Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem is van egy ilyen telefonom. Alapjában véve meg vagyok vele elégedve, ennél több nem nagyon kell a számomra.
Egy pár dolog viszont van, ami nem tetszik benne:
- Az előlap teteje kis nyomásra is recseg-ropog
- mivel nem független a telefon, ezért a jobb soft key a wapra visz és ezen nem is lehet állítani (ez a billentyűzárnál zavaró, mert ha túl gyorsan lépünk ki a menüből és rögtön szeretnénk lezárni a billentyűzetet, néha nem reagál elég gyorsan a teló, és a * gombot már nem érzékeli, így nem zárja a bill.-t, hanem szépen fel akar kúszni a wapra. Egyszer 1 órán át a wapon voltam, mert ezt nem vettem észre, csak zsebreraktam a telót :( )

Egyszer beállítottam, hogy hétfőn és csütörtökön ébresszen eg bizonyos időpontban, de ezt nem volt hajlandó megtenni. Ez szerintem egyedi hiba.

Játékok terén nem rossz a teló, unalmas perceimben szoktam vele jókat játszani :) Rajta van például a V-rally 3 és a Doom RPG, persze nem alapból. De azért találkoztam olyan játékkal, ami megizzasztotta.

A fényképező nem annyira rossz szerintem. Mivel a másik telómban nincs kamera (MPX200), ezért örültem, amikor ezt megvettem, hogy lesz mivel megörökíteni pár dolgot. Ami zavar benne, hogy irtózatosan könnyen koszolódik, köszönhetően a lencse körüli gumi résznek. Egyszerűen vonzza a koszt. Ugyanígy hamar koszolódik a joy környéke, mert elég nagy rés van körülötte.

Huhh, majdnem írtam egy mobilaréna tesztet :DD
Egyszóval, nem rossz teló ez, de azért csodákat nem kell tőle várni.

(#2) Juvi válasza Teszla_ (#1) üzenetére


Juvi
tag

Sziasztok,
a férjemnek van ilyen telefonja, és az ébresztéssel neki is gondjai voltak: vagyis nem volt hajlandó ébreszteni. Egészen addig, amíg pár napja vissza nem állította téli időszámításra. Teszla, próbáld ki most, hátha a tied is ébreszt. ;)

(#3) 3psilon


3psilon
aktív tag

Nekem is vannak rossz élményeim: igazából akkor nem ébreszt, ha töltőre van dugva. Ez nagy hiba. A joystick nem mindig reagál 100%-osan (tavasszal vettem, éjjel-nappal zsebben hordom, tudom jót tesz a ****-mnak :D ).

Nekem tényleg csak egy bézik teló kell, telefonkönyv, SMS tök jó benne, meg a WAP is könnyen használható ha pl. menetrend kéne.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4) Teszla_ válasza Juvi (#2) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az ébresztéssel nincs gondom, mert minden nap külön állítom be :) Többször nem próbálkozok azzal, hogy több napra is beállítom egyszerre.

3psilon: A joy nálam remekül működik. Anno a T300-on viszont tönkremnt hamar. Nekem is mindig a zsebeimben van mindkét telefonom, a barátnőm rám is szólt párszor, hogy ha így folytatom, nem lesz gyerek :Y

(#5) 3psilon válasza Teszla_ (#4) üzenetére


3psilon
aktív tag

Áh elvileg csak az "alapanyagot" károsítja, szóval pár napra kiveszed, aztán utána retry :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#6) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kép, Kép, Kép, Kép!!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) fateless


fateless
veterán

Amióta van SE, azóta olyan telefonjaim (is) vannak, de eddig még csak kettőnél volt néha gondom a joy-jal. (Azért a JogDial-t nem helyettesítheti semmi.) Az egyik anno a T610, bár mivel a legelső széria volt az enyém, akár azért is lehet - viszont a probléma csak tavaly jelentkezett. (Még mindig megvan a telefon és használjuk is)
A másik a w800-as volt, javítás után működött gond nélkül.
Ezzel sincs problémám soha, az ébresztés sem vacakolt még.
A wap gomb már engem is viccelt meg, bár plusz pénzbe nem kerül, szóval nem zavar. Viszont egyszer volt, hogy elfelejtettem lezárni a telefont, így felhívtam anyámat, aki meg nem nyomta ki, ezért aztán 21 perc 42 másodpercet "beszélgettem" vele.

Bocsi, de képem még nincsen. A w800-at eladtam, k800 még nem érkezett, emrt a voda üzletkötője két hete érkezik, digit gépünk meghalt, VGA géppel meg nem csinálok fényképet. Ha lesz eszköz a kezemben lesz az is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Napster válasza Racecam (#6) üzenetére


Napster
tag

Jó leírás ... grat, egy ilyen kategóriás telórol sokan még 'tudomást sem vesznek' pedig az általános használatra teljesen megfelel ! ár/érték arányban

...N@PsTeR***

(#9) fateless válasza Napster (#8) üzenetére


fateless
veterán

kösz. :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Teszla_ válasza fateless (#7) üzenetére


Teszla_
senior tag

Anno a T300-nál valószínüleg én is az első szériába nyúlhattam bele, mert akkor vettem, amikor a Pannonnál bevezették előfizetéssel. Én (is) ennek tulajdonítom a joy hibát.

Egy pár kép vn itt, remélem ez is megteszi amíg nem lesznek saját képek :) Nekem a sötétszürke-fekete színű van.
[link]
[link]
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.