inkább az hogy érezzem hogy nem mindennapi.Engem zavar ha olyan mp3 lejátszóm van amit mindenki használ.Nem mondom hogy az ipod rossz de már tul sok van belőle.

(#3) k. válasza azbest (#1) üzenetére


k.
őstag

Véletlen 2× küldte el :W

[ Szerkesztve ]

(#4) Remington


Remington
őstag

jó kis gép:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#5) JoeYi


JoeYi
őstag

vagy a te kezed kicsi, vagy ez a stuff nagy :))

(#6) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Sony walkman invázió van? :)

jön mégegy sony teszt és énis írok az A805ről komolyan :D

///

(#7) Rocko válasza Frenky87 (#6) üzenetére


Rocko
tag

jöhet! :DD :P
a sony megváltja a világot! ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Rocko


Rocko
tag

jó teszt! :C örülök h megírtad
kis kritika: szvsz kicsit sok lett a "doboz" szó a doboz elemzésnél, amúgy korrket teszt

jó lenne összehozni egy nagy összehasonlító hangminőség tesztet

a kijelzőhöz még annyit, h maga az oled fehér színű csak a lila előlap miatt látszik kéknek, az E405ömben is ugyan ilyen volt a kijelző -nyílván kisebb- és az is lila volt, onnan tudom, h szét szedtem :))

(#9) k. válasza JoeYi (#5) üzenetére


k.
őstag

Nyugi az én kezem pici :D .

(#10) k. válasza JoeYi (#5) üzenetére


k.
őstag

Meignt 2× ment el.. :W

[ Szerkesztve ]

(#11) garfield-r


garfield-r
tag

Grat jó írás lett :C

(#12) asadasad22 válasza Frenky87 (#6) üzenetére


asadasad22
őstag

Arra kiváncsi is lennék komolyan! :)
Nekem A608-am van, egyidőben jött ki az A1000-el, flashmemóriás 2gigás kistesója, de nemhiszem h írni fogok róla, nem az én műfajom, sikerült 15k-ért hozzájutnom a nyáron. Csak annyit mondok róla, hogy qrvajó :)

(#13) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon jó a teszt bár egy két dolgot hiányolok belőle:
1. Kitérhettél volna erre az Atrac funkcióra is,mert nem biztos,hogy mindenki ismeri.Nekem is volt Sony Mp3 lejátszom és ezt kell mondjam nagyon ütős darabok.Az Atrac funkció lényegében egy tömörítő eljárás.Az mp3-akat tömöríti így több szám ráfér a cuccra,nem mintha a 6 Giga nem lenne elég.A tömörítési fokát lehet állítani is,de minőségi romlást nem igen lehet észrevenni.Én anno nem vettem észre.Ja és ezt a formátumot csak a Sony-k támogatják.Remélem jól írtam le ezek.
2. Beépített aksija van vagy pedig elemmel működik.Mennyi ideig bírja az aksija?
3. Távirányító járt a füleshez? Nekem anno olyan volt,ami még a szám címét is kiírta és világított.Nagyon jó cucc volt,így a lejátszót sosem vettem ki a zsebemből.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) breal11


breal11
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy neten honnan tudnék szerezni hozzá töltőt? Előre is köszi!

(#15) radio


radio
csendes tag

heló!
nagy gondban vagyok....
Nem tudjátok, hogy hol tudnék venni a sony nw-a1000 -em hez usb töltő adatkábelt, mert az eredeti "meghalt". Kuatatom a netet, de sehol sem látok...
A típus szám nagy segítség lenne...
Vagy esetleg a hozzá való dokkoló típus száma

Nagyon köszönöm a választ!
(bár sejtem, hogy ide már nem nagyon ír senki)

(#16) xzeebyt


xzeebyt
tag

Sziasztok,

egyik haveromnak van egy ilyesféle lejátszója, és az a problémája, hogy vannak rajta zenék, de nem akarja lejátszani, illetve kiírja, hogy nincs rajta lejátszható fájl (persze angolul).

Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg nem-e tudja valaki, mi lehet a baj?

Köszönettel: X :R

Kriptot is elfogadok!

(#17) Roten


Roten
csendes tag

Szasztok
pontos típusa ennek az mp 3 nak nw-a1000 sony a gyátó
jas nem játszale a zenét pedig rajtvan firmware 3.0 van rjta ma frissítettem.....

Aki színt visz a szenybe tényleg az a vandál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.