Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Le a kalappal a tudásod előtt. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Sanyi19 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Sanyi19
őstag

Köszi, szeretek ilyen dolgokkal foglalkozni. :R :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#3) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Zseniális megoldás, én sokkal hamarabb feladtam (pedig én is láttam már egy-s mást :C ).

Bravó! :R

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#4) Piloss


Piloss
senior tag

Ügyes, eredetileg mennyiért vetted? :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#5) Sanyi19 válasza Piloss (#4) üzenetére


Sanyi19
őstag

Köszi, 15 790 volt postával.

Felhő: :R :R

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#6) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Elég jól megy is a kicsike, adtam neki egy kis tuningot:

Ami érdekes, hogy GPU-Z ben a subvendor id nem módosult, hiába írtam át. Ha VBE7-el megnyitom az xfxflex2.rom-ot amit ráflasheltem, abba meg át van írva... :F

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#7) Out


Out
addikt

Szeretek ilyen mókoláskról olvasni. Tetszett a bejegyzés. Kár, hogy rövid lett :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8) Sanyi19 válasza Out (#7) üzenetére


Sanyi19
őstag

Ha a videokártya magát nehezebben adta volna, az én mesém is tovább tartott volna... :R :D

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#9) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Nálam hasonló probléma volt, csak a 7870-es Asusommal. 1 kijelzővel, zöld pöttyöket rakott 2D-ben. A megoldás a 2D alapfesz minimális emelése volt BIOS-ban. (0.825-0.835) Azóta perfect. Valószinűleg 2 kijelzővel megemeli a 2D feszt, 1-gyel viszont az alap nem volt neki elég. Nálad is lehet hogy ez volt és az XFX BIOS-ban megfelelő feszültség értékek voltak neki,

(#10) Sanyi19 válasza G.I.JOE (#9) üzenetére


Sanyi19
őstag

Nálam más volt, nézd meg a képet:

Habár ha azt lehet módosítani, akkor lehet az is megoldotta volna, de arra még a VBE7 sem ad lehetőséget, inaktív.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#11) Vincent_ válasza G.I.JOE (#9) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Egy kolléga a 7870-esével hasonlóval küzd. Hogyan tudtad megemelni a feszt 2D-ben?

szerk: 6970-es a kari, de a lényeg ugyanaz, mókolni kellene neki is a 2D-s feszt/órajelet.

[ Szerkesztve ]

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#12) G.I.JOE válasza Vincent_ (#11) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Csak hexa editorral lehet állitani 2d-ben, igy feltöltöttem a techpowerup forumba a bios-t és az egyik srác volt olyan rendes és átállitotta nekem. -Ez- ugyan a VBE 7 fórum, de hátha tudnak neked is segiteni.

@Sanyi19
Szerencsére az Asus GPU tweakkel fel tudtam venni a feszt, igy láttam, hogy ez megoldja a gondot. Aztán TechpowerUp.

(#13) Johni5


Johni5
őstag

Ő nem más mint Alias:Droidmester itt a PH-n. :K

(#14) Vincent_ válasza Johni5 (#13) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Sajna anno Droidmester sem tudott segíteni ebben... :(

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#15) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Update: A kártya stabil, viszont nem mennek rajta a DVI portok, ezt eddig azért nem vettem észre, mert hdmi-dvi átalakító kábellel használtam. (2014.09.23)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.