Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcsabee


mcsabee
senior tag

Én 7 évig szívtam, kicsit több, mint 2 éve tettem le. Olyan nagyon komoly elvonási tüneteim nem voltak, nem lettem idegbeteg, nem zabáltam fel a szomszéd hűtőjét sem. Néha még mindig eszembe jut, de bőven jobb nélküle, mint vele. Két éve, mikor letettem, el sem tudtam képzelni, hogy ne dohányozzak, most már azt nem tudom elképzelni, hogy újra szívjam-fújjam. :-)

Kitartás! Ha úgy érzed, hogy végképp rá kell gyújtanod, akkor inkább mégse gyújts rá, ennyi a titok. :DD

Stay a while and listen...

(#2) Sirandrish válasza mcsabee (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Kitartás! Ha úgy érzed, hogy végképp rá kell gyújtanod, akkor inkább mégse gyújts rá, ennyi a titok"

Ezt polóra nyomatom eskü :DDD
Egyébként köhögés sem volt nálad? Mármint miután letetted? Én számítottam rá, de egyelőre az is elkerül.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Az egész fejben dől el. Ha le akarsz szokni akkor le is fogsz. Ha elsőre nem is jön össze de sikerülni fog. Ha meg csak azt akarod bizonyítani magadnak és a környezetednek hogy te erről nem tudsz leszokni akkor meg nem fog sikerülni.

Gyakorlati tanács: kerüld az olyan helyeket ahol egyszerre van sok alkohol és sok dohányzó ember.

(#4) mcsabee válasza Sirandrish (#2) üzenetére


mcsabee
senior tag

De, köhögtem, szerencsére hamar elmúlt.

Stay a while and listen...

(#5) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Hajrá, hajrá sikerülni fog! :) Kitartás, elvileg az eleje a legnehezebb....
Én lassan 8 éve tettem le, 10 évig dohányoztam.... Nekem elég nehéz volt, sokadik próbálkozásra tudtam letenni. Megismerkedtem valakivel, aki miatt sikerült....
Ingerült voltam, híztam több, mint 10kg-t, ami azért érdekes, mert nem ettem többet.....semmivel sem....de, mivel nem volt, ami lekösse a felesleges zsírt így feljött....Szerencsére, később sikerült leadnom.....
Én pont vizsgaidőszakban tettem le, szinte minden ismerősöm dohányzott, folyamatosan kísértettek az egyetemen, aztán az albérletbe is, mert ott is mindenki dohányzott.
Ennek a "megvonásnak" nálam fizikai és lelki jelei is voltak...borzalmas volt, de nem csak nekem, annak is, aki a közelembe volt....A mai napi rágyújtanék, és hiányzik olykor...
De, megérte sok minden változott, először is elkezdtem aktívan edzeni, mert a cigi letétele után feljöttek a kilók, és ez azóta is rendszeres az életemben. Mikor elkezdtem egyetemre járni abbahagytam a mozgást, de ez rákényszerített, hogy újra kezdjem.
Megváltoztak az ízek és az illatok is, egy idő után, érdekes módon sok mindent megettem, amit azelőtt nem, mert ízlett...és amíg dohányoztam rá sem bírtam nézni.....
Ha most büszke vagy magadra, később még inkább az leszel! :)
Én is így vagyok vele.... Megindítottam anno egy láncot és sok embert magammal rántottam a leszokás útjára, amire szintén büszke vagyok.

(#6) nofi


nofi
őstag

8 évig füstöltem, amikor egy vizsga eredményhirdetéskor pár óra alatt kb 2 doboz cigit szívtam el. Enyhe nikotinmérgezést kaptam, napokig émelyegtem és hetekig rá sem bírtam nézni a cigire. Így indult, de a kezdeti lendületet sikerült megtartani. Lerakás után kb. 2-3 hónap volt a kritikus, de utána még jó egy évig többször is rágyújthatnékom volt, bár ez szerintem inkább csak a megszokott szociális beidegződés volt. Nehéz úgy letenni, hogy évekig az egyetemi dohányzóban tanultunk, füstös kocsmákba jártunk, tehát miután letettem is 2 évig még füstben ültem a nap jelentős részében. Szerencsére a belső helyeken való dohányzás beszüntetése az egyik legjobb dolog ami történt idehaza az elmúlt években, bár mikor jogerőre emelkedett már abszolút nulla ingerem volt rágyújtani.
Én rengeteget rágóztam, leszoktam a kávéról és heti egy sportról áttértem az "amikor csak lehet" életvitelre. A lényeg, hogy ha tutira akarsz menni akkor nagyban gondolkozz, az önmegtartóztatás önmagában szerintem kevés. Hajrá! :K

Xbox GT: nozsolt

(#7) Sirandrish válasza krizmo_ (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

A hízástól én is tartok mert amúgy is elég komoly felesleg van rajtam.
Persze az életmódváltás tartalmaz némi +mozgást is, de egyelőre nem döntöttel el milyen területen.
Lehet a sima bicaj/lépcső/séta kombót választom. Nem vagyok ez a nagy edzőtermes fajta..sose érdekelt.

mcsabee Én most kezdtem el..azért is kérdezem.
Mondjuk nem köhögök csak óránként 1-2t "köhhintek" :D

kabalthenbk Rágót rágom már én is...nem akartam a körmömet rágni...cukros nyalóka megint nem pálya nálam, de valami meg kell :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Cathfaern válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lépcsőt nem ajánlom ha jelenleg is túlsúlyod van. Viszont akár a séta akár a bicikli nagyon jó ötlet :K Arra figyelj, hogy inkább menj kevesebbet (akár darabszámra, akár az eddzés hosszára gondolva), mint hogy erőltetni kelljen magad (nem is fizikailag, inkább mentálisan értve). Esetleg csináld azt, hogy ha úgy érzed rá kéne gyújtani, akkor menj el edzeni ;]
Edzőtermes dolgot megértem, én (mint utólag rájöttem) nagyon szeretek mozogni, de arra nem tudom rávenni magam, hogy elmenjek valahova, ott átöltözzek, csináljak valamit X ember között, majd megint átöltözzek, majd hazajöjjek, majd megint átöltözzek... plusz akkor vagy ott kénytelen az ember lezuhanyozni, vagy mehet haza kiizzadtan. Szóval konditerem nekem se igazán jön be. Inkább az hogy kilépek az ajtón, felpattanok a biciklire, tekerek 1-1,5 órát nyugalomban egyedül, utána leszállás, be az otthoni zuhanyzómba és ennyi :)

És sok sikert a leszokáshoz :R

(#9) Sirandrish válasza Cathfaern (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát napi 1 óra sétát már beiktattam legalább 2 hete, szóval már csak a bicót kéne beszúrni napközben valahova.
Egyébként cigi mellett a cukros szénsavas üdítőktől is megváltam..már csak alma vagy körtelét iszom, ami cukros persze, de mégsem coca cola :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Hieronymus válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"már csak alma vagy körtelét iszom, ami cukros persze, de mégsem coca cola "

Valóban nem.
Sok fajta ilyen gyümölcsitalban magasabb a cukortartalom, mint szénsavas üdítőkben.
Amit kifejezetten gyermekek részére készítenek, abban garantáltan nagyobb a cukortartalom.

Ha fogyni vagy tartani akarod súlyod, csak vizet igyál. A cukor megemeli a várcukorszintet, amit inzulinnal kompenzál a szervezet. Viszont folyamat végén már az eredeti szint alá esik a vércukorszint, ami éhséget okoz. A vitaminozottak még rosszabbak, mert a vitaminok egy része éhségfokozó hatású.
Ez a baj a nassolással is, erőteljes hízókúraként funkcionál.

Német statisztikák alapján az önállóan leszokók, egy éven belüli visszaesés aránya, nagyjából 90%.
Ez nem elriasztani akarlak. Inkább erősíteni az elhatározásodat.
Ha lehetséges kerüld a dohányzó környezetet.

Én majdnem 3 éve gyújtottam rá utoljára. Előtte sokáig dohányoztam. A többszöri leszokási kísérlet legjobb eredménye majdnem egy teljes év volt.
Még ma is ha megcsap a cigaretta füst, érzéseket vált ki belőlem. Néha kívánom, néha undorodom a szagtól.

Szóval sikert és kitartást a leszokáshoz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) Sirandrish válasza Hieronymus (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor marad a víz..az utolsó üveg teámat azért még elkortyolom :B

"az önállóan leszokók"

Ezt nem értem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Cathfaern válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A tea egyébként jó alternatíva lehet :) Bár egész nap fekete teát inni nem feltétlenül szerencsés, de például gyümölcs tea jó lehet. Azoknál csak arra kell vigyázni, hogy a kapható gyümölcsteák jó része nagyrészt csipkebogyóból áll (60%+), ami erősen vízhajtó hatású. Van aki szereti ezeket cukor nélkül is, de némi ízesítés mellett (én 1,5l-hez 2 evőkanál cukrot szoktam tenni) is sokkal vállalhatóbb mennyiségű kalóriát tartalmaznak, mint az általános üdítők. Napi 3l-el és ahhoz összesen 4 evőkanál cukorral számítva 240 kalória egész napra. Ami elsőre soknak hat, de ha azt nézzük, hogy kólából mindez 660 kalória lenne, akkor máris szebb a helyzet :) (de ez csak a házilag készített teákra igaz! A bolti teák ugyanúgy tele vannak cukorral, mint bármi más üdítő)
Persze az ideális az a tiszta víz lenne.

(#13) Sirandrish válasza Cathfaern (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem szórakozok...marad a víz amint elfogy a teám. :K
Vagy majd megálmodom ezt a Tea figurát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) krizmo_ válasza Sirandrish (#7) üzenetére


krizmo_
addikt

Az igazság, az hogy a plusz súllyal sem lettem túlsúlyos, csak zavart.
Az edzőterem nekem sem igazán való, legalábbis itthon jobban szeretek edzeni, vettünk pár eszközt, pl. gumikötelet, gumiszalagot, na azt nagyon tudom ajánlani, csak olyat vegyél, amivel elbírsz, ne a legerősebbel kezd....A séta is nagyon jó. Én mindenhova gyalog járok, már jó pár éve.....ami elég sok km-t jelent olykor.
Amúgy, nem szándékosan döntöttem az életmódváltás mellet, nem is tudtam akkoriban, hogy ez az...csak úgy cselekedtem, ahogy helyesnek véltem.
Miért döntöttél úgy, hogy leszoksz, volt valami különleges oka?

(#15) Sirandrish válasza krizmo_ (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komolyabb oka nem volt, csak már régóta foglalkoztat hogy amúgy mégis miért jó ez nekem? És nem nagyon tudtam rá válaszolni. De rengeteg dolog miatt zavart egyébként.
Például út közben én utálok cigizni...de ha kellő ideig tartott az út akkor sajna "muszáj" volt. Emellett többek között a 2óránál hosszabb mozifilmeket csak úgy tudtam megnézni ha a végén 20secenként kortyoltam valamiből különben köhögtem. A nem dohányzó helyeken kellemetlenül éreztem magam, mert nekem kellett de nem lehetett, és hasonlók. Ruháimat kiégettem ha épp elbambultam kicsit...stb stb. Sorolhatnám még, de aki cigizett az tudja miről beszélek.

Egyébként az egyik legviccesebb dolog hogy az elmúlt 15 évben most először nem büdös a kezem...jó..mosakodás után sem volt, de úgy értem hogy huzamosabb ideig.

"pl. gumikötelet, gumiszalagot, na azt nagyon tudom ajánlani, "

Ezek pontosan mik? Tudnál linkelni 1-2 példányt?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Hieronymus válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Vannak dohányzásról leszoktató csoportok. Ezekben a legnagyobb az egy éven túli leszokások aránya.
Egymást segítik az elszánt emberek.

Vannak külső segítséget elfogadó módok.
Akupunktúra, hipnózis, orvosi tanácsadás. Ezek sokkal esetlegesebb hatásfokkal szoktatnak le.

Lehet még, a leszokást elősegítő termékeket igénybe venni. Tapaszt, rágógumi, ...
Csak a leszokás első szakaszát könnyítik meg.
Ráadásul nem vagy nehezen tudja a dózist megbecsülni a leszokni vágyó. Mekkora tapasszal érdemes kezdeni. Melyik tapasz adja le legegyenletesebben a nikotint?
Nekem ezek fontos kérdések voltak, mert tapasszal kezdtem.

A plusz kilók nekem is megjelentek. Sajnos maradt is rajtam valamenni. (De még dolgozom a probléma megoldásán. :K )

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#17) Sirandrish válasza Hieronymus (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én bízom benne hogy egyedül is sikerülni fog.
Ha esetleg nem (de ugyis :D) akkor a következő próbának kicsit komolyabban megyek neki :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) krizmo_ válasza Sirandrish (#15) üzenetére


krizmo_
addikt

A ruhakiégetés az engem is zavart, főleg azért mert mindig más dohányosok égették ki a ruháimat.:)
Akkor volt okod bőven letenni. Sokakat ezek a dolgok nem is zavarnak.
A szaga az engem is eléggé zavart....pedig mindig megmostam a kezem, meg befújtam, de lehetett érezni...
Mondjuk körülöttem szinte mindenki dohányzott, és folyamatosan csábítottak is....kemény volt így leszokni....
Amúgy, próbaképp tavalyelőtt elszívtam egy cigit, kíváncsi voltam mi lesz....Bűntudatom lett, és az álmaiban folyamatosan gyötrődtem emiatt...Ráadásul húgom adta a cigit, akiről tudni kell, hogy ritkán jár haza, külföldön él, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy azt vettem észre azért várom, hogy haza jöjjön, hogy legyen megint cigizés....na, ez a függőség.....azóta már volt itthon, és folyamatosan arra gondoltam, de jó lenne kérni tőle....de, nem kértem....loptam egyet....ami, azóta is itt van becsomagolva....
Azt hiszem ez örök harc lesz nálam....de, visszaszokni sosem fogok....

A szalag kicsit gyengébb, mint a kötél, de vannak gyakorlatok, amikhez az kell:
Gumikötél
Gumiszalag

Mi innen szoktunk rendelni szalagot.
Itt le vannak írva kinek milyen színű ajánlott, és van hozzá egy füzet is amiben gyakorlatok vannak.

(#19) Sirandrish válasza krizmo_ (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha szívni akarnám, engem sem zavarna. Sőt..amíg szívtam engem sem zavart..vagy legalábbis nem annyira.
Ez pont olyan mikor a dohányosok nem értik amikor a nemdohányos mondja hogy "jajj de büdös a füst"...te meg mondod hogy hát nem is büdös meg mittomén. Érdekes..most már nekem sem olyan kellemes az "illata" mint azelőtt pedig 1 hete hagytam abba csak. Amíg valaki a rabja addig együtt tud élni minden negatívumával, és csak akkor kezdi el zavarni ha lépni szeretne..legalábbis szerintem.

Nah és ezekkel az eszközökkel otthon beállsz a TV elég aztán had szóljon? Lehet befizetek egy ilyenre :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Fr0z3n válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Néha majd írj ide mi a helyzet. Én már párszor megpróbáltam letenni de nem megy. Teljesen hülye vagyok olyankor. Ahogy fentebb írták, a környezetem is megviselte az a pár nap. Sírógörcs jött rám, remegtem... had ne soroljam. 15 éve szívom, de egyszer csak lerakom végre?! De ilyenkor a környezetnek is olyannak kellene lennie, hogy könnyebb legyen. Sok nyugi és hasznos elfoglaltság. Nekem ez egyik sincs meg :D

(#21) Sirandrish válasza Fr0z3n (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 14-15évig szívtam és a környezetemben MINDENKI cigizik..így valóban nem egyszerű.
Mindenképp jelzem majd hogy hogy megy.
Egyébként szabad megkérdeznem hogy a rekordod mennyi? Mármint mennyi időre sikerült letenned amikor próbáltad?

krizmo_ Zöldel kellene kezdenem vagy egyből kék?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Fr0z3n válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Fr0z3n
őstag

3 nap :DDD Az utolsó.

Amúgy 2 hónap még középsuliban, nyáriszünetben. Volt mindez 10+ éve.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza Fr0z3n (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

És olyankor mint buksz el? Érdekel hogy mire figyeljek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Fr0z3n válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Saját gyengeségem. Rettenetes hülye vagyok olyankor és szó szerint elegem van magamból. Azért az 1 hét már jó, ha nem jelentkezett semmi agybaj :D. De, hogy ne legyél egyedül, megpróbálom újra. Most 4 órája, hogy nem bagóztam (esik...). Hátha. Legalább spórolok pár 100 ft-ot. Úgy is felnit kéne venni cecilre (Toyota Celica).

[ Szerkesztve ]

(#25) krizmo_ válasza Sirandrish (#21) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerencsére már olyan környezetben vagyok, ahol nincs dohányzás, ha néha jön valaki, aki dohányzik kimegy az erkélyre vagy az utcára... engem pl. az idegesít nagyon, nyitva van az ablak és jön be rajta a füst...nagyon mérges tudok lenni érte.....meg az is mikor érzem a tömény bagószagot embereken....egy légtérben velem....vagy dohányoznak egyáltalán a közelemben....de, hát ezért nem is hibáztatok senki, ez csak az én hisztim....
Amúgy párod dohányzik?

Szerintem a kékkel kezd, és ha már érzed, hogy kevés akkor vegyél erősebbet, vagy kötelet.
Ahogy mondod beülsz a tv elé és csak nyomod, észre sem veszed majd, hogy csinálod már egy idő után.
Ellesel néhány gyakorlatot, betanulod, és megy, mint a karikacsapás. :K

(#26) Sirandrish válasza Fr0z3n (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah így sose tudnék leszokni az ziher.
Ha úgy indítom a napot hogy rágyújtok akkor annyi...arra a napra már tuti fail.
Ha tényleg meg akarod próbálni akkor holnap reggel úgy kezdj hogy ne gyújts rá..

Persze ha kibírod már ma is akkor hajrá-hajrá, de nekem úgy tuti nem menne :B

krizmo_ Igen, párom nyomja..de most hogy lát engem így ő is fontolgatja.
Egyszer egyébként ő letette 2 hétre, és addig nem is gyújtott rá újra amíg el nem kértem az "aranytartalék" cigijét, mondván hogy neki már úgy sem kell. Ettől szegény úgy bepánikolt hogy egyből vett cigit és már kente is :D

Szóval kék..rendben..jól látom adnak hozzá füzetet is amiben le vannak írva a gyakorlatok?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Fr0z3n válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Holnap sok a dolog, inkább ma legyek hülye mint holnap :D

(#28) Sirandrish válasza Fr0z3n (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak az elején vagy hülye?:D Mármint ma az vagy, de ha bírod holnapig, holnap már nem leszel?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) krizmo_ válasza Sirandrish (#26) üzenetére


krizmo_
addikt

Akkor hajrá, együtt könnyebb lenne. Ismerőseim együtt szoktak le, pár éve, nekik nagyon bejött az együtt leszokás, tudták egymást támogatni. Meg hát, párodnak amúgy is le kell szokni majd ha gyereket szeretnétek, úgyhogy akár most is leszokhat veled, ha így dönt, persze.

Igen adnak hozz füzetet is, gyakorlatokkal együtt. :K

(#30) Fr0z3n válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Alapból nem vagyok 100as, szóval ilyenkor egy muszájdzseki elkél :DDD Az eleje a legrosszabb. De így nagyrészét átalszom.

(#31) Sirandrish válasza krizmo_ (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát majd ostromlom ezerrel, aztán bb cigi :D
Egyébként a szalaghoz adnak még valamit? Vagy nekem kell még vennem hozzá mittomén markolatot? Vagy hogy működik ez? Bonyolult dolog ez a szalag :C

Fr0z3n Akkor majd jöhet ide a tapasztalat...hogy megy/mióta/milyen érzés, etc :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Fr0z3n válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Meglesz.
1. tapasztalat: hiányzik :D

(#33) Sirandrish válasza Fr0z3n (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dehogy hiányzik...csak nem tudod lefoglalni a szád...kapj be egy rágót :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) krizmo_ válasza Sirandrish (#31) üzenetére


krizmo_
addikt

Sok szerencsét és kitartást nektek! :)

A szalaghoz nem kell semmi más a kezedre tudod tekerni.
Itt megnézheted hogy lehet használni.
De, ha keresgélsz találsz még hasonló videókat.
Meglátod nem bonyolult, ha használni fogod.:)

(#35) Fr0z3n válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Most kekszet rágcsálok. Még jó, hogy nem lány vagyok... Foglaljam le a szám ;]

(#36) krizmo_ válasza Fr0z3n (#35) üzenetére


krizmo_
addikt

Bocs, de ez nagyon magas labda. :D Férfiként is le tudod foglalni a szád, hasonlóképp, mint egy nő. ;]
Ha, érted mire gondolok. :P

(#37) Sirandrish válasza krizmo_ (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh ez szuper...be is rendelek egy kéket akkor :K
Átlag milyen gyakran kell újat venni? Értem hogy 20K nyújtást bír, de látni az anyagon hogy gyengül? Gondolom senki se számolja le a 20K-t :D

És köszönöm a jókívánságokat :R

Fr0z3n Ha hiszed ha nem...én már láttam nőket is kekszet enni :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Pojénosak vagytok :DDD

(#39) krizmo_ válasza Sirandrish (#37) üzenetére


krizmo_
addikt

A kéket mi kb. 1 évet nyúztuk ketten, napi szinten olyan 1 órát edzettünk vele, leszámítva a hétvégét.
Nem szakadt el, igazából nincs különösebb baja, csak összetapadt a gumi, de még így is használható.
Szóval nyúzhatod rendesen nem lesz baja.:)

(#40) Sirandrish válasza krizmo_ (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben..mindenképpen befizetek egyre...séta mellé egyelőre tökéletes lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Lauda


Lauda
félisten

Gratula! Emelle probalj meg normalis eletet elni, ami egy szamitogep elott nehez feladat.

(#42) Fr0z3n válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Buktam, automatice mentem budira cigivel a számban. Holnap folyt-köv ;]

OFF: hogy a búsba lesz valaki szagértő? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) fesii


fesii
aktív tag

Dohányzom sajnos! De eddig egyetlen egy hangoskönyv segített amivel 3napig élveztem, hogy nem dohányzok Egyáltalán nem is hiányzott. 4-5 nap kezdtem sajnos elfelejteni a hangkoskönyvben elhangzottakat nagyon hülye voltam, hogy nem mentem át rajta akkor mégegyszer.
Nálam már az rendkivül komoly idegbetegséget vált ki ha csak elhatározom, hogy pl holnaptól nem gyújtok rá.
Ez volt az első eset, hogy örömmel mentem el egy dohánybolt mellett nem görcsölt be a hasam hogy húú melóba mit szívok..
Neve:Allen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról. Ha jól emlékszem majdnem 3óra de nagyon érdemes végighalgatni.
Nekem nagyon bejött, hogy nem elhatározással akarja elérni, hogy leszokj hanem olyan bődületes szinte már hipnozissal regéli el, hogy nem is kell neked a cigi, hogy az ámulatba ejtett.

[ Szerkesztve ]

(#44) Lauda válasza fesii (#43) üzenetére


Lauda
félisten

Probald meg hangoskonyv nelkul.

(#45) Sirandrish válasza fesii (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

De csak nem olyan jó ha neked sem segített..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) krizmo_ válasza Sirandrish (#40) üzenetére


krizmo_
addikt

Hajrá! :)
És, hogy vagy ma, hogy bírod? Tudom, csak egy nap telt el, de ilyenkor ez is sokat számít, legalábbis nálam nagyon sokat számított....

(#47) Sirandrish válasza krizmo_ (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tök jól...ma eddig kevesebbszer jutott eszembe úgyhogy a mai napot már bezsebeltem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Gratulálok az elhatározáshoz, és sok sikert a megvalósításához. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) Sirandrish válasza Cyberpunk (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon szépen köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már 10. napja nem gyújtottam rá ! :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.