Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Nagyon ronda a lila felület. Emellett a "c vitamin" kifejezésre (direkt kötőjel nélkül) nem adott ki találatot, holott 5-7 másodpercig kereste. Ez alapján egy nulla az alkalmazás.

Persze másnak ettől még bejöhet. Kb. ezt vártam volna tőle, mivel a legutóbb meguntam hogy a közelemben lévő patikában sosincs rendes C-vitamin normál áron:
- gugliba beírtam hogy C vitamin 1000 mg, enter és már ki is köpte a találatokat (0,0000000003 mp)
- rákatt, megrendelés, kifizetés, meló után bolt útbaejtése és kész

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Sofian válasza petipetya (#1) üzenetére


Sofian
őstag

Szervusz

Próbáld a "C-vitamin"-t. Ez nem Google.

Az app célja, hogy a receptedről beírt támogatott/vényköteles gyógyszerek keresését megkönnyítése. A nem vényköteles gyógyszerek szabadárasok. (pl C-Vitamin) Mindenhol más az áruk. Patikánként eltérhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#3) kemotox válasza petipetya (#1) üzenetére


kemotox
addikt

És még kávét sem főz. Mekkora fos. :D

(#4) paramedic


paramedic
aktív tag

lássuk :)

(#5) fo_di


fo_di
őstag

receptíráshoz pont jó lesz, amikor nem vagyok gépközelben :)
egy "intelligens keresőbox" (ami a rekordokat menet közben listázza) sokat dobna rajta :)
az adatbázis offline? ha nem, esetleg lehetne benne lehetőség a letöltésre és periodikus frissításre

[ Szerkesztve ]

(#6) Sofian válasza fo_di (#5) üzenetére


Sofian
őstag

Az adatbázis online, azért hogy mindig a legfrissebb oep adatbázisból menjen a keresés.

(#7) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Nem tűnik hülyeségnek. Az elmúlt időben párszor jó lett volna.
Most vagyok szomorú, hogy nincs Androidos telóm. :O

(#8) tam@s


tam@s
tag

Munkám sorám a Puphát napi szinten használom, de ha nem vagyok gépközelben, és kell egy ár, akkor nagyon jól jön, hogy a telón is meg tudom nézni, jó kis program, köszönöm.
Remélem, sikerül valami hasznot húznod belőle, és továbbfejleszteni!
Üdv.:
Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.