Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Minél később jelentetik meg, annál később jön a bukta. Gondolom ezt ők is tudják, ezért tologatják...

Minden szavam magánvélemény!

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

Meleg pisi folyik végig a combomon a gyönyörtől :B ez a telefon szép, és nem ugyanúgy néz ki, mint ezernyi másik Samsung típus :))

rip and tear, until it is done

(#3) Fr0z3n válasza zoo8800 (#2) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Pont azért nem adják ki :D

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Előbb lesz a Firefox OS 5%-on, mint az első Tizen mobil bemutatása. :U
(amit amúgy is maximum csak tizen vesznek majd meg... :P )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) AS


AS
félisten

pedig tényleg szép

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Csapoati válasza AS (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De vajon alumenijum-e? Ettol fugg minden. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) PetX


PetX
aktív tag

Ha nem lenne rajta a Samsung felirat, azt mondanám rá egyből, hogy LG készülék.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#8) Fr0z3n válasza PetX (#7) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem inkább Ubuntu Edge?

(#9) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Én kíváncsi lennék rá.
Nem vennék amíg nem terjed el és nem lesz használható (mint ahogy droidot sem vettem addig)
de ha meg lehetne nyomkodni,kipróbálni érdekelne.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#10) blagolf


blagolf
senior tag

Szinte 1:1-ben LG Optimus L7. A keret pedig egyértelműen műanyag. Megint nagyot alkottak a formatervben. :C

Üdv, Zoli

(#11) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Hányan vesznek majd a Samsung uj oprendszerevel felszerelt telefont? Tizen ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) shteer válasza mathaus=) (#11) üzenetére


shteer
titán

[link]

..szerintem jónak tűnik

(#13) attisx válasza mathaus=) (#11) üzenetére


attisx
addikt

Ez már hónapokkal ezelőtt is unalmas, ezerszer ismételt poén volt...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14) Fr0z3n válasza shteer (#12) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Fő a kreatív "humor" ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A Tizen ökoszisztéma megerősítése... ezt a bullshitet, az egész ökoszisztéma a Gear 2-ből áll.

Értem én, hogy ma már szinte lehetetlen új mobil OS-szel piacra lépni, a bada után nyilván a Samsung is tudja ezt, de hogy akkor miért vágtak bele az egészbe és öntötték belle a milliókat, na az rejtély. Persze kiadás előtt lefújni még mindig olcsóbb és kevésbé kínos, mint utána leállni.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) Retekegér válasza blagolf (#10) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Vagy L9. Mindenesetre az első L-szériára volt jellemző ez a szögletesség.
A Bada készülékek anno azért elég szépek voltak, a Tizen lehet a reménysugár azoknak, akit fémes Samsungot szeretnének.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#17) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a Samsung megint segget csinált a szájából, de hát ők tudják...
az mindenesetre jó, hogy "ennyire" hisznek a saját szoftver termékükben ;]

(#18) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Szerintem az L5 II-re hasonlit a legjobban ;]

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#19) babkukta válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


babkukta
senior tag

Hehe, a mondatod 2. fele tetszett!!! :DD
Egyébként én nem látok ebben potenciált. A Samu maradjon a seggén a droiddal, elég az neki, épp elég van abból is, nem kell eggyel több zsák szemét

Üdvözlettel, Tibi

(#20) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha ilyen tempóban halasztgatják el a megjelenést, akkor a Samsung tényleg ki fogja meríteni az ábécé összes betűjét a Z előtt, úgyhogy talán nem is volt hülye ötlet a Z betű választása. :D

#18: Honnan tudod, hogy szemét, ha még be sem mutatták? Nyilván csökkenteni akarják az androidos függőségüket.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) hsrasus válasza dreamdancer (#15) üzenetére


hsrasus
aktív tag

én úgy emlékszem van olyan kompakt kis fényképezőjük, amin már ez fut, illetve az okosTVék is ezt fogják majd kapni, de lehet tévedek. szerintem legutóljára telefonon fog debütálni a Tizen. illetve volt egy nagy összeborulás év elején a google-el, (bocs most csak ezt találtam) ami őszintén szólva nem épp a Tizen mobiloknak ágyaz meg.
mindenesetre az tényleg logikusnak tűnik, hogy az okosTV-k Tizent kapnak, mert ha jól tudom Intel procik vannak bennük...

(#22) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Halva szuletett ez a platform

Asus Rog Phone 6

(#23) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez így egyre viccesebb történet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) halkow


halkow
őstag

" burkolat alatt ismeretlen típusú
2,3 GHz-es négymagos processzor teljesít
szolgálatot"

Azt még a hülye is tudja hogy valószínűleg s800 vagy inkább s801-es típusú lehet, a készülékről annyit hogy gondoltam hogy félnek bemutatni pedig ígéretesnek néz ki és valószínűleg a tizen is elég stabil lehet csak jelen pillanatban túl kevés app lehet rá vcagy ezért halogatják

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Még nem lehet kiadni, túl jól néz ki. ;]

Viccet félretéve kár, hogy így alakult, mert már kíváncsi vagyok, hogy mit tud ez a rendszer, ilyen viszonylag komoly hardverrel megtámogatva.

(#27) kengyel


kengyel
nagyúr

De tartok tőle hogy ez is, a Bada vonalait fogja képviselni. Pedig komolyan mondom jól néz ki .

kengyel

(#28) WinPho


WinPho
senior tag

Éreztem én, hogy túl korai! ;]
Hány éve is halasztgatják a megjelenést?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#29) Dr.Anonymus válasza WinPho (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hagyjad őket, ez így jó ;]
a tizen lassan egy legenda lesz, amit az unokáinknak is tovább adhatunk...
"Majd eljő a nap, amikor..."

(#30) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

2014 a Tizen éve lesz. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) Pálin(t)ka válasza AS (#5) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Ez nem a galaxy alpha??

(#32) AS válasza Pálin(t)ka (#31) üzenetére


AS
félisten

Nem, annak Note 3 külseje van. (lesz)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) pit stop válasza kengyel (#27) üzenetére


pit stop
addikt

Ha Bada lenne fémből lenne :U
Egyébként meg vicces amit művelnek - bár lehet addig járunk jól amíg nincs itt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34) AS


AS
félisten

80 ért vettem volna egy ilyen z-t már csak azért is. Itt van mai napig a Wave a asztalon hibátlan és működik és Bada 1.2 nagyon gyors köröket ver a lagg drodra . (2.0 már fail volt)

Ráadásul ano a Wave 1 ben csak 256 ram volt és 1 ghz cpu. és mégis hasit.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) leslieke válasza AS (#34) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

(2.0 már fail volt)

Ezzel nem értek egyet, de annyi baj legyen. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36) Sonyimádó152


Sonyimádó152
csendes tag

egyáltalán várja ezt vki? de ez a szögletes formaterv bejön! :DD

(#37) AS válasza leslieke (#35) üzenetére


AS
félisten

De lassabb volt nem?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38) leslieke válasza AS (#37) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39) Ali G.


Ali G.
senior tag

egyenlőre nem akarnak csúfos vereséget szenvedni, ezért még mindig nem adják ki a tizen telefont, előbb csinálnak több alkalmazást, hogy legyen mivel reklámozzák, de ebben a google keze is benne lehet, mert lehet nyakon vágja a samsungot ha tizennel próbálja az android fényét sötétíteni :D

(#40) Luck Dragon

Legalább új kinézete van, egy kicsit SII is látok benne:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) macskea válasza dreamdancer (#15) üzenetére


macskea
őstag

A válasz egyszerű, annak a mérhetetlenül sok pénznek amit a google benyel a Playen keresztül, szeretnék legalább részben a saját zsebükben tudni. Viszont egy új OS bevezetése valóban nem egyszerű, ezért óvatosak. Ha szarul nyitnak, örökre elkaszálhatják az egészet.

Asszem' ezzel ezt a témát ki is maxoltuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#42) Gainka


Gainka
őstag

Undoritoan nez ki, mintha vissza mentunk volna az idoben. Remelem nem ez lesz az uj formaterv mert maximum s5-s5 minire valtok s3 minirol, ha egyaltalan valtok(samsungra) :D
Mindenkinek bejon a szogletes telo aztàn rakja rà a lekerekitett szilikont :D na jo nem mindenki : ))

(#43) dsr


dsr
senior tag

Kíváncsi leszek rá , bár bukta szag kering a levegőben.. :(

(#44) Ali G. válasza dsr (#43) üzenetére


Ali G.
senior tag

vagy google elnyomás ... :D

(#45) daniel909


daniel909
addikt

embertelen pénzbe kerülne felfuttatni ezt az OS-t. és nem is biztos h sikerülne.
sőt valszeg nem sikerülne. telített a piac, megint valami nagy robbanással lehetne átalakítani mint anno az Apple.
de hát ez a tizen nem néz ki forradalminak.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.