Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) letepem


letepem
aktív tag

Respect! Mai világban nem sokan törődnének vele így, mint Ti teszitek!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#2) Simi87 válasza letepem (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Köszi. A Noé-ban van most egy kis frenhie fiú hasonló gooondokkal, de szerencsére már megvan az új gazdája, persze nem itthonról. Ausztriába költözik ki a kis drága. Párom lehet hülyét kapottt volna, ha hazaviszek még egy kis rokit.

(#4) Simi87 válasza #20749568 (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Májusban múlt 7 éves, de nagyon fiatalos. :)

Megvan minden papírja, napra pontosan tudjuk mikor született.

[ Szerkesztve ]

(#6) Simi87 válasza #20749568 (#5) üzenetére


Simi87
senior tag

Sajnos a kis francia bully-k csak 10-12 évig élnek. Sok bulldog-ost ismerek, a rekorder egy 14 éves töfögő angyalka volt, aki nem rég ment el. Maci a bénulást leszámítva teljesen egészséges, de sajnos a belső izomsorvadással semmit nem tudunk csinálni. Minden nap ajándék, amikor kakil, de tudjuk hogy mi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#8) Simi87 válasza #20749568 (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

Azt sajnálom nagyon, hogy csak most került hozzám. Valószínüleg másként lennének a dolgok, ha az előző gazdája nem lett volna egy s..rrágó, trehány k...a.

(#9) Hieronymus válasza Simi87 (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha jót akarsz magadnak, akkor már most vegyél magadhoz egy kiskutyát.

Mackó elvesztését nem fogja pótolni, de segít rövidíteni az elvesztésének fájdalmát.
Nagyon rossz érzés, amikor már nincs tovább, el kell válni a szeretett kutyustól.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Simi87 válasza Hieronymus (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem lesz több kutyám. A másik bulldog-ot is csak akkor fogadtam volna be, ha nemm
kell senkinek. Amikor Negro, az előző kutyám elment 5 évig nem tudtam ktyára nézni. Max minimalacom lesz egyszer, de kutya nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#11) letepem


letepem
aktív tag

Nekem is volt már nem egy kutyám mind mellettünk élte le életét, de egy fél év után mindig úgy voltunk vele,hogy kell még egy kis élet a családba. Jön megy néha rádnéz vagy fordítva, felvidít a baromságaival...:)

Nekem a boxeremnek a hátsó lába kezdett elsorvadni. Maszírozgattam, kicsit stagnált emiatt. Mindig ugyan olyan örömmel futott elém a kapuba amikor hazaértem féllábon ugrálva!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#12) Simi87 válasza letepem (#11) üzenetére


Simi87
senior tag

Maci is nagyon meghálálja a gondoskodást, minden nap, amikor hazaérek úgy fogad, mintha évek óta nem látott volna. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.