Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) htmtimcsi


htmtimcsi
tag

"fényes, és reklámmal ellentétben ez bizony nem újlenyomat álló" :W

az új az ujj.

ujj az ember végtagjain levő testrész.
az új, meg a leendő parkolómban levő Trabi lesz.

(#2) rekid


rekid
addikt

Hmm szép cikk lett, véleményem szerint azert drága, persze az újdonság (proci videokartya) ha olyan 200e alá esik már jó alternatíva lesz a kategoriajan belül.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#3) Napfénysüti

Jó bemutató. Kíváncsi lennék egy professional Samsung notebookra hogy milyen. Kár hogy azt itthon nem forgalmazzák. Várható hogy később fogják?

Més que un club!

(#4) Drenadar


Drenadar
veterán

a laptop szép, tipikus samsung :)

de a cikket e mondat után már nem tudtam olvasni... :
"Megcsinálva a windows élmény indexet" - megcsinálva? jaj. ne.

(#5) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

az intel nagyon oda vágott ezekkel a procikkal és ez a vga is nagyon okés cucc:)

nyami bár én thinkpad függő vagyok .....de azért nem lenne rossz :C

(#7) Ipse89


Ipse89
tag

Jó kis gép, dehát az ára :( Majd ha nagy leszek... ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem is tudtam, hogy van Samsung notebook. :o

[ Szerkesztve ]

(#9) benoce válasza htmtimcsi (#1) üzenetére


benoce
tag

htmtimcsi, Drenadar, eszreveteleket koszonom, javitva, atfogalmazva

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szép noti, a videókártyája is elég bika szerintem :)

(#11) eastsider


eastsider
nagyúr

milyen a megbízhatóságuk a samsung notiknak?

(#12) luw2win válasza richpublic (#6) üzenetére


luw2win
őstag

Ja porfogónak, és dísznek, fantasztikus de ettől a fényes felülettől irtózom.
Minden nap törölgetni.

mod: a bele azért elég korrekt :K

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#13) benoce válasza eastsider (#11) üzenetére


benoce
tag

jo kerdes, mert miutan hivatalosan nem volt hazankban, igy szerviztapasztalat zero
volt szerencsem kezbe venni a p szeria valamelyik verziojat, ha azt a konzumer resz is tudja akkor nagy baj nem lehet
szerviz reszen 5 napos javitasokat igernek, de szerintem senki nem szeretne ezt tesztelni

(#14) vakarcs


vakarcs
aktív tag

wow :C tetszik az iras es a gep is :R
remelem sok ilyen lesz meg...

VAki

eladó a világ :)

(#15) Gaga_30


Gaga_30
tag

Azért ennyi pénzért egy normális gépház sztem elvárható lenne. Mert ez nyeklik-csuklik.
A két év garancia pozitív, de nem venék Samsungot az tuti.

(#16) vakarcs válasza Gaga_30 (#15) üzenetére


vakarcs
aktív tag

nyeklik-csuklik ??? ezt nem ertem igazan

eladó a világ :)

(#17) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

nagyon ízléses, szép darab. gratula!

Aurea mediocritas

(#18) ruzsabazsa válasza htmtimcsi (#1) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Kérlek, amennyiben a cikkben esetleg találtál helyesírási hibát vagy elírást, azt PRIVÁT ÜZENET formájában jelezd felém, ne a cikk topicjában ezt is el kellett volna olvasnod!!!:U :W

Jó írás a jó cuccról:)

(#19) Gaga_30 válasza vakarcs (#16) üzenetére


Gaga_30
tag

Úgy értem nem elég merev a ház. Ha egy kézzel megfogod oldalt és felemeled, akkor már tekeredik és meghajlik a saját súlya alatt. Ez nálam nem minőség.. A belseje rendben van, bár azt nem is a Samsung gyártja.

(#20) vakarcs válasza Gaga_30 (#19) üzenetére


vakarcs
aktív tag

hat en nem tapasztaltam, hogy tekeredne... vagy meghajlana... fogtad mar?

eladó a világ :)

(#21) Gaga_30 válasza vakarcs (#20) üzenetére


Gaga_30
tag

Nem hasból írtam, többek közt notikat is árulok. (nem saját cég, mint alkalmazott)

(#22) vakarcs válasza Gaga_30 (#21) üzenetére


vakarcs
aktív tag

hat nekem mas tapasztalatom volt vele amikor megsasoltam...

eladó a világ :)

(#23) Gaga_30 válasza vakarcs (#22) üzenetére


Gaga_30
tag

Sasoldd meg alaposabban... bár lehet az üzletben nem fognak neked örülni... :)

(#24) vakarcs válasza Gaga_30 (#23) üzenetére


vakarcs
aktív tag

megsasoltam mar es rendben volt :)

eladó a világ :)

(#25) Gaga_30 válasza vakarcs (#24) üzenetére


Gaga_30
tag

Akkor csak más az elképzelésünk erről az árkategóriáról....

(#26) benoce válasza Gaga_30 (#19) üzenetére


benoce
tag

valo igaz, mint irtam, nagyon kicsi zsanerokkal jott ki, ezen en is meglepodtem, de a legjobban azon, hogy ebben a mamorian kivul nem sok Samsung van.

(#27) daninet


daninet
veterán

Nekem is atomfényes csillogó notim van, egyszerűen le kellett romlanom igénytelenségben odáig, hogy most már nem érdekel hogy néz ki kívülről, úgysem használom sokat házon kívül. Szóval ganés maszatos na. Elegem lett a törölgetésből. Aki ezt veszi ugyanígy fog járni :P De ami bennevan az viszont fasza. :Y

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ár-érték arányban nem rossz gép. Csak kérdés, hogy mennyire bírja a strapát majd. No meg 4 giga ram (plusz dedikált 512 mb vram) mellé 32 bites windows-t rakni parasztság a részükről...

(#29) Xirtam


Xirtam
veterán

Ma pont bementem a Media Markt-ba notebook táskát nézni. Elmentem a notik mellet tökre nem oda figyeltem és megpillantottam valamit. Mentem tovább aztán " Hé ez mivolt?" Visszamentem és ez a Samsung R580 as gép volt. Fülem szemem kettéált nekem nagyon bejött. :Y

A cikk is jó lett sok kép! Első osztályú! Köszöntem szépen! :R :R

Hunpriest az én Asus gépemben is gyárilag 4 gb ram van mégis 32 bites oprendszer volt rajta! Hazajöttem gari ide gari oda első dolgom volt letöröln róla a pitshába! :U

[ Szerkesztve ]

(#30) Puma K


Puma K
veterán

Jó kis írás, nagyon jó gép. Csak az ára elég magas. Nekem igazán a belső részei tetszenek meg a billentyűzete, maga a kinézete se rossz, de nem az igazi.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31) benoce válasza Hunpriest (#28) üzenetére


benoce
tag

4gb ramhoz, hala istennek letezne meg olyan gyartok (pl Toshiba), akik mellekelik mind a 32, es 64 bites verziot is. Valasztas rajtad mulik.

(#32) Digitalis


Digitalis
senior tag

Tetszik, de egy kicsit, nagyon sokkalom az árát. 190e Br (!)-ért inkább ACER AS5740G-434G50MN, de már Ati 5650 1GB dx11, natív HDMI 1.3a t Dolby True HD és DTS Master Audio kimenettel!
Az Acer nagy vonalakban gyakorlatilag ugyanez : Intel Core i5-430M (2,26-2,53 GHz, 2 x 256 KB + 3 MB) HDD : 500 GB, 5400 RPM, SATA
RAM : 2 x 2 GB DDR3-1066, ODD : DVD Super Multi, Operációs rendszer : Windows 7 Home Premium 64 bit, WLAN : b/g/n, USB : 4 x USB 2.0, LAN (RJ45) : 10/100/1000 Modem (RJ-11) , Akkumulátor : 6 cellás, Adapter : 90 W
Nettó súly : 2,8 kg

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#33) nuke7


nuke7
veterán

:Y mivaaaan?! ne haragudj, de NAGYON leesett az állam a windows élmény-indexed láttán...
ugyanis az enyém így néz ki:

nekem egy HD4870-em van, 1GB silent efficiency...
mellette egy Phenom II X4 965 BE 3,4Ghz-n
és 4x1GB ddr2 800mhz-s cl3-4-4-12-es RAM

minden MAX. felett megy minden szűrővel max-on 1680x1050-ben... úgy néz ki akkor a Te laptop-od durván gamer laptop!!! :C :Y
majdnem ugyanolyan jó játékra akkor ez az nvidia kari mint a hd4870... és aero-ra még jobb is!!!
dúúrva... milyen játékokat tolsz ezen a gépen? :)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) vPhis válasza Xirtam (#29) üzenetére


vPhis
aktív tag

Oprendszer cseréje nem jár garivesztéssel

Amugy szép noti. 260 meg szerintem nem is olyan sok érte.

(#35) Xirtam válasza vPhis (#34) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen? Dejó köszönöm a felvilágosítást

(#36) benoce válasza nuke7 (#33) üzenetére


benoce
tag

nagyon komoly jatekot tolok rajta, word, excell, powerpoint :DDD

Digitalis , ez igy igaz, de ne ved sertesnek kerlek, sajnos nem az Acer-hez pozicionaltak a Samsung notikat

(#37) Hunpriest válasza nuke7 (#33) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Azért ne vedd szentírásnak a vindóz élmény indexet. :) A gépben lévő GT 330M elég messze van egy 4870 teljesítményétől. Persze ettől függetlenül notebook fronton már elég használható GPU-nak számít.

[ Szerkesztve ]

(#38) bmakszim


bmakszim
senior tag

A GT330-at még az én mobility 4650-em is üti, nemhogy az asztali 4870....

(#39) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tőlem távol áll ez a zsírgyűjtő dizájn, de örömteli a cég megjelenése ezen a fronton.
Hátha jó tesznek majd az áraknak. :)

(#40) Digitalis válasza benoce (#36) üzenetére


Digitalis
senior tag

Dehogy veszem sértésnek, nagyon tetszik az R580. Bosszús is vagyok, hogy ennyire túlárazott lett, egyszerűen nem éri meg ez a konzumer noti a több mint negyedmilliót. Az Acer anyaghasználatra, minőségre minimum ugyan ez a kategória, mellette win7 64bit és Ati 5650 1GB DX11 HDMI 8csat dtshd stb és bruttó 190k.
Egyébként ahogy nézem i5/ Ati 5650 / 500Gb HDD stb. kategóriás notikból dömping lesz hamarosan, Az új sony Vaio - eb sem fog ennyibe kerülni mint ez a samu, pedig a Sony-t tényleg nem samsung-hoz pozicionálják...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#41) Hunter2


Hunter2
addikt

azért itt is látszik hogy a win7/Wista élményindex pontszáma csak tájékoztató jellegű, ez a vga kapott 6,5 pontot játékra az én 9800GTX+OC-m meg 6,9-et. Na ez a nem mindegy. :F

Na látom más is kiszúrta.

[ Szerkesztve ]

(#42) Boxi88


Boxi88
őstag

Egész jó notebook :C

Nem kötözködés, csak észrevétel:
A gép adatainál elírtad, nem 133MHz FSB hanem 1333!

(#43) Fantazma


Fantazma
csendes tag

Az Kensington...

Nyugi! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül....

(#44) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Üdv! És hol lehet kapni a neten ezt a csodát?

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#45) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jó ez a kis gép, de a Sony Vaio E szériájából hasonló hardver valamivel olcsóbb. :Y
[link]

(#46) Digitalis válasza 8nemesis8 (#45) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pont erről beszéltem a #40-ben.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#47) 8nemesis8 válasza Digitalis (#46) üzenetére


8nemesis8
veterán

Bocs. :R
Egyébként miből gondolod, hogy dömping lenne belőle?
Én is inkább Sony-t vennék Samu helyett szerintem.

(#48) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ennyiért valóban drága. de jó kis noti.

(#49) nuke7 válasza Hunter2 (#41) üzenetére


nuke7
veterán

hmm... az én 4870-em jobb mint a Te 9800gtx-ed, és az enyém csak 6,8-at kapott... :F
http://www.fudzilla.com/content/view/8111/40/1/1/

https://youtube.com/user/nuke7

(#50) Digitalis válasza 8nemesis8 (#47) üzenetére


Digitalis
senior tag

[link] első fecskék, ahhoz képest nem is olyan vészes.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.