Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

köszi hogy figyelmembe ajánlottad az oldalt!

Egyébként kell használnod? kell? nem. nem kell. de lehet. ugyancsak lehet hogy másnak éppen erre van szüksége. lehet.

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

hopp,ezt nem is láttam,nekünk most pont kapóra jön

There's an app for that

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Most mondjam azt, hogy azért, hogy legyen pénz fenntartani pl. a logoutot (meg úgy általában az oldalt)? Engem az sem zavarna, ha kismamarovat indulna, csak a standard tartalom rovására ne menjen.

(amúgy szerintem a keresője is egész jó)

@#5: LOL :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

Téged akartak felbaszni vele.

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

miért ne?
amúgy a facebookosdi ("lájkoljuk" a cikkeket) nem lenne rossz dolog szerintem...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Sianis válasza Kalandor (#3) üzenetére


Sianis
addikt

Jaaaa, hogy mire megöregszünk addigra már profilt is vált az oldal.

DeFranco: Elhiszem, hogy az életben maradás a legfőbb cél, csak ilyen alapon lónyugtatót vagy legális tudatmódosítókat is lehetne hirdetni, abban állítólag van pénz!

Ice!?: Ne aggódj, nem basznak fel vele, csak próbálom megérteni a feltett kérdést.

Sianis

(#8) Drenadar válasza tkazmer (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

csak mindenki összevissza like-olna meg dislike-olna és felesleges :)

(#9) csimave


csimave
tag

Valami bevételt biztos, hogy jelent.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egyébként mi lesz a milyen házat vegyek topikkal? Lesz ott kavarodás rendesen.

"Szaisztok, keresek egy léghűtéses, szerszám nélkül szerelhető, alsó tápos 100 m2-körüli BP környéki házat. Lehetőleg előlapi E-SATA kivezetéssel."

#7: (nem rossz ötlet: elszállt a tápod? vegyél leszarom tablettát!) amúgy nekem azokkal sem lenne gondom. Amíg legális és etikus, addig nem zavar. A lónyugtató megfelel ennek a két kritériumnak.

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry


Lenry
félisten

ezért meg ezért

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Rive


Rive
veterán

:vállvonás:

Pénzt szerezni onnan lehet, ahol van.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#13) stangli válasza Sianis (#7) üzenetére


stangli
senior tag

Ennyi erővel feltehetnéd a kérdést, hogy minek is mobilarána? vagy logout? vagy gamepod? miért is ne? engem is érdekel, hogy ne egy x-edik oldalra kelljen menni, hanem lapcsaládon belül letudjam a lakáskeresést (már ha érdekelne) vagy akár indíthatnának egy külön befektetési oldalt is a prohardver családon belül, na az mekkora sirályság volna, minden egy helyen ami az élethez kell. jah és a hitelkeresési oldal se maradjon ki, meg mellé DeFranco prohardver mama oldala is jól jönne, de hiányolom a sorból a prohardver autó motor teszt oldalát, ilyet is kéne indítani...

Kalandor jegyzeteled az igényeinket? :U :DDD

(#14) Sianis válasza Lenry (#11) üzenetére


Sianis
addikt

Csak az a kérdés, hogy a meddig megy még a mónikasó az országban. Én pl az uborka híreket azonnal ugrom és szerintem sokan vannak így ezzel. Aztán szépen lassan telik az embernél a pohár, hogy sok az uborka és elmormolja halkan, hogy "Ez is szar lett". Éppen Parci írta, hogy régen volt lelkesedés is, elhivatottság. Nem vádolom őket, hogy üzletesedett a dolog, mert nincs jogom ilyenbe beleszólni. De valahol azért csak kifizetődő, ha az ember kiáll bizonyos dolog mellett, vagy én vagyok a naiv és nőjek már fel végre, meg üljek le a seggemre?

Sianis

(#15) DeFranco válasza Sianis (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Őszintén érdekel a véleményed, mert többet láttál mint én:

(Tedd a szivedre a kezed) Hogy látod, a tartalom bővülésével csökkent-e az értékes cikkek/hírek/tesztek száma? Nem az aránya érdekel, hanem a "jó" tartalom mennyiségének változása.

(#16) Lenry válasza Sianis (#14) üzenetére


Lenry
félisten

nézd kérlek: ezzel az ingatlanportállal azon kívül, hogy egyszer meg lett csinálva, az égvilágon semmi plusz meló nincs, még csak moderálni sem kell, mert nem tartozik hozzá fórum. cserébe reklámfelület, és bevételt hozhat a lapcsaládnak, neked meg egyetlen kicsi linket kell átugranod. nem nyomakodik az arcodba, nem kötelező használnod. nem vesz el erőforrást a minőségi munka, vagy úgy egészében a lapcsalád többi tagja elől.

így aztán nem értem a felháborodásod.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Attól, hogy te indián vagy és tipiben laksz, más még kereshet lakást, nem? :P

(#18) Sianis válasza DeFranco (#15) üzenetére


Sianis
addikt

Lapcsaládra vetítve vagy csak a Prohardver!-re nézve érdekel a véleményem?

Amúgy lehet, hogy hosszútávon csak a PH! fogja túlélni a versenyt, a válságot és ki tudja még mit a hazai portálok közül, csak amíg a többiek nem sikítanak, addig nem érzem indokoltnak, hogy jönnek és jönnek az új és új dolgok. Valaki mondta: "régen MINDEN jobb volt!". És most sem rossz, még annyira.

Sianis

(#19) raczger


raczger
őstag

Nem értelek, miért zavar téged? Erre válaszolj kérlek.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azért van, hogy legyen pl. helye a bejegyzésednek. Szerintem hasznos. Ha Te nem tartod annak, nem kell benézned oda. :R

(#21) Sianis válasza raczger (#19) üzenetére


Sianis
addikt

Az, hogy egy számomra hasonló tartalmakkal megtűzdelt, nem pozitív jövőképet vetít előre.

Sianis

(#22) ^Clown válasza Sianis (#21) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lenry kolléga belinkelt két hsz-t. Azok alapján világosnak kell lenni mindenki számára, hogy mi a szomorú helyzet.

(#23) tkazmer válasza Drenadar (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

és felesleges
egyáltalán nem, egyrészt újonnan már mások is látják, ha likeolok egy tartalmat valahol (megjelenik a most recentben), és ha érdekli őket, elolvassák.
másrészről meg elejét lehetne venni a "hú de nagyon tetszett", a "gratulálok, jó cikk lett", "egyetértek, szerintem is", és a " :R " hozzászólásoknak, amitől átláthatóbb lenne a fórum.
ja, dislike meg nincs:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én éppen fel akartam tenni a lakásom, amikor láttam,hogy az ingatlan ügynököm már feltette.... igen, eladó a lakásom, hátha érdekel vkit :DDD
amúgy szar az oldal.. először nem engedte a regisztrációt, most meg nem enged be... nem igazán értem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#25) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most miért kell állandóan elégedetlenkedni? Jött az új PH-design, akkor is páran blogbejegyzést szenteltek annak, hogy nem tetszik nekik. :F Most meg egy link miatt kell itt bejegyzést írni? Miért nem lehet ezt kibírni? Én előbb írnék amiatt, hogy reklámok vannak az oldalon a cikkek előtt, ezek jóval zavaróbbak, mint egy kis link.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Inkább 100 ingatlanapró, mint még 1 aqua banner.

(#27) lezso6 válasza D1Rect (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28) veector válasza tkazmer (#23) üzenetére


veector
senior tag

Nem tudom mióta, de van ilyen lájkolós gomb. Bár nem működik...

(#29) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Az ingatlan piacban vannak lehetőségek. A válság ellenére vagy pont hatására :)
Minden esetre ha pénzt hoz, csinálni kell, ennyi. Az meg, hogy van, ne zavarjon már. Én pl. logout főoldalt nem láttam ezer éve. Többnyire max. a fórum részen keveredek oda. A lényeg, hogy ha reklámozva is van, nem kell használni ha nem érdekel.

- http://pazsitz.hu -

(#30) tildy válasza Sianis (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

PH-s keresomotorja van.
Mondjuk ezert....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) tkazmer válasza veector (#28) üzenetére


tkazmer
addikt

áh, megvan, csak én legtöbbször itcafét olvasok, ott meg még nincs:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#32) Vladi válasza Sianis (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr

Tudatmódosítót? Link? :B
:DDD

Amúgy meg vegyé házat, hee! Gééphááázat, érteed? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33) Sianis válasza Vladi (#32) üzenetére


Sianis
addikt

Érem én! Linket nem adok, nem vagyok díler vagy mi.

Amúgy köszönöm a válaszokat, kezdem érteni a dolgot és ne tessék félreérteni, én nem az ellenség vagyok, lásd az autóm! És nem elégedetlenkedek, hanem értetlenkedek!

Sianis

(#34) Dany007


Dany007
veterán

Egy kicsit nekem is furcsa. Igaz még sehol nem láttam ezen a linken kívül. Gondolom még tesztfázisban van.
Sz.tem előbb a Bitmarketet kéne véglegesíteni. Az egy nagyon jó ötlet volt, de ha jól hallottam mellékvágányra került az ügy.

(#35) Lenry válasza Dany007 (#34) üzenetére


Lenry
félisten

EU/állami támogatásból készült, nem hiszem, hogy mellékvágányra kerülhetne

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Dany007 válasza Lenry (#35) üzenetére


Dany007
veterán

:F Állami támogatás egy 'webshop'-hoz? De furcsa.
Lehet el kéne olvasnom már végre azt a pH történelmes cikket? :U Illetve mindkettőt.
Vagy honnan tudtok ti ilyen infókat? :)

(#38) Dany007 válasza Kalandor (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Jé tényleg! Hát ez cool. Grat. mindenesetre! :R
A múltkor valahol valakitől hallottam / olvastam, hogy kispadra megy a bitmarket és akkor v.miért el is hanyagoltam. De most megnéztem és működik rendesen.
Ahogy látom még kevés cég van az ajánlatok között. Azt lehetne kicsit bővíteni. Persze csak megbízható cégekkel.

Egyet sajnálok csak, hogy a vásárláshoz külön a boltba kell menni és ott regisztrálni / megvenni. Tudom ezt már beszéltük, hogy megvan az akadálya amiért nem lehet közvetlenül mondjuk a PH!-n keresztül megvenni azoktól a boltoktól - mint régen a Depo.hu-n működött.
Mind1 még így is jobb érzés egy szakmai oldalról válogatni hardvereket, mint akármilyen hozzá nem értő webshopból (lsd. (nem a drog) bóvli e-digital). Szal gondolom azért csak megválogatjátok milyen cégeket engedtek be. Ez meg nekem plusz biztosíték ergo plusz pozitívum. Hja, meg a design is kellemes átlátható.
Már csak egy plusz link kéne a társoldalakra is, hogy gyakrabban eszembe jusson böngészni a cuccok között.

(#39) ftc válasza DeFranco (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

nem is rossz ötlet a kismamarovathoz.... ugye márha megvan a lakás jöhet a gyerek is...s pl lehetnének kezdő tanácsok friss apáknak ;] s akkor végiglehetne menni egy életen át a PH!-al

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.