Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Scleroderma

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Végigolvastam és csak az jutott eszembe, hogy kitartás... Azt hiszem ehhez ez kell, mert még talán a hit ami segíthet, de ahhoz is kitartás kell (vagy fordítva :U ).

Minden tiszteletem a tiéd (egy ideje követlek, ha nem is látszik). Remélem továbbra is ilyen optimizmussal és hozzáállással fogod kezelni a problémát, amivel inkább együtt élni akarsz mint betegnek lenni. :R :R :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) greenity válasza creation (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm. Sokat segít, hogy a családom, a párom, az ő családja, és a barátaim támogatnak. Mondhatnám úgyis, hogy nem hagyom hogy legyőzzön, én még gyereket akarok szülni, és felnevelni, akkor is, ha a jelenlegi gyógyszereim mellett ezt nem tehetem meg, de már megbeszéltem az orvossal, hogy lesz erre lehetőségem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Met


Met
nagyúr

Lehet az elején nem ártana valami bogyó amivel könnyebben át tudod vészelni.
De ez így szar helyzet :(
Emiatt volt/van a kézfájásod is?

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) greenity válasza Met (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Most már jól vagyok, abban a pár napban volt nehéz, amikor minden alkalommal ,mikor belegondoltam volt sírhatnékom.

Igen, ez egy tünete. Nem mondom, hogy teljesen eltűnt, mert elő-elő bújik, vasárnap a fülledt viharos időben pl. nem tudtam megfogni a kést este, ilyen mondjuk nem volt, mióta szedem a gyógyszert.

Tulajdonképpen mákom van, ha tavaly nem erőltetem meg a kezem és nem jön ki az ínhüvelygyulladásom, illetve nem megyek a mostani háziorvosomhoz, akkor nem kerülök be a klinikára és nem derül ki a dolog.

Mondjuk az egy kicsit megrémiszt, hogy 3 hónap alatt romlott a helyzet.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) petipetya válasza greenity (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nem hagyom hogy legyőzzön"

Helyes. És ez nem csak egy sima helyes, hanem olyan, amikor a Gyűrűk Urában az ork hadsereg ostromolja a falat, a törp kérdezi mi a helyzet és mondják neki: az orkok ostromlétrákon jönnek felfelé. Erre a törp mély dörgő hangon rávágja: helyes! Mert minden porcikája kívánja a harcot.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Met


Met
nagyúr

Ha lélekben nem adod fel akkor nem vagy nehezebben fog rosszabbodni az állapotod.
Kitartás!

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Scleroderma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.