Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Durva, hogy a Sonyt már lassan mindenki alázza...
Mondjuk a pf 2 egyébként is egy jól sikerilült cucc.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) sdd2


sdd2
veterán

A Padfone 2 még sokáig egy elég mérvadó telefon lesz, a Sony pedig elkezdte most az új kijelzőket hozni a telefonokba, kíváncsian várom milyen hatást tapasztalhatok majd.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3) kovipaci95


kovipaci95
csendes tag

Én ezt nem írom alá! Mind a 2 telefonnal volt doglom... És mit ne mondjak, pont a kamera minősége miatt váltottam át a Sony Z-re. Mivel egyénileg szabályozható beállítása van így ha valaki csak uccu neki képet készít akkor valóban egy eléggé elmaradott kép születik a Padfon2-höz képest. De ha beállítja a dolgokat átlagos (!!) kategóriára akkor már bőven helyben hagyja a Padfont2-t. A z kamerájával egyetlen egy baj van: képtelenség vele szürkületben (nem sötétben) normális képet csinálni. Azt a színviszonyt valóban a másik telefon jobban kezeli.
És hát valljuk be James Bond is Sony-t használt (Sony T) nem Padfont pedig a T egy régebbi modell volt:D

(#4) Def26


Def26
félisten

Ez aztán jó bő teszt lett. :D Egyébként sztem a padfone 2 egy bullshit, egy erőltetett termék ami semmivel nem tud többet mint a többi. Asus -tól többet várna az ember.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) sdd2 válasza kovipaci95 (#3) üzenetére


sdd2
veterán

Tesztekben a full automata módot nézzük mindig, persze babrálva mindegyikből ki lehet hozni jobb minőséget.

Def26

Hosszú, részletező tesztet leeht olvasni csomót, összehasonlításnál inkább a felhasználó élményt és az előnyöket, hátrányokat szoktam röviden leírni és a saját véleményem. De ha igényled mind a kettőről tudok részletes tesztet linkelni. :)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) Def26 válasza sdd2 (#5) üzenetére


Def26
félisten

Nem kell linkelni, én is tudok keresni, csak a címből kiindulva fura volt meglátni a cikket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) sdd2 válasza Def26 (#6) üzenetére


sdd2
veterán

Nem keresni, tudod máshova írtam részletes cikket a Padfone 2-ről, illetve a főnököm az Xperia Z-ről, szóval nem keresni kell ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) bacsko42


bacsko42
tag

Az én véleményem szerint, a Z lenne a nyertes. Az új firmware frissítéssel javítottak a kameraminőségen, és a képernyő kontrasztján és fehéregyensúlyán is. Nemsokára én is büszke Z tulaj leszek, engem megnyert a dizájnja és a képességei. Bár a padfone sem rossz cucc, de ormótlan, túl nagy keret :C :W

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#9) HuMarc válasza sdd2 (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

Meg vagy osztva FB-n :D (Már a Logout.hu osztott meg, nem én)

Amúgy az Xperia Z nem sikerült valami jó, ellenben a Padfone-nal. A Padfone talán még foglalat nélkül is megéri.

[ Szerkesztve ]

(#10) sdd2 válasza bacsko42 (#8) üzenetére


sdd2
veterán

Az SW update lehet javított rajta, ezt sajnos már nem tudom megmondani.

HuMarc

:R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#11) Morgo23


Morgo23
újonc

Helló! Én nekem volt Xperia Z és hát nagyon nem voltam meg elégedve vele az alat a 3 nap allat amit használtam ! Egy boltba vettem 140,000 ft adtam ki érte hazza mentem és fel tetem töltöre másnap reggel levetem használtam egész nap hát a kijelzö hát nem egy LED minöség és hát leszetem egy csómo játékot el keztem játszani és egyszer csak fogta magát a telefon és kikapcsolt és nem birtam ujra inditani az nap visza a telefonoshoz és mondom hogy történt hogy állt le ere fel külték szervizbe másnap hivnak hogy nem lehet megcsinálni a telefont menyek be a boltba és válaszak egy másik készüléket de Xperia nem volt ere mondom akkor ha nincs az a telefon amiért ebbe a boltba jötem akkor kérem visza a pénzemet csávo gondolkozik és hát nagy nehezen bele ment és visza kaptam a pénzt és el mentem a Telenorhoz és megvetem a Samsung S4-et hát az nagyon ott van az a telefon szép rajta minden és nem egy TFT kijelzö van rajta mind Xperian szova ha választonom kellene Asus vagy Xperia Z akkor Asus nyerné ell a tetszésemet mert kb ugyan azt tudja mind a Samsung S4 !!!

Köszönöm a figyelmeteket sziasztok !! :D

(#12) bacsko42 válasza Morgo23 (#11) üzenetére


bacsko42
tag

Azt látom, hogy helyesírási szótár nem volt a telefonodon :C

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#13) kovipaci95 válasza bacsko42 (#12) üzenetére


kovipaci95
csendes tag

szerintem ő rossz telefont nézett:DD

(#14) bacsko42 válasza kovipaci95 (#13) üzenetére


bacsko42
tag

Az is lehet :C

[ Szerkesztve ]

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#15) Giorgio86


Giorgio86
csendes tag

Sziasztok!

Mindenki isteníti ezt az ASUS telefont, és tényleg az is lenne, HA jó lenne! Én 2013.04.03. vettem és azóta kb 2-3 hetet tudtam használni mert már 2. alkalommal kellett visszavinni! Csak hogy értse mindenki, hogy milyen hibái lehetnek, mert nálam minden kijött...
- kijelzőn mind a tableten és telefonon fehér foltok jelentek meg rajta (tényleg szép képe van csak jó lenne)
- mind az össszes hangszóró torzított rajta
- kamera lencse porosodik (1 hét alatt)
- leáll, lefagy (pedig a sorozatszáma alapján nem kellene neki, mert már frissített)
- a legszebb, hogy a tablett karcolja az állítólagos karcálló kijelzőt, ahányszor beraktam annyi karc...
- alsó műanyag ezüst keretről a telefonon pattog le a festés

Csak így nagyjából ennyi! Egyébként nagyon jó kis telefon lenne, de csak lenne!!!
Most is már 05.08.-a óta szervizben csücsül az ASUS-nál! Már ott tartok ha ma nem indítanak kártalanítási eljárást akkor jogi útra viszem a dolgot. Nem ezért fizettem 200.000ft-ot...

(#16) joey04 válasza Giorgio86 (#15) üzenetére


joey04
titán

Kifogtál egy hibás példányt. Van ilyen. Frissítés előtt meg egy rakat Z-ből tégla lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.