Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

bizony hasznosnak :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) wetomi


wetomi
aktív tag

És működik! Firefox és chrome esetén is. Köszönöm szépen! És meglepően egyszerű, mert eddig yastból telepítettem, de úgy nem működött, valószínűleg pont az ms codec hiánya miatt.

(#3) gzbotii


gzbotii
veterán

Igy mar lehet nezni MA/PH!TV-t linux alol is ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) weiss válasza gzbotii (#3) üzenetére


weiss
addikt

Idézem:

(Itt jegyzem meg, hogy még a kodek letöltése után se fogjuk tudni nézni a PH!TV-s videókat. Egy-két éjszakás böngészés után én is arra az álláspontra jutottam, hogy bizony ebben a Microsoft a ludas.)

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5) gabo9201


gabo9201
senior tag

RTL Most vajon megy már? Egy bő fél éve próbáltam Ubuntu alatt ezzel a Moonlight Playerrel, de akkor még nem ment (Firefox-al) :F

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#6) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Köszi a cikket! Itt megjegyezném, hogy a moonlight fejlesztése befejeződött. A Silverlight nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket a Microsoft szerint és lehetséges, hogy az 5-ös verzió volt az utolsó. Továbbá az is valószínű, hogy Windows 8-as támogatás sem lesz, szóval bárki is támogatja is még ezt a technológiát kösse fel a gatyáját és hagyja el a süllyedő hajót.

(#7) ViZion


ViZion
félisten

Köszi a cikket -megcsináltam, amikor fórumba írtad, működik frankón ;)
PH!TV-ért kát azért, kereshetnének valami mást igazán, vagy legalább adás után dobják fel YT-re, hamár oldaluk is van...

FlekkeN: Már megjelenésekor is sokan kritizálták, hogy minek ez a miez :D
Persze mindenki azt hitte M$ majd jól megmutatja, mert van pénz és tudja "marketingelni" :D
Hiszen ismeritek, hogy hány M$ programozó kell kicserélni a kiégett fénycsövet az irodában? Semennyi, ez HW hiba... És hány M$ szakember? Semennyi, ezután a sötét lesz a szabvány... :D (angol eredetiben talán viccesebb, de azért a lényeg ott van... ;] )
Igazából nem nagy kár érte...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Taky


Taky
senior tag

Hasznos írás, köszi! :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#9) hito


hito
nagyúr

ARM verzió nincs, csak 32 és 64bit? Nem is lesz?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) User64476 válasza FlekkeN (#6) üzenetére


User64476
őstag

Hála az égnek. Remélem hamar leradírozzák az ezt használó oldalak is, és átváltanak HTML5-re.

(#11) yknarf


yknarf
tag

:R

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#12) F34R


F34R
nagyúr

Nekem így sem megy vele egy csomó oldal.
PH TV-nek is flash-re kellene állnia , valami vimeo vagy hasonó jobb channelre.

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

én így néztem a focieb-t ubi alól :K
mondjuk chrome alá nekem istennek nem akart felmászni, ezért a fox lett a dedikált kliens az eb idejére ;]

(#14) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi! Este meg is csinálom - egyszer már megcsináltam egy másik eljárást, de nem igazán működött.

Amúgy a MS annyiban ludas a PH!TV-ben, hogy egyszerűen még a Moonlight nem támogatja a Silverlight minden verzsönjét. Nem is hiszem, hogy nagyon fogja, mert a Silverlight-ot már a MS se fejleszti.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#15) F34R válasza hcl (#14) üzenetére


F34R
nagyúr

a moonlight 3.99-nél megállt sajnos , jó ez a silverlight csak sajnos abba maradt a fejlesztése.

egyébként tényleg lehetne változtatni rajta mert gyakorlatilag a linuxosok nem is tudnak ph-tévézni.

(#16) #56573440 válasza F34R (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

erre nekem azt írták vissza az egyik hír alatt amikor jeleztem hogy nemár, hogy nincs nagyon más, reklámmentes alternatíva, nem miattunk kéne, hanem a szponzorok miatt, nem venné ki jól magát ha egy konkurens eszköz jelenne meg a youtube hirdetősavjában pl.

(#17) doc válasza gabo9201 (#5) üzenetére


doc
nagyúr

engem is az RTL klubos videok erdekelnenek foleg...
sajna az utoljara probalt megoldassal a videok eleg nagy resze nem mukodott, vagy csak sokadik reload utan :(

(#18) F34R válasza doc (#17) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem de borítékolható is hogy nem fog ....

(#16) blackrulz

ha jól tudom vimeo-ban nincs reklám,
dailymotion (mondjuk itt van egy rahedli reklám , metacafe , own3d.tv , voddler, blip.tv stb...)

azt nem hiszem hogy olyan nehéz lenne nekik valahova feltenni.

(#19) gzbotii válasza F34R (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja. Ha jobb minosegel jonne, akkor nekem az is beleferne, hogy lemegy az adas majd szepen feltoljak 1080/720p felbontasban es jo minosegben jutyubra, 'oszt kalap, lehet nezni mindekinek. Mobilrol is. Linux alol is. Mosogepen is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönjük a cikket, bár azt kell mondanom, hogy a technológia napjai meg vannak számlálva. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) sonar válasza Vladi (#20) üzenetére


sonar
addikt

Sajnos így van, de sanszos, hogy az mtv igy fogja streamelni az olimpiát is. Legalább majd tudjuk nézni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#22) ProFil90 válasza gabo9201 (#5) üzenetére


ProFil90
csendes tag

megy :)

Linux, Mac témákban segítségnyújtást vállalok! iPhone jailbreak, Android root-ban szintén segítségnyújtást vállalok! TérkéPH! http://goo.gl/u5smf

(#23) flash-


flash-
veterán

silverlight-ot tényleg magyarok találták fel?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.