Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

Vannak még csodák... :)

(#2) sith7 válasza myteve (#1) üzenetére


sith7
nagyúr

:K ... és tényleg akkor történnek, amikor nem is várnád

(#3) Thunderzolee

Ohh... ez megható. Ritka az ilyen.

Én processzort, ramot szoktam "ajándékba adni" olyanoknak, akikről tudom, h szeretnék, ha az s478-as P4-esük használhatóbb lenne, de nem nagyon van pénz lecserélni a Northwood Celeront egy igazi 3GHz-es HT-es Prescottra; illetve a 256-512 ram mellé szoktam szerezni még 512-t, hogy használhatóbb legyen a gép.
Keresek itt az aprók közt egy olcsó (3-4ezer Ft) Northwood, esetleg Prescott alapú lehetőleg HT-es (mert az a feladatkezelőben 2 magosnak látszik...juhééé!) 3GHz-körüli procit 800-as FSB-vel, és ha tudom, h ennyit nem tudnának adni, akkor azt mondom, pl. 2ezer Ft. lesz. Úgy érzem, több értelme van itt elbukni 1-2 ezret, mint egy hajléktalannak adni az utcán ugyanennyit.
Jó látni az örömöt a szemekben, mikor megtáltosodik a gép, és nem kell órákat várni egy-egy program megnyitására, weboldal betöltésére. :B
Memóriával ugyanígy szoktam, igyekszek 2ezerért keresni 512-es, 400MHz-es modulokat, és azokra cserélni a 128-as, 256-os, 333- esetleg 266MHz-es példányokat.

Bár bosszantó, h időnként felbukkannak olyan emberek, akik azt hiszik, h a 2ezer Ft-ért eladott 512-es ramon nekem biztosan van hasznom, mert különben nem csinálnám. :o

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szép történet, jó, hogy vannak ilyen emberek!

(#5) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ez tényleg igazán szép történet.. :) Jó volt ezt olvasni.

(#6) sith7 válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát tényleg ritka, de amit Te csinálsz az is megérdemli az elismerést :R

^Clown
Igen, nagyon jó :R

gamek!ller
Jó volt ezt olvasni

Hát még átélni ... :))

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mert Vietnam nagyon messze van, és nem szeretne egyedül menni oda.
:DDD

amúgy :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) sith7 válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát erre tényleg nem tudtam mit mondani ... :DDD ... de nem is lehet :N

(#9) Mr.Csizmás válasza sith7 (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, nekem ezért van 2 TDU dvd-m....hawaii nagyon messze van :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:U Nekem nincs 1 tdu-m se.. :U

IGEN EZ EGY ENYHE CÉLZÁS!!!

(#11) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

odaadhatom, de szólok még nincs otthon netem, de később függhetünk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ingyen nem fogadom el, kapsz érte 1 hambit.

(#13) sith7 válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


sith7
nagyúr

az is tuti :DDD

(#14) r-chee


r-chee
őstag

...És így lett sith7 BFBC2 játékos :). Gondolom sith7 néven játszol, mert akkor felírom a neved a "hősök" közé :).
Leírtak alapján kollégád tényleg egy rendes ember :K.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15) sith7 válasza r-chee (#14) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan, ahogyan mondani tetszik , Tisztelt Uram ! :R

igen, köszönöm, hogy beírod a nevem ... nagy "S" -sel van ott ... nem tudom számít - e :F

igen, ő az, tényleg ... és ő is tolja, de a nevét nem adhatom ki :N

(#16) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ezen elmosolyodtam :)

(#17) Thome


Thome
addikt

Ez kedves tőle, egy nagyon rendes embert ismertél meg benne! :K Le a kalappal előtte! :R

(#18) sith7 válasza Thome (#17) üzenetére


sith7
nagyúr

Az biztos :K ... de a munkájában is ilyen, bárki, bármikor számíthat rá

(#19) pzske


pzske
aktív tag

Olvasva a Levi blogbejegyezésed azt kell , hogy mondjam az Isten nagy játékos és nem csak a primitív kicsinyes emberek táborát gyarapítja. Én azt gondolom S olyan ember lehet , hogy neki annyi is elég , hogy adhat mert adni jó és azt gondolom ezzel mindannyian így vagyunk. Isten áldja S-t és tartsa meg a jó szokását !!! :D

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#20) sith7 válasza pzske (#19) üzenetére


sith7
nagyúr

Pontosan ... egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire önzetlen , és segítőkész ... :K
Megtartotta ... most volt a születésnapom ... :U ... inkább nem is mondok semmit ... :B

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itt látszik hogy vannak még rendes emberek a világon, főleg Magyarországon. Nagy respect S-nek, Isten tartsa meg a jó szókásait! Neked pedig jó játékot.

:R

Live-Die-Respawn

(#22) sith7 válasza oriic (#21) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm, átadom neki elismerésedet :R

(#23) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Télleg jó olvasni, hogy vannak még ilyen önzetlen, igaz jó barát emberek :)
Lakótársamnak is van 1 ilyen haverja, aki kint dolgozik ausztirában, mondanom sem kell jobb anyagi körülmények között, mint itthon mi :) ő is szokott neki ilyen meglepi kódokat küldeni, sőt a múltkor utalt neki 60k-t, hogy frissítse a configját, mert unja, hogy sok a láma az új COD-ban és menjen már warozni :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#24) sith7 válasza zoleeno1 (#23) üzenetére


sith7
nagyúr

Az nem semmi !!! 60K ... az igen :C

Örülhet ő is , hogy ilyen jó barátja van :K

(#25) Eyesis


Eyesis
őstag

Jó kis történet, de bevallom, én azt vártam a végén, hogy a Vietnámot Te vedd meg S-nek :)
Na de nehogy az SC2 rovására menjen :D

Eyesis

(#26) sith7 válasza Eyesis (#25) üzenetére


sith7
nagyúr

Renélem, hogy majd egyszer én is tudok neki venni valamit ... :U

Nem megy a rovására, amúgy a BF3 is megérkezett .... :B ... mondhatni menetrendszerűen :B

(#27) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ritka az ilyen barát. Irigyellek. Nem a játékok miatt, hanem maga az ember miatt. :)

(#28) Mr X válasza Rabbitf_24 (#27) üzenetére


Mr X
veterán

Azért tegyük hozzá, hogy ha van miből, akkor könnyű jótékonykodni. Én is szívesen megajándékoznám a barátaimat, ha futná rá.

(#29) sith7 válasza Rabbitf_24 (#27) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem is tudod, hogy mennyit segít, nem csak így, hanem a fiammal kapcsolatban is, erőt ad, lelkesít ... és nem egyszer már anyagi vonalon is segített, amikor nagyon nagy bajban voltunk. :K

Mr X
Meg fogsz lepődni, beosztottként dolgozik egy multi cégnél, igaz neki nincs hitele, és egyelőre családja se.

(#30) Mr X válasza sith7 (#29) üzenetére


Mr X
veterán

Nem az a lényeg, hogy mit dolgozik, meg mennyiért, hanem hogy tud-e erre fordítani. :)

Elég gáláns embernek tartom magam, amikor futotta rá, szívesen leptem meg rokonokat, barátokat valamivel, aminek örültek. Most már nem teszem, de nem azért, mert nem vagyok elég jó rokon / barát, hanem mert nem futja rá.

[ Szerkesztve ]

(#31) sith7 válasza Mr X (#30) üzenetére


sith7
nagyúr

Végülis igazad van ... :K :R

(#32) sith7


sith7
nagyúr

Nem is tudom mit mondjak ..... :B :B :B

....
...
..
.

DIABLO 3 megérkezett !!! :C :C :C :C :C :C :C

(#33) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Őszintén gratulálok egy ilyen barátsághoz nagyon ritka becsüld meg amennyire lehet. Szinte nagyítóval kell keresni a normális embereket manapság (tisztelet a kivételnek). Nem is értem, az okosok ezt biztos tudják, de a nagy számok törvénye szerint ha mondjuk én normális fazonnak tartom magam (tegyük fel) akkor csak van már hasonló ember társam is, de nem.. Lépten nyomon csak hülye, bunkó, link emberekbe botlom.
Lányokról nem is beszélve az egy külön mise.
Én mindig mindenkinek segítettem szinte elsőre ugrottam, de ilyet nem játszom többet.
Akinek van igaz barátja/barátnője az becsülje meg, nagyon komoly "hatalom" van a kezében.

sith7 Innen akkor én is köszönöm egyéb más dolgokban nyújtott segítséged.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#34) sith7 válasza HartgeH3-2.8 (#33) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm, megbecsülöm hidd el, és amiben tudok segítek neki, de ilyen szinten, ilyen formában nem tudok

Akinek van igaz barátja/barátnője az becsülje meg, nagyon komoly "hatalom" van a kezében.

Ez nagy igazság, és fel a fejjel ! ;)

sith7 Innen akkor én is köszönöm egyéb más dolgokban nyújtott segítséged.
Ugyan már ... az semmiség volt. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.